werder

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „werder“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „werder“.

„Borussia“ pratęsė savo sėkmingą seriją Vokietijoje

Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse minimalią pergalę iškovojo Dortmundo „Borussia“. Penktadienį aštunto turo rungtynėse pralaimėjimų savo sąskaitoje vis dar neturintys „Borussia“ atstovai 1:0 nugalėjo Brėmeno „Werder“ komandą. Per visas rungtynes 22 smūgius atlikusi „Borussia“ vienintelį rungtynių įvartį pelnė antrajame kėlinyje. Po puikaus Emre Cano perdavimo vienas prieš vartininką atsidūrė ir įvartį pelnė Julianas Brandtas.
2023-10-20

Vokietijos čempionai laimėjo, „Borussia“ prarado šansus užimti antrąją vietą

Vokietijos čempionas Miuncheno „Bayern“ šeštadienį šventė eilinę pergalę Bundeslygoje. Tuo metu kita šalies futbolo grandė Dortmundo „Borussia“ pralaimėjo ir prarado šansus užimti antrąją vietą. „Bayern“ svečiuose 3:1 (0:1) nugalėjo „Koln“. Visus keturis įvarčius mušė Miuncheno futbolininkai. 30-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Niklas Sule, o vėliau „Bayern“ tikslius smūgius atliko į reikiamą stačiakampį.
2018-05-05

Vokietijoje – aštuntoji „Bayern“ pergalė iš eilės

Bundeslygoje eilinę pergalę iškovojo Miuncheno „Bayern“. Vokietijos čempionai šeštadienį svečiuose 2:0 (2:0) nugalėjo „Mainz 05“ futbolininkus. 33-ąją minutę įmušė Franckas Ribery, 44-ąją – Jamesas Rodriguezas. Tai – aštuntoji „Bayern“ pergalė Bundeslygoje iš eilės. Titulą ginantys Miuncheno futbolininkai paskutinį kartą pralaimėjo lapkričio 25-ąją, kai svečiuose 1:2 nusileido Menchengladbacho „Borussia“. „Bayern“ įspūdinga persvara pirmauja lygoje.
2018-02-03

„Bayern“ rungtynių pabaigoje nugalėjo „Werder“

Pergalę Vokietijos Bundeslygoje iškovojo titulą ginantis Miuncheno „Bayern“. Jis sekmadienį namie 4:2 (1:1) nugalėjo Brėmeno „Werder“ futbolininkus. „Bayern“ buvo priverstas vytis, kai 25-ąją minutę pasižymėjo Jerome’as Gondorfas. Į tai Miuncheno futbolininkai atsakė Thomo Mullerio ir Roberto Lewandowski įvarčiais, įmuštais 41-ąją bei 63-ąją minutėmis. 74-ąją rezultatas tapo lygus – kamuolį į savuosius vartus nukreipė Niklas Sule.
2018-01-21

Vokietijos čempionai vargo su absoliučiais autsaideriais

Trečiadienį minimalią pergalę iškovojo Vokietijos čempionas ir Bundeslygos lyderis Miuncheno „Bayern“. Jis savo aikštėje 1:0 (0:0) nugalėjo absoliučius lygos autsaiderius „Koln“ futbolininkus. Pergalingą įvartį 60-ąją minutę po Thomaso Mullerio perdavimo įmušė Robertas Lewandowski. „Bayern“ (38 taškai) užtikrintai pirmauja Bundeslygoje, lenkdamas Gelzenkircheno „Schalke 04“ (29 tšk.) ir „RB Leipzig“ (28 tšk.). „Koln“ (3 tšk.) – absoliutus lygos autsaideris, užimantis paskutinę, 18-ąją poziciją.
2017-12-14

Trenerį pakeitusi „Borussia“ nutraukė nesėkmių seriją

Vokietijos Bundeslygoje nesėkmių seriją nutraukė Dortmundo „Borussia“. Ji antradienį svečiuose 2:0 (0:0) nugalėjo „Mainz 05“ futbolininkus. 55-ąją minutę įmušė Sokratis Papastathopoulos, 89-ąją – Shinji Kagawa. Tai buvo pirmoji „Borussia“ pergalė nuo rugsėjo 30-osios. Tada Dortmundo futbolininkai išvykoje 2:1 nugalėjo „Augsburg“. Po šių rungtynių „Borussia“ nelaimėjo aštuonių Bundeslygos mačų iš eilės. Tai vyriausiojo trenerio kėdę kainavo olandui Peterui Boszui.
2017-12-13

Vokietijoje – minimali „Bayern“ pergalė ir eilinis „Borussia“ pralaimėjimas

Vokietijos Bundeslygoje minimalią pergalę iškovojo Miuncheno „Bayern“. Jis šeštadienį svečiuose 1:0 (1:0) įveikė Frankfurto „Eintracht“ futbolininkus. Lemtinga buvo 20-oji minutė, kai kamuolį po Joshua Kimmicho perdavimo į vartų tinklą pasiuntė Arturo Vidalis. Aštuntųjų Bundeslygos rungtynių iš eilės nelaimėjo Dortmundo „Borussia“. Ji savo aikštėje krito prieš Brėmeno „Werder“ – 1:2 (0:1). Nugalėtojams įvarčius mušė Johannesas Eggesteinas (26 minutė) ir Theodoras Gebre Selassie (65 min.
2017-12-10

„Borussia“ 25-ąją minutę pirmavo 4:0, bet sužaidė lygiosiomis

Šeštadienį Vokietijos Bundeslygos rungtynėse Dortmunde įspūdingą spektaklį pademonstravo vietos „Borussia“ ir Gelzenkircheno „Schalke 04“ futbolininkai. Šeimininkai 25-ąją mačo minutę pirmavo 4:0, bet pergalės neiškovojo – mačas baigėsi 4:4 (4:0). „Borussia“ ledus pralaužė 12-ąją minutę, kai kamuolį į vartus pasiuntė Pierre’as-Emerickas Aubameyangas. 18-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Benjaminas Stambouli.
2017-11-25

„Bayern“ į kitą taurės varžybų etapą žengė po baudinių serijos

Miuncheno „Bayern“ – kitame Vokietijos taurės „DFB Pokal“ varžybų etape. Ten šalies futbolo čempionai žengė po 11 metrų baudinių serijos. „Bayern“ 1:1 (0:0) svečiuose sužaidė su „RB Leipzig“. Šeimininkai 53-ąją minutę liko dešimtiese. Iš aikštės už antrąją geltoną kortelę iš aikštės pašalintas Naby Keita. Nepaisant to, „RB Leipzig“ išsiveržė į priekį. 68-ąją minutę įmušė Emilis Forsbergas. 73-ąją minutę rezultatą išlygino Thiago Alcantara.
2017-10-26

„Bayern“ Gelzenkirchene sutriuškino šeimininkus

Antradienį penktojo Vokietijos Bundeslygos turo rungtynėse Miuncheno „Bayern“ svečiuose 3:0 (2:0) sutriuškino Gelzenkircheno „Schalke 04“ futbolininkus. Vokietijos čempionai viską išsprendė per keturias pirmojo kėlinio minutes. 25-ąją 11 metrų baudinį realizavo Robertas Lewandowski. 29-ąją iš žaidimo pasižymėjo Jamesas Rodriguezas. Kolumbietis 75-ąją minutę atliko rezultatyvų perdavimą, o kamuolį į vartus nukreipė čilietis Arturo Vidalis.