UEFA taurės finale rungtyniaus „Šachtar” ir „Werder”

Po vakar sužaistų atsakomųjų UEFA taurės turnyro pusfinalio dvikovų paaiškėjo, jog gegužės mėn. 20 dieną Stambule (Turkija) vyksiančiame finale susikaus Donecko „Šachtar“ (Ukraina) ir Brėmeno „Werder“ (Vokietija) ekipos.

Donecko futbolininkai po lygiųjų Kijeve, vakar sugebėjo 2:1 (1:0) palaužti „Dinamo“ futbolininkus ir taip užsitikrinti vietą finale.

Jau 17 rungtynių minutę po R.Jadsono įvarčio „Šachtar“ futbolininkai išsiveržė į priekį, tačiau iškart po pertraukos, 47 min. I.Bangoura rezultatą išlygino.

Lemiama šiose rungtynėse tapo 89 minutė, kuomet „Šachtar“ ekipos puolėjas Ilsinho puikiai suklaidino du gynėjus ir pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. „Dinamo“ ekipai rezultatą išlyginti laiko jau nebuvo likę.

Hamburge žiūrovai išvydo tikrai puikų „Werder“ ekipos revanšą. Po pralaimėjimo namuose rezultatu 0:1 „Werder“ futbolininkus šiose rungtynėse tenkino tik pergalė, tačiau jau 13 minutę „Hamburg“ ekipos puolėjas I.Oličius išvedė aikštės šeimininkus į priekį ir svečiams jau reikėjo pelnyti net du įvarčius.

Tai jie padarė ir pelnė ne du, o netgi tris. 29 susitikimo minutę Diego po puikaus perdavimo į baudos aikštelę rezultatą išlygino. Antrame susitikimo kėlinyje „Werder“ futbolininkai prispaudė savo varžovus ir 66 minutę tikslus tolimas C.Pizarro smūgis pasiekė tikslą. 83 susitikimo minutę po kampinio galva trečią įvartį pelnė F.Baumann ir atrodė, jog „Werder“ ekipai patekti į finalą jau niekas nesutrukdys. Tačiau intrigą susitikime sugrąžino tas pats I .Oličius, po keturių minučių smūgiu galvą sušvelninęs rezultatą.

Per likusį rungtynių laiką „Hamburg“ ekipos pastangos rezultatą išlyginti buvo bevaisės ir „Werder“ futbolininkai pateko į UEFA taurės turnyro finalą.