udinese

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „udinese“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „udinese“.

33 metus lauktas triumfas: lygiosios su „Udinese“ leido „Napoli" užsitikrinti „Serie A“ čempionų titulą

„Napoli“ Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynes su „Udinese“ baigė lygiosiomis 1:1, tačiau šis vienas iškovotas taškas leido užsitikrinti čempionų titulą. Sandi Lovričius 13-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išvedė „Udinese“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0. Victoras Osimhenas 32-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir rezultatas nepakito.
2023-05-05

Naujieji Italijos čempionai pergalingai užbaigė „Serie A" sezoną

Milano „Inter" klubas Italijos Serie A lygos paskutinėse sezono rungtynėse 5:1 sutriuškino „Udinese" futbolininkus. Ashley Youngas jau 8-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė „Inter" į priekį 1:0. Christianas Eriksenas 44-ąją minutę fantastišku baudos smūgiu padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0. Lautaro Martinezas 55-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir rezultatas tapo 3:0. Ivanas Perišičius 64-ąją minutę nuostabiu smūgiu dar la...
2021-05-23

Ronaldo įsirašė dar vieną rekordą – aplenkė Pele

Turino „Juventus“ puolėjas Cristiano Ronaldo aplenkė legendinį Brazilijos futbolininką Pele pagal pelnytus įvarčius. 35-erių Ronaldo įmušė du įvarčius 15-o Italijos pirmenybių turo rungtynėse su „Udinese“ – tai buvo jo 757 ir 758-asis įvartis oficialiose rungtynėse. Pele per savo karjerą įmušė 757 įvarčius, o absoliutus čempionas puolėjas iš Čekijos Josefas Bicanas 1931-1955 į savo sąskaitą įsirašė 759 įvarčius.
2021-01-04

Ronaldo į skandalus atsakė įvarčiu, „Juventus“ toliau neklumpa

Išprievartavimo skandale linksniuojamas Cristiano Ronaldo galiausiai pasirodė pagrindinėje Turino „Juventus“ sudėtyje, pelnė įvartį ir padėjo Italijos čempionams šalies pirmenybėse iškovoti aštuntą pergalę iš eilės. „Juventus“ išvykoje 2:0 (2:0) įveikė „Udinese“. 33-ąją minutę svečius išvedė Rodrigo Bentacuras, o vos po keturių minučių persvarą padvigubino C. Ronaldo. Tai jam buvo ketvirtasis įvartis „Serie A“ pirmenybėse. „Juventus“ po 8-ojo turi su 24 taškais tvirtai pirmauja lygoje.
2018-10-06

„Rennes“ sutriuškino „Everton“, Edvinas Gertmonas rungtynes praleido ant suolo

Šeštadienį sužaista begalė kontrolinių futbolo rungtynių. Vienose jų Edvino Gertmono „Rennes“ sutriuškino Liverpulio „Everton“ – 4:1 (2:1). Nugalėtojams įvarčius mušė Benjaminas Bourigeaud (28 minutė), Theosonas Jordanas Siebatcheu (36 min.), Faitout Maouassa (77 min.) ir Jamesas Edwardas Lea Siliki (79 min.). „Everton“ gretose pasižymėjo naujokas Richarlisonas, kamuolį į vartus nukreipęs 45-ąją minutę.
2018-07-28

16-metis lietuvis pasirašė sutartį su „Serie A“ klubu

16-metis lietuvis Karolis Žebrauskas pasirašė sutartį su Italijos aukščiausiosios futbolo lygos „Serie A“ klubu Udinės „Udinese“. „Labai džiaugiuosi tavimi ir šiuo nauju mūsų nuotykiu“, – feisbuke rašė Karolio agentas Quique Jurado Moreno. „Udinese“ (40 taškų) praėjusiame Italijos lygos sezone finišavo 14-a. Lietuvis kol kas turėtų žaisti Udinės U-19 komandoje, kurioje bus vienas jauniausių žaidėjų.
2018-07-28

„Torino“ padėjo „Juventus“ – dar labiau priartino prie titulo

Turino „Juventus“ gali siūtis čempioniškus marškinėlius. Sekmadienį „Serie A“ taškus prarado artimiausi persekiotojai – „Napoli“ futbolininkai. Jie savo stadione 2:2 (1:0) sužaidė su „Torino“. „Napoli“ du kartus pirmavo, bet „Torino“ abusyk lygino rezultatą. Šeimininkams įvarčius pelnė lyderiai – Driesas Mertensas (25 minutė) ir Marekas Hamšikas (71 min.). „Torino“ gretose pasižymėjo Daniele Baselli (55 min.) bei Lorenzo De Silvestri (83 min.
2018-05-06

Italija sukrėsta: rungtynių dieną viešbutyje mirė „Fiorentina“ futbolininkas

Italiją ir šios šalies futbolo bendruomenę sukrėtė tragedija. Pranešama, jog viešbučio kambaryje rastas negyvas „Fiorentina“ komandos kapitonas Davide Astori. Udinėje viešinti „Fiorentina“ sekmadienį turėjo žaisti „Serie A“ rungtynes su „Udinese“, tačiau susitikimas dėl nelaimės atšauktas. Komanda rinkosi į rytinę treniruotę, tačiau D. Astori nesulaukė. Patikrinus viešbučio kambarį, futbolininkas rastas negyvas. Manoma, kad D. Astori mirė miegodamas.
2018-03-04

Spaudimą didinantis „Juventus“ mušė septynis, bet „Napoli“ išsaugo persvarą

Italijos „Serie A“ lyderiu lieka „Napoli“. Jis sekmadienį svečiuose 2:0 (1:0) nugalėjo „Benevento“ futbolininkus. 20-ąją minutę pasižymėjo Driesas Mertensas, 47-ąją – Marekas Hamšikas. „Napoli“ ant kulnų mina titulą ginantis Turino „Juventus“. Šalies čempionai sekmadienį savo aikštėje nepasigailėjo „Sassuolo“ – 7:0 (4:0). „Hetriką“ pelnė Gonzalo Higuainas, įmušęs tris paskutiniuosius rungtynių įvarčius. Tai įvyko 63, 74 ir 83 minutėmis. Dubliu pasižymėjo Sami Khedira (24, 27 min.
2018-02-05

„Serie A“ lyderiu lieka „Napoli“

Italijos „Serie A“ futbolo lygoje toliau lyeriauja „Napoli“. Jis sekmadienį svečiuose 1:0 (0:0) palaužė Bergamo „Atalanta“. Pergalingą įvartį po Jose Callejono perdavimo 65-ąją minutę įmušė Driesas Mertensas. Intriguojanti vienų „Serie A“ lyderių dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1). Tokiu rezultatu išsiskyrė namie žaidęs Milano „Inter“ ir į svečius atvykusi „Roma“. Pastaroji pirmavo po Stephano El Shaarawy įvarčio, pelnyto 31-ąją minutę.