chievo

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „chievo“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „chievo“.

Cristiano Ronaldo smarkiai kilstelėjo „Serie A“ ir „Juventus“ populiarumą

Geriausio pasaulio futbolininko Cristiano Ronaldo atvykimas į Italiją smarkiai pakėlė „Serie A“ ir Turino „Juventus“ populiarumą. Debiutinį 33-ejų portugalo mačą su Veronos „Chievo“ prie televizorių ekranų stebėjo 2,3 milijono žiūrovų. Tai – ketvirtas rezultatas kanalo „Sky Italia“ istorijoje.
2018-08-21

Cristiano Ronaldo ir Lioneliui Messi – trenerių liaupsės

Futbolo sezoną pradėjo ryškiausios planetos futbolo žvaigždės – argentinietis Lionelis Messi ir portugalas Cristiano Ronaldo. Pastarajam debiutas Turino „Juventus“ gretose apkarto. Nors Italijos čempionai pačioje rungtynių pabaigoje svečiuose 3:2 palaužė Veronos „Chievo“, C. Ronaldo liko be įvarčio. Maža to, futbolininkas susidūrė su šeimininkų vartininku Stefano Sorrentino. Pastarasis buvo pakeistas, jam ligoninėje diagnozuotas nosies lūžis.
2018-08-19

Cristiano Ronaldo debiutinėse rungtynėse sulaužė varžovui nosį

„Serie A“ debiutavęs geriausias pasaulio futbolininkas Cristiano Ronaldo įvarčio neįmušė. Vis dėlto 33-ejų portugalas pasižymėjo kitaip – sulaužė varžovų vartininko Stefano Sorrentino nosį. Incidentas įvyko rungtynių pabaigoje. 85-ąją minutę prie pat namie žaidusio Veronos „Chievo“ vartų kilo sumaištis. Dėl kamuolio kovojęs C. Ronaldo stuktelėjo S. Sorrentino keliu į galvą. 39-erių vartininkas krito tarsi pakirstas, jį gaivino komandos draugai.
2018-08-19

Cristiano Ronaldo „Juventus“ debiutavo be įvarčio

Pirmąsias oficialias rungtynes su Turino „Juventus“ apranga sužaidė geriausias pasaulio futbolininkas Cristiano Ronaldo. Puolėjas naujojoje komandoje debiutavo be įvarčio. „Juventus“ pirmajame Italijos futbolo lygos mače po dramatiškos kovos 3:2 (1:1) palaužė Veronos „Chievo“. Ekipos pirmajame kėlinyje apsikeitė įvarčiais. 3-ąją minutę pasižymėjo svečių saugas Sami Khedira, 38-ąją rezultatą išlygino Mariuszas Stepinski. Po pertraukos taip pat krito įvarčiai į abiejų komandų vartus.
2018-08-18

Kontrolinėse rungtynėse – Italijos vicečempionų pergalė

Kontrolinėse rungtynėse pergalę iškovojo „Napoli“ futbolininkai, sekmadienį Trente 2:0 (1:0) nugalėję Veronos „Chievo“. Italijos vicečempionai pasižymėjo mačo pradžioje ir pabaigoje. 10-ąją minutę tikslus buvo Simone Verdi, 86-ąją – Lorenzo Tonelli. „Serie A“ sezonas startuos rugpjūčio 19-ąją.
2018-07-29

„Torino“ padėjo „Juventus“ – dar labiau priartino prie titulo

Turino „Juventus“ gali siūtis čempioniškus marškinėlius. Sekmadienį „Serie A“ taškus prarado artimiausi persekiotojai – „Napoli“ futbolininkai. Jie savo stadione 2:2 (1:0) sužaidė su „Torino“. „Napoli“ du kartus pirmavo, bet „Torino“ abusyk lygino rezultatą. Šeimininkams įvarčius pelnė lyderiai – Driesas Mertensas (25 minutė) ir Marekas Hamšikas (71 min.). „Torino“ gretose pasižymėjo Daniele Baselli (55 min.) bei Lorenzo De Silvestri (83 min.
2018-05-06

Milano derbis baigėsi be įvarčių

Trečiadienį Europos futbolo stadionuose vyko ne tik UEFA Čempionų lygos rungtynės. Sužaisti keturi „Serie A“ mačai. Tarp jų – be įvarčių pasibaigęs Milano derbis. Nominaliai namie žaidęs „Milan“ (51 taškas) užima šeštąją Italijos lygos poziciją, „Inter“ (59 tšk.) – ketvirtąją.
2018-04-05

Spaudimą didinantis „Juventus“ mušė septynis, bet „Napoli“ išsaugo persvarą

Italijos „Serie A“ lyderiu lieka „Napoli“. Jis sekmadienį svečiuose 2:0 (1:0) nugalėjo „Benevento“ futbolininkus. 20-ąją minutę pasižymėjo Driesas Mertensas, 47-ąją – Marekas Hamšikas. „Napoli“ ant kulnų mina titulą ginantis Turino „Juventus“. Šalies čempionai sekmadienį savo aikštėje nepasigailėjo „Sassuolo“ – 7:0 (4:0). „Hetriką“ pelnė Gonzalo Higuainas, įmušęs tris paskutiniuosius rungtynių įvarčius. Tai įvyko 63, 74 ir 83 minutėmis. Dubliu pasižymėjo Sami Khedira (24, 27 min.
2018-02-05

„Serie A“ lyderiu lieka „Napoli“

Italijos „Serie A“ futbolo lygoje toliau lyeriauja „Napoli“. Jis sekmadienį svečiuose 1:0 (0:0) palaužė Bergamo „Atalanta“. Pergalingą įvartį po Jose Callejono perdavimo 65-ąją minutę įmušė Driesas Mertensas. Intriguojanti vienų „Serie A“ lyderių dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1). Tokiu rezultatu išsiskyrė namie žaidęs Milano „Inter“ ir į svečius atvykusi „Roma“. Pastaroji pirmavo po Stephano El Shaarawy įvarčio, pelnyto 31-ąją minutę.
2018-01-21

„Napoli“ nepasinaudojo galimybe grįžti į viršūnę

Galimybe grįžti į „Serie A“ lyderio poziciją nepasinaudojo „Napoli“. Jis sekmadienį namie 0:0 sužaidė su Florencijos „Fiorentina“ futbolininkais. „Napoli“ (39 taškai) minimaliai atsilieka nuo pirmaujančio Milano „Inter“ (40 tšk.) ir tiek pat lenkia trečiojoje vietoje esantį Turino „Juventus“ (38 tšk.