26
„Napoli“ – Turino „Juventus“ 1:1 (nuotr. SCANPIX)

Italijos aukščiausiosios futbolo lygos „Serie A“ lyderiai sekmadienį sužaidė lygiosiomis – „Napoli“ namuose 1:1 (0:1) baigė mačą su Turino „Juventus“.

26

Svečiai šeimininkus užklupo greitu įvarčiu – 7-ąją minutę įmušė vokietis Sami Khedira.

„Napoli“ rezultatą išlygino sužaidus valandą. 60-ąją minutę pasižymėjo slovakas Marekas Hamšikas.

Kitose sekmadienio „Serie A“ rungtynėse „Milan“ 1:1 svečiuose sužaidė su „Pescara“, „Fiorentina“ savo aikštėje 1:0 nugalėjo „Bologna“, „Cagliari“ išvykoje 3:1 įrodė pranašumą prieš „Palermo“, „Atalanta“ 5:0 nepasigailėjo aikštės šeimininkų „Genoa“, „Torino“ 2:2 baigę mačą su „Udinese“, o „Crotone“ 2:1 išvykoje pranoko „Chievo“.

„Serie A“ pirmauja „Juventus“ (74 taškai). Antrojoje vietoje žengia „Roma“ (68 tšk.), trečiojoje – „Napoli“ (64 tšk.), ketvirtojoje – „Lazio“. Pirmąjį penketuką baigia „Atalanta“ (58 tšk.).

Aukščiausioje Italijos lygoje žaidžia 20 komandų.