torino

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „torino“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „torino“.

„Serie A“ lygoje – „Torino“ ir „Juventus“ komandų lygiosios

Italijos „Serie A“ lygos rungtynės tarp „Torino“ ir Turino „Juventus“ komandų baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0. Pirmajame kėlinyje abejos komandos susikūrė keletą pavojingų progų, tačiau nei vienai pasižymėti nepavyko. „Torino“ futbolininkai antrajame kėlinyje žaidė aktyviau puolime. Duvanas Zapata pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo pražangą ir įvarčio neįskaitė. Tuo tarpu Antonio Sanabria smūgiuotą kamuolį atrėmė Wojciechas Szczesny.
2024-04-13

Gvidas Gineitis žaidė be keitimo, o „Torino“ svečiuose iškovojo pergalę

Gvido Gineičio atstovaujama „Torino“ komanda vietiniame čempionate iškovojo tris brangius taškus ir „Udinese“ pranoko 2:0.  „Torino“ išsiveržė į priekį, kai po Mergim Vojvoda perdavimo keista kilpa galva į tolimą viršutinį vartų kampą smūgiavo Duvanas Zapata.
2024-03-16

Lietuvos futbolo talentas Gvidas Gineitis pasirašė ilgalaikę sutartį su „Torino“ klubu

„Torino“ klubas paskelbė, kad pasirašė ilgalaikę sutartį su saugu iš Lietuvos Gvidu Gineičiu. Oficialiame klubo pranešime rašoma, kad su 19-mečiu futbolininku sutartis pratęsta iki 2028 metų. Anksčiau kontraktas galiojo iki 2026-ųjų. Į Italijos komandą G. Gvineitis atvyko prieš dvejus metus ir po truputį išsikovoja savo žaidimo minutes. Pastaruoju metu jis vis dažniau žaidžia ir startinėje sudėtyje. Dvikovas su „Roma“ ir „Napoli“ jis pradėjo startavo sudėtyje.
2024-03-11

Gvidas Gineitis Italijoje liko ant suolo

Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse penktadienį saugas Gvidas Gineitis liko ant „Torino“ klubo suolo. Tuo metu jo ekipa išvykoje 0:1 nusileido „Fiorentina“ klubui, kuriam pergalingą įvartį 83 minutę pelnė gynėjas Luca Ranieri. Po šio pralaimėjimo „Torino“ eipa su 24 taškais rikiuojasi dešimtoje lygos vietoje.
2023-12-30

Gineitis Italijoje žaidė nuo mačo pradžios, o „Torino“ iškovojo pergalę

Lietuvos futbolo rinktinės saugas Gvidas Gineitis žaidė didžiąją mačo dalį, o jo atstovaujamas „Torino“ klubas Italijos „Serie A“ lygoje namuose 1:0 įveikė „Lecce“. G. Gineitis mačą pradėjo nuo pradžių ir buvo pakeistas 82-ąją minutę. Per šį laiką lietuvis spėjo užsidirbti geltoną kortelę. „Torino“ pergalę nulėmė 41-ąją minutę pelnytas Alessandro Buongiorno įvartis. Po šio laimėjimo „Torino“ turnyrinėje lentelėje užima 13-ąją vietą.
2023-10-28

Gineičio sugrįžimas į „Torino“ jaunimo ekipą nebuvo pergalingas

Pasibaigus Italijos „Serie A“ lygos sezonui Gvidas Gineitis sugrįžo padėti „Torino“ U-19 ekipai, kuri vakar žaidė „Primavera“ čempionato pusfinalyje prieš „Fiorentina“ U-19 ekipą. Nors G.Gineitis žaidė visas rungtynes, jo sugrįžimas į jaunimo komandą pergalės neatnešė. „Torino“ jaunimas namuose 0:1 pralaimėjo „Fiorentina“ talentams ir pasitraukė iš kovos dėl čempionų titulo. Dėl „Primavera“ čempionų titulo finale susirems „Fiorentina“ ir „Lecce“ klubų jaunimo komandos.
2023-06-07

Gineitis solidžiai žaidė „Serie A“ lygoje, tačiau jo atstovaujama „Torino“ ekipa patyrė nesėkmę

Šeštadienį Italijos „Serie A“ lygoje dar vieno savojo šanso sulaukė aštuoniolikmetis Gvidas Gineitis, kurį rungtynėse stebėjo Lietuvos rinktinės treneris Edgaras Jankauskas. Lietuvos rinktinės saugas buvo įtrauktas į startinę „Torino“ klubo sudėtį rungtynėms prieš „Roma“. Šįkart G. Gineitis žaidė visas 90 minučių ir tai buvo pirmasis kartas lietuvio karjeroje, kuomet jis žaidė visas Italijos „Serie A“ lygos rungtynes.
2023-04-08

„Torino“ pratęsė sutartį su Gvidu Gineičiu

Savo vietą „Torino“ pagrindinėje komandoje išsikovojęs lietuvis Gvidas Gineitis sulaukė pasitikėjimo ir iš klubo. Šiandien „Torino“ pranešė, kad pratęsė sutartį su 18-mečiu futbolininku iki 2026 metų vasaros bei pagerino saugui finansines sąlygas. G. Gineitis pasaulio čempionato metu šią žiemą sugebėjo į save atkreipti dėmesį ir „Torino“ treneris Ivanas Juričius saugą iš jaunimo komandos perkėlė į pagrindinę.
2023-03-02

Du kartus rungtynėse atsilikęs „Juventus“ galiausiai nugalėjo „Torino“

Turino „Juventus“ klubas Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose 4:2 nugalėjo „Torino“ futbolininkus. Yannas Karamohas jau 2-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir išvedė „Torino“ į priekį 1:0. Juanas Cuadrado 16-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1. Antonio Sanabria 43-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir persvėrė rezultatą „Torino“ naudai 2:1. Danilo per pridėtą pirmojo kėlinio laiką puikiu...
2023-03-01

Gineitis žaidė antrose Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse

Pirmadienį Gvidas Gineitis antrą kartą žaidė Italijos „Serie A“ lygoje. Šįkart lietuvis pasirodė aikštėje rungtynėse prieš „Cremonese“ klubą. „Torino“ klubui priklausantis aštuoniolikmetis saugas rungtynes pradėjo ant suolo, o treneris lietuvį į aikštę išleido per pridėtą rungtynių laiką – antrą pridėto laiko minutę, tad šįkart G.Gineitis pasirodė tik epizodiškai. Rungtynės tarp komandų pasibaigė lygiosiomis 2:2, o visi rungtynių įvarčiai buvo įmušti dar prieš pasirodant G.Gineičiui aikštėje.