3:2 (1:0). Taip dramatiškai sekmadienį baigėsi Milano derbis. Jį laimėjo nominalūs rungtynių šeimininkai „Inter“ futbolininkai, įveikę „Milan“.

„Inter“ po Mauro Icardi dublio (28, 63 minutėmis) pirmavo 2:1. „Milan“ gretose pasižymėjo Suso (56 min.).

81-ąją minutę rezultatą dar kartą išlygino Giacomo Bonaventura (81 min.).

Šeimininkų pergalę lėmė 11 metrų baudinys. Jį 90-ąją minutę realizavo hetriką įsirašęs tas pats M. Icardi.

„Inter“ (22 taškai) užima antrąją „Serie A“ poziciją, „Milan“ (12 tšk.) – 10-ąją.

Lygoje pirmauja „Napoli“ (24 tšk.). Romos „Lazio“ ir šešerių pastarųjų metų Italijos čempionas Turino „Juventus“ turi po 19 taškų.