Dvidešimt pirmą pergalę Vokietijos aukščiausiosios futbolo lygos XXV turo rungtynėse iškovojo ir pergalių seriją iki šešių pratęsė aštuoniolikos komandų turnyro lyderis bei čempiono titulą ginantis Miuncheno "Bayern" (6 tšk.) klubas, šeštadienį svečiuose 4:0 (2:0) sutriuškinęs į devintąją poziciją smuktelėjusią Brėmeno "Werder" (33 tšk.) ekipą.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Robertas Lewandowskis (76 ir 90+1 min.), po vieną - Thomas Muelleris (24 min.) ir Davidas Alaba (45 min.).

Antroje vietoje lieka "VfL Wolfsburg" (50 tšk.) futbolininkai, trečiojoje pozicijoje - Lėverkuzeno "Bayer" (42 tšk.) komanda, o "Hannover 96" (27 taškai) vienuolikė su Mariumi Stankevičiumi smuktelėjo į tryliktąją vietą.

Kitų šeštadienio susitikimų rezultatai:

Dortmundo "Borussia" - "Koeln" 0:0 "FC Augsburg" - "Mainz" 0:2 (0:1) "Hoffenheim" - "Hamburg SV" 3:0 (1:0) Berlyno "Hertha" - "Schalke 04" 2:2 (1:1) Frankfurto "Eintracht" - "SC Paderborn" 4:0 (2:0) Vokietijos futbolo pirmenybių lyderių rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

7. "Hoffenheim" 25 10 6 9 40:38 36

8. Frankfurto "Eintracht" 24 9 7 9 48:49 34 Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - 19 įvarčių - Alexanderis Meieris (Frankfurto "Eintracht").

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.