„Serie A“ futbolo lygoje įspūdingą pergalę iškovojo šešerių pastarųjų metų Italijos čempionas Turino „Juventus“. Jis sekmadienį svečiuose 6:2 (2:1) sutriuškino Udinės „Udinese“.

Pirmąjį įvartį pelnė svečiai. 8-ąją minutę pasižymėjo Stipe Perica.

„Juventus“ rezultatą išlygino 14-ąją minutę, kai kamuolį į savuosius vartus nukreipė Samiras. 20-ąją minutę Turino futbolininkai pirmavo po Sami Khediros įvarčio.

26-ąją „Juventus“ liko dešimtiese. Tą pačią minutę dvi geltonas korteles užsidirbo Mario Mandžukičius.

Tuo „Udinese“ pasinaudojo. 47-ąją minutę rezultatą išlygino Danilo.

Toks rezultatas buvo neilgai. 52-ąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė Daniele Rugani, 59 ir 87 – S. Khedira, 90 – Miralemas Pjaničius.

„Serie A“ pirmauja „Napoli“ (25 taškai), lenkdamas Milano „Inter“ (23 tšk.) bei „Juventus“ (22 tšk.).