crotone

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „crotone“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „crotone“.

Italija turės naujus čempionus – baigėsi beveik dešimtmetį trukęs „Juventus“ dominavimas

Šeštadienį Milano „Inter“ klubas Italijos „Serie A“ lygoje 2:0 nugalėjo „Crotone“ futbolininkus ir panaikino visas galimybes Turino „Juventus“ ekipai dar pakovoti dėl čempionų titulo. Tai reiškia, kad Italija po 9 metų iš eilės turės naujus čempionus. Nors matematiškai „Inter“ dar nėra čempionai, tačiau jie galingai atšventė pergalę autobuse.
2021-05-02

Sutriuškinimas: „AC Milan“ sugrįžo į viršūnę Italijoje

„AC Milan“ Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose 4:0 sutriuškino „Crotone“ futbolininkus ir vėl sugrįžo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.  Davide‘as Calabria 6-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė. Tikslaus perdavimo sulaukęs Niccolo Zanellato 9-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau vartų sargas meistriškai atrėmė kamuolį.
2021-02-07

„Torino“ padėjo „Juventus“ – dar labiau priartino prie titulo

Turino „Juventus“ gali siūtis čempioniškus marškinėlius. Sekmadienį „Serie A“ taškus prarado artimiausi persekiotojai – „Napoli“ futbolininkai. Jie savo stadione 2:2 (1:0) sužaidė su „Torino“. „Napoli“ du kartus pirmavo, bet „Torino“ abusyk lygino rezultatą. Šeimininkams įvarčius pelnė lyderiai – Driesas Mertensas (25 minutė) ir Marekas Hamšikas (71 min.). „Torino“ gretose pasižymėjo Daniele Baselli (55 min.) bei Lorenzo De Silvestri (83 min.
2018-05-06

Milano derbis baigėsi be įvarčių

Trečiadienį Europos futbolo stadionuose vyko ne tik UEFA Čempionų lygos rungtynės. Sužaisti keturi „Serie A“ mačai. Tarp jų – be įvarčių pasibaigęs Milano derbis. Nominaliai namie žaidęs „Milan“ (51 taškas) užima šeštąją Italijos lygos poziciją, „Inter“ (59 tšk.) – ketvirtąją.
2018-04-05

„Serie A“ lyderiu lieka „Napoli“

Italijos „Serie A“ futbolo lygoje toliau lyeriauja „Napoli“. Jis sekmadienį svečiuose 1:0 (0:0) palaužė Bergamo „Atalanta“. Pergalingą įvartį po Jose Callejono perdavimo 65-ąją minutę įmušė Driesas Mertensas. Intriguojanti vienų „Serie A“ lyderių dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1). Tokiu rezultatu išsiskyrė namie žaidęs Milano „Inter“ ir į svečius atvykusi „Roma“. Pastaroji pirmavo po Stephano El Shaarawy įvarčio, pelnyto 31-ąją minutę.
2018-01-21

„Serie A“: lyderiai tolsta

Italijos futbolo lygoje pergales iškovojo „Serie A“ lyderiai. „Napoli“ savo aikštėje 2:0 (0:0) nugalėjo Veronos „Hellas“. 65-ąją minutę įmušė Kalidou Koulibaly, 78-ąją – Jose Callejonas. Turino „Juventus“ svečiuose 1:0 (0:0) įveikė „Cagliari“. Pergalingą įvartį 74-ąją minutę pelnė Federico Bernardeschi. „Napoli“ ir „Juventus“ tvirtai pirmauja lygoje.
2018-01-07

„Napoli“ lieka „Serie A“ viršūnėje

Italijos „Serie A“ lygoje dar vieną pergalę iškovojo „Napoli“ futbolininkai. Jie penktadienį svečiuose 1:0 (1:0) nugalėjo „Crotone“. Pergalingą įvartį 17-ąją minutę po Allano perdavimo įmušė Marekas Hamšikas. „Napoli“ (48 taškai) pirmauja „Serie A“. „Crotone“ (15 tšk.
2017-12-30

„Serie A“: du lyderiai šventė pergales, vienas pralaimėjo

Šeštadienį „Serie A“ 18-ojo turo rungtynes sužaidė trys lygos lyderiai. Namuose pergales šventė „Napoli“ ir Turino „Juventus“ futbolininkai. Tuo metu Milano „Inter“ pralaimėjo svečiuose. „Napoli“ triumfavo penkių įvarčių trileryje. Visi tikslūs smūgiai atlikti pirmajame kėlinyje. Neapolio futbolininkai buvo stipresni už Genujos „Sampdoria“ – 3:2 (3:2). Nugalėtojams įvarčius pelnė Allanas (16 minutė), Lorenzo Insigne (33 min.) ir Marekas Hamšikas (39 min.
2017-12-24

„Napoli“ nepasinaudojo galimybe grįžti į viršūnę

Galimybe grįžti į „Serie A“ lyderio poziciją nepasinaudojo „Napoli“. Jis sekmadienį namie 0:0 sužaidė su Florencijos „Fiorentina“ futbolininkais. „Napoli“ (39 taškai) minimaliai atsilieka nuo pirmaujančio Milano „Inter“ (40 tšk.) ir tiek pat lenkia trečiojoje vietoje esantį Turino „Juventus“ (38 tšk.
2017-12-11

„Napoli“ grįžo į pirmąją poziciją, laimėjo ir „Juventus“

Milano „Inter“ pirmąja „Serie A“ pozicija džiaugėsi parą. Sekmadienį į viršūnę sugrįžo „Napoli“, svečiuose 1:0 (0:0) parklupdęs Udinės „Udinese“ futbolininkus. 33-ąją minutę Jorginho pasinaudojo šeštadienio Cristiano Ronaldo pamoka – nerealizavo 11 metrų baudinio, bet pirmasis suskubo prie vartininko Simone Scuffeto atmušto kamuolio. Triuškinamą pergalę iškovojo Turino „Juventus“, savo aikštėje 3:0 (0:0) nugalėjęs „Crotone“. Visi įvarčiai krito per 19 antrojo kėlinio minučių.