catania

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „catania“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „catania“.

Italijoje – skirtingi favoritų pasirodymai

Sekmadienį Italijos stadionuose buvo sužaisti aštuoni "Serie A" pirmenybių XX-ojo turo susitikimai. Pergalę išvykoje anksčiausiai vykusiame susitikime išplėšė Romos "Lazio" klubas. Penkių įvarčių dramoje sostinės ekipa palaužė "Udinese" futbolininkus. 90-ąją minutę pergalę komandai užtikrino Hernaneso įvarčio. Nesunkią pergalę išvykoje iškovojo "Fiorentina" futbolininkai. Debiutantas Alessandro Matri į "Catania" vartus pasiuntė dublį, vieną tikslų smūgį pridėjo Matias Fernandezas.
2014-01-19

„Serie A“: kiekybine persvara pasinaudojęs „Milan“ įveikė „Catania“ klubą

Penktadienį Italijos aukščiausiame futbolo divizione sužaistos vienintelės XV turo rungtynės. Jaunojo Stephano El Shaarawy vedamas "Milan" pasinaudojo įgyta kiekybine persvara ir išvykoje 1:3 įveikė "Catania" klubą. Į priekį šiose rungtynėse pirmieji išsiveržė šeimininkai: 11 minutę "Catania" prie "Milan" vartų kėlė kampinį, o jį galva sėkmingai realizavo veteranas Nicola Legrottaglie.
2012-12-01

Italijoje – varžovus traiškanti „Fiorentina“ ir buksuojantis „Inter“ puolimas

Sekmadienio vakare buvo sužaisti šeši XIII Italijos „Serie A“ turo mačai. Ambicijų nestokojanti Florencijos „Fiorentina“ ir toliau įrodinėja, kad po truputį tampa galinga jėga Apeninų pusiasalyje. Šį kartą Vincenzo Montellos vadovaujama ekipa savo aikštėje 4:1 nušlavė Bergamo „Atalanta“ vienuolikę.
2012-11-18

Italijoje – „Lazio“ patyrė triuškinantį pralaimėjimą, „Fiorentina“ kyla į ketvirtą vietą

Sekmadienį buvo sužaisti aštuoni XI Italijos „Serie A“ pirmenybių turo mačai. Iki šiol užtikrintai rungtyniavęs Romos „Lazio“ išvykoje 4:0 buvo sutriuškintas „Catania“ vienuolikės. Aikštės šeimininkai trys įvarčius pelnė dar pirmajame kėlinyje, o rungtynių pabaigoje galutinį tašką padėjo siciliečių puolėjas Pablo Barrientos.
2012-11-04

„Inter“ iškovojo penktą pergalę iš eilės, „Juventus“ ir toliau neklumpa

Sekmadienį žaidžiamos aštuonios IX Italijos „Serie A“ turo rungtynės. Milan „Inter“ ir toliau užtikrintai rungtyniauja nacionalinėse pirmenybėse. Andrea Stramaccioni auklėtiniai be didesnio vargo išvykoje rezultatu 1:3 įveikė „Bologna“ vienuolikę ir bent iki šio vakaro su 21 tašku pakilo į antrą turnyrinės lentelės vietą. Lygos favoritai Turino „Juventus“ išvykoje po atkaklios kovos palaužė „Catania“ futbolininkus.
2012-10-28

„Serie A“: „Inter“ nugalėjo „Catania“, „Fiorentina“ prarado taškus Veronoje

Sekmadienį žaidžiamos VIII Italijos „Serie A“ turo rungtynės. Milano „Inter“ savo aikštėje be didesnio vargo 2:0 įveikė svečius iš Sicilijos - „Catania“. Praėjus beveik pusvalandžiui nuo startinio teisėjo švilpuko aikštės šeimininkus į priekį išvedė puolėjas Antonio Cassano, o likus penkios minutėms iki mačo pabaigos persvarą padvigubino Rodrigo Palacio. Pažymėtina, kad šiose rungtynėse vienu metu aikštėje buvo net 15 Argentinos pilietybę turinčių žaidėjų.
2012-10-21

„Serie A“: „Milan“ subyrėjo mače su „Udinese“, „Inter“ neatsilaikė prieš „Siena“

Sekmadieni žaidžiami ketvirtojo Italijos „Serie A“ turo mačai. Netikėtą staigmeną pateikė savo aikštėje rungtyniavę Milano „Inter“ futbolininkai, kurie turėjo pripažinti lygos autsaiderių „Siena“ pranašumą rezultatu 2-0. Tuo tarpu „Milan“ mačas su „Udinese“ baigėsi dar liūdniau. Massimiliano Allegri auklėtiniai pralaimėjo rezultatu 2-1 ir rungtynes baigė devyniese. Raudonos kortelės buvo parodytos gynėjui Cristianui Zapatai bei saugui Kevinui Prince Boatengui.
2012-09-23

„Serie A“: „Roma“ kitą sezoną gali nebežaisti Europos turnyruose

Šeštadienį buvo žaidžiamos dvejos priešpaskutino Italijos „Serie A“ XXXVII turo rungtynės. Sezono antroje pusėje sąvojo žaidimo neradanti „Roma“ nesugebėjo įveikti „Catania“ vienuolikės. Mačas baigėsi lygiosiomis 2-2, o tai reiškia, kad nuo vietos Europos lygoje Italijos sostinės klubą skiria trys taškai ir Luiso Enriques auklėtiniai turi tik teorinius šansus patekti į antrą pagal stiprumą Europos turnyrą.
2012-05-06

Po keturių pergalių iš eilės „Milan“ prarado taškus Sicilijoje

Ketvirtadienį sužaistose XXX Italijos „Serie A“ turo rungtynėse „Milan“ išvykoje nesugebėjo įveikti pastaruoju metu įspūdingą sportinę formą demonstruojančios „Catania“ vienuolikės. Mačas baigėsi lygiosiomis 1-1. Visas rungtynes geriau rungtyniave aikštės šeimininkai artėjant pirmąjam kėliniui prie pabaigos turėjo sumokėti už klaidą gynyboje. „Milan“ puolėjai Zlatanas Ibrahimovičius bei Robinho sužaidė sienele ir brazilas atsidūręs vienas prieš siciliečių vartininką išvedė svečius į priekį.
2012-03-31

Turino „Juventus“ principinėje kovoje įveikė Milano „Inter“

Italijos „Serie A“ pirmenybėse sužaistos trejos rungtynės. Be pralaimėjimų lygoje žengiantis Turino „Juventus“ klubas šeštadienio vakarą pratęsė sėkmingą pasirodymą išvykoje, minimaliu rezultatu 2-1 įveikdamas Milano „Inter“ vienuolikę. Šiame susitikime pirmieji į priekį išsiveržė svečiai, po tikslaus Mirko Vučiničiaus smūgio. Ilgai susikurta persvara „Juventus“ futbolininkai nesidžiaugė, kadangi maždaug po 15-os minučių rezultatą išlygino šeimininkų ekipos gynėjas Maiconas.