Pergalę Vokietijos Bundeslygoje iškovojo titulą ginantis Miuncheno „Bayern“. Jis sekmadienį namie 4:2 (1:1) nugalėjo Brėmeno „Werder“ futbolininkus.

„Bayern“ buvo priverstas vytis, kai 25-ąją minutę pasižymėjo Jerome’as Gondorfas.

Į tai Miuncheno futbolininkai atsakė Thomo Mullerio ir Roberto Lewandowski įvarčiais, įmuštais 41-ąją bei 63-ąją minutėmis.

74-ąją rezultatas tapo lygus – kamuolį į savuosius vartus nukreipė Niklas Sule.

Du paskutiniuosius įvarčius šeimininkai pelnė į varžovų stačiakampį: 76-ąją minutę R. Lewandowski, 84-ąją – T. Mulleris.

Pastarasis prie dublio pridėjo rezultatyvų perdavimą. Dukart komandos draugams asistavo Jamesas Rodriguezas.

Kitose rungtynėse Gelzenkircheno „Schalke 04“ 1:1 (1:0) namie sužaidė su „Hannover 96“.

Šeimininkams įvartį 16-ąją mačo minutę pelnė Marko Pjaca. Svečiams tikslų smūgį 86-ąją minutę atliko Niclas Fullkrugas.

„Bayern“ (47 taškai) užtikrintai pirmauja Bundeslygoje, lenkdamas Lėverkuzeno „Bayer“, „RB Leipzig“ ir Menchengladbacho „Borussia“. Visos komandos turi po 31 tašką.