M. Stankevičiaus ekipa tapo Italijos „Serie A“ lydere

Sekmadienį Italijos „Serie A“ pirmenybėse buvo sužaisti likę aštuoni antrojo turo susitikimai. Juose labai skirtingai sekėsi „lietuviškiems“ klubams – Genujos „Sampdoriai“ su Mariumi Stankevičiumi ir Tomo Danilevičiaus „Livorno“.

„Sampdoria“ vienuolikė savo aikštėje rezultatu 3:1 (2:0) įveikė „Udinese“ futbolininkus. Marius Stankevičius rungtyniavo visas rungtynes bei 51 minutę gavo geltoną kortelę.Be to, po lietuvio rezultatyvaus perdavimo Antonio Cassano 83 minutę nuginklavo varžovų vartininką.

Tuo tarpu lygos naujokas „Livorno“ svečiuose 1:3 (0:2) neatsilaikė prieš „Napoli“ komandą. Mūsiškis T. Danilevičius aikštėje pasirodė 74 min. po keitimo, bet niekuo nepasižymėjo.

Didelio susidomėjimo sulaukė rungtynės tarp „Roma“ ir „Juventus“ ekipų.Pirmąjį įvartį 25 minutę pelnė šią vasarą „Juventuso“ iš Brėmeno „Werder“ įsigytas Diego, tačiau po dešimties minučių Daniele De Rossi rezultatą išlygino – 1:1.

Visgi antrajame kėlinyje turniečiai įrodė savo pranašumą. Kamuolį į šeimininkų vartus dar kartą pasiuntė tas pats Diego ir Felipe Melo – 3:1.

Visų sekmadienio rungtynių rezultatai:

„Roma“ – „Juventus“ 1:3 (1:1).

Įvarčiai: 25 min. Diego 0:1, 35 min. Daniele De Rossi 1:1, 68 min. Diego 1:3, 90 min. Felipe Melo 1:3.

„Sampdoria“ – „Udinese“ 3:1 (2:0)

Įvarčiai: 12 min. Giampaolo Pazzini 1:0, 45 min. Daniele Mannini 2:0, 56 min. Antonio Di Natale 2:1, 83 min. Antonio Cassano 3:1.

„Napoli“ – „Livorno“ 3:1 (2:0).

Įvarčiai: 10 min. Fabio Quagliarella 1:0, 36 min. Marekas Hamsikas 2:0, 48 min. Cristiano Lucarelli 2:1, 83 min.Fabio Quagliarella 3:1.

„Parma“„Catania“ 2:1 (1:1).

Įvarčiai: 13 min. Daniele Galloppa 1:0, 15 min. Marco Biagianti 1:1, 47 min. Alberto Paloschi 2:1.

„Chievo“„Lazio“ 1:2 (1:1).

Įvarčiai: 15 min. Sergio Pellissier 1:0, 41 min. iš 11 m. baudinio Julio Cruzas 1:1, 53 min. Julio Cruzas 1:2.

„Fiorentina“„Palermo“ 1:0 (1:0).

Įvartis: 29 min. Stevanas Joveticas 1:0.

„Cagliari“„Siena“ 1:3 (0:0).

Įvarčiai: 54 min. Emanuele Calaio 0:1, 71 min. Emanuele Calaio 0:2, 76 min. iš 11 m. baudinio Jeda1:2, 89 min. Reginaldo 1:3.

„Atalanta“„Genoa“
0:1 (0:1).

Įvartis: 45 min. Emiliano Moretti 0:1.

Turnyrinė lentelė po dviejų turų:

Siūlome pasižiūrėti „Sampdoria“ – „Udinese“ ir „Roma“ – „Juventus“ rungtynių įvarčius: