Robertas Lewandowski įmušė tris įvarčius, o Lenkijos futbolo rinktinė ketvirtadienį svečiuose 6:1 (3:1) sutriuškino Armėnijos komandą. Pergalė lenkus priartino prie pasaulio čempionato.

R. Lewandowski kamuolį į vartus siuntė 15, 25 ir 64 minutėmis. Po įvartį pridėjo Kamilis Grosicki (2 min.), Jakubas Blaszczykowski (58 min.), Rafalas Wolski (89 min.).

K. Grosicki ir Lukaszas Piszczekas atliko po du rezultatyvius perdavimus.

Šeimininkų tikslaus smūgio po Henrikho Mkhitaryano perdavimo 39-ąją minutę autorius – Hovhannesas Hambardzumyanas.

Pergalė lenkus priartino prie 2018-ųjų pasaulio čempionato Rusijoje. Lenkijos rinktinė (22 taškai), likus turui iki atrankos turnyro pabaigos, užima pirmąją E grupės vietą. Danai ir norvegai turi po 16 taškų. Jie dar žais dvejas rungtynes.

Nieko nelėmusiame C grupės mače Čekijos rinktinė svečiuose 2:1 (1:0) nugalėjo Azerbaidžano futbolininkus.

Čekams įvarčius mušė Janas Kopicas (35 min.) ir Antoninas Barakas (66 min.), azerams nuo 11 metrų žymos – Afranas Ismayilovas (55 min.).

Čekijos komanda (12 tšk.) – trečia, Azerbaidžano (10 tšk.) – ketvirta. Abi ekipos nebeturi šansų patekti į pasaulio čempionatą.