giacomo bonaventura

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „giacomo bonaventura“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „giacomo bonaventura“.

Italijoje „Juventus“ artėja prie eilinio titulo

Italijos futbolo čempionate „Serie A“ eilinę pergalę iškovojo Turino „Juventus“. Jis šeštadienį namie 3:1 (0:1) nugalėjo „Bologna“. Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 11 metrų baudinį realizavo Simone Verdi. 51-ąją minutę rezultatas tapo lygus. Kamuolį į savuosius vartus nukreipė Sebastienas De Maio. Vėliau du rezultatyvius perdavimus atliko Douglas Costa, o įvarčius pelnė Sami Khedira (63 min.) ir Paulo Dybala (69 min.
2018-05-05

Rezultatyvus Milano derbis baigėsi dramatiška „Inter“ pergale

3:2 (1:0). Taip dramatiškai sekmadienį baigėsi Milano derbis. Jį laimėjo nominalūs rungtynių šeimininkai „Inter“ futbolininkai, įveikę „Milan“. „Inter“ po Mauro Icardi dublio (28, 63 minutėmis) pirmavo 2:1. „Milan“ gretose pasižymėjo Suso (56 min.). 81-ąją minutę rezultatą dar kartą išlygino Giacomo Bonaventura (81 min.). Šeimininkų pergalę lėmė 11 metrų baudinys. Jį 90-ąją minutę realizavo hetriką įsirašęs tas pats M. Icardi.