marko pjaca

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marko pjaca“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marko pjaca“.

„Bayern“ rungtynių pabaigoje nugalėjo „Werder“

Pergalę Vokietijos Bundeslygoje iškovojo titulą ginantis Miuncheno „Bayern“. Jis sekmadienį namie 4:2 (1:1) nugalėjo Brėmeno „Werder“ futbolininkus. „Bayern“ buvo priverstas vytis, kai 25-ąją minutę pasižymėjo Jerome’as Gondorfas. Į tai Miuncheno futbolininkai atsakė Thomo Mullerio ir Roberto Lewandowski įvarčiais, įmuštais 41-ąją bei 63-ąją minutėmis. 74-ąją rezultatas tapo lygus – kamuolį į savuosius vartus nukreipė Niklas Sule.
2018-01-21

Žvaigždynas: kaip Romario, Stevenas Gerrardas, Luka Modričius Lietuvoje žaidė

Netrukus į Lietuvą antrą kartą šią vasarą atvyks Bulgarijos futbolo milžinas Razgrado „Ludogorec“. Šįkart su juo žais Marijampolės „Sūduva“. Ji, pergalės atveju, patektų į UEFA Europos lygos grupių etapą. Tuomet Lietuva gali sulaukti ryškiausių futbolo žvaigždžių. Anksčiau mūsų šalyje su įvairiais klubais lankėsi tokie futbolininkai kaip Romario, Stevenas Gerrardas, Luka Modričius ir kiti.
2017-08-09

„Monaco“ sieks pralaužti „Juventus“ gynybą, Turino komanda – sustabdyti varžovų puolimą

Šiandien UEFA Čempionų lygos pirmosiose pusfinalio rungtynės susitiks „Monaco“ ir Turino „Juventus“. Monako komanda tikisi pralaužti gerai organizuotą varžovų gynybą, Italijos ekipa – sustabdyti uragnininį šeimininkų puolimą. „Juventus“ turi laimėtojų mentalitetą, – rungtynių išvakarėse kalbėjo vyriausiasis „Monaco“ treneris Leonardo Jardimas. – Turino komanda – gerai organizuota ir fiziškai stipri gindamasi. Ji galinga ir atakuodama. „Juventus“ pakanka poros progų, kad įmuštų.
2017-05-03

Estai sutriuškino kroatus, latviai gavo pamoką Gruzijoje

Antradienį žaidžiamos 2018-ųjų pasaulio čempionato atrankos turnyro rungtynės. Komandos taip pat išbando savo pajėgumus draugiškuose mačuose. Kaimynai latviai Gruzijoje 0:5 (0:2) pralaimėjo vietos futbolininkams. 18-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Jano Ananidze. Jis pasižymėjo ir 77-ąją minutę. Taip pat du įvarčius pelnė Giorgi Kvilitaia (32, 68 minutėmis), vieną – Giorgi Arabidze (90 min.). Latviai FIFA reitinge užima 111 vietą, gruzinai – 126-i. Futbolo pasaulį sudrebino estai.