0
TV3

Šeštadienį Vokietijoje tęsiasi "Bundesliga" pirmenybių XV-asis turas, kuriame sužaistos penkerios rungtynės.

Išvykoje žaidę Miuncheno "Bayern" futbolininkai nepasigailėjo varžovų, kuriuos sutriuškino rezultatu 0-7.

Pirmajame kėlinyje į Brėmeno "Werder" vartus krito trys įvarčiai. Pasižymėjo Danielis Van Buytenas, Franckas Ribery bei į savus vartus įvartį pelnęs Assani Lukimya-Mulongoti.

Kitos 45 minutės taip pat buvo rezultatyvios. 60-ąją minutę puolėjas Mario Mandžukičius pelnė ketvirtąjį susitikimo įvartį, o kiek vėliau galutinį tašką padėjo Thomo Mullerio ir Francko Ribery bei Mario Gotze įvarčiai.

Bavarai su 41 tašku užtikrintai pirmauja Vokietijoje. Šiandien tarpusavyje susitiks Lėverkuzeno "Bayer" ir Dortmundo "Borussia", o lygiosios itin tenkintų Josepą Guardiolą.