Šiandien Italijoje buvo sužaistos septynerios „Serie A“ čempionato rungtynės, kuriose pirmą savo įvartį pelnė Marius Stankevičius - lietuvis pasižymėjo įspūdingu galvos smūgiu 61 minutę ir padėjo Genujos „Sampdoriai“ pasiekti pergalę namuose prieš „Lecce“ futbolininkus rezultatu 3:2 (2:0).

M. Stankevičius aikštėje pasirodė tik po keitimo 41 minutę, kai jo klubas jau pirmavo 2:0. Nors varžovams pavyko sušvelninti rezultatą 55 minutę, mūsiškis į tai atsakė puikiu smūgiu galva permesdamas kamuolį per vartininką. „Lecce“ ekipa dar įmušė vieną įvartį pačioje mačo pabaigoje, bet tai jau buvo viskas, ką ji galėjo padaryti.

Po šios pergalės „Sampdoria“ vienuolikė pakilo į 14-ą turnyrinės lentelės vietą.

Turnyrinė lentelė po 12 turų:

Siūlome pasižiūrėti pirmąjį, bet tikėkimės, kad nepaskutinį, M. Stankevičiaus įvartį Italijoje: