mario mandžukičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mario mandžukičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mario mandžukičius“.

Futbolininkas Mario Mandžukičius paskelbė apie karjeros pabaigą

35-erių garsus puolėjas Mario Mandžukičius penktadienį oficialiai paskelbė, jog nusprendė baigti profesionalaus futbolininko karjerą. „Kai pirmą kartą užsidėjai šiuos futbolo batelius, negalėjai įsivaizduoti, ką patirsi futbole. Tai, jog pelnysi įvarčius didžiausiuose turnyruose ir iškovosi svarbiausius trofėjus su didžiausiais klubais pasaulyje. Besididžiuodamas atstovausi savo šaliai ir padėsi sukurti Kroatijos sporto istoriją.
2021-09-03

Futbolas namo negrįš: kroatų dūris per pratęsimą nužudė anglus

Kroatijos rinktinė sukūrė stebuklą. Prieš mėnesį nedaug kas tikėjosi, kad ši maža šalis pateks į jo didenybės futbolo pasaulio čempionato finalą. Apie keturis milijonus gyventojų turinčios valstybės rinktinė trečiadienį turnyro pusfinalyje po pratęsimo 2:1 įveikė futbolo tėvynės Anglijos atstovus. Nei Anglijos rinktinės treneris Garethas Southgate’as, nei Kroatijos komandos strategas Zlatko Daličius sudėtyse netikėtumų nepateikė.
2018-07-11

Euforijoje atsidūrusius rusus kroatai panardino į ašaras

Iki pasaulio čempionato ketvirtfinalio nužengę rusai priversti baigti pasirodymą. Pirmenybių šeimininkus ketvirtfinalyje sustabdė kroatai, Rusijos futbolininkus įveikę po 11 metrų baudinių serijos. Jos rezultatas – 4:3. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi 1:1 (1:1), pratęsimas – 2:2. Šeimininkai Sočyje vykusiose rungtynėse startavo aktyviai. Vėliau viskas stojo į planuotas vėžes – kroatai valdė kamuolį, o rusai bandė kontratakuoti. Šeimininkų taktika pasiteisino.
2018-07-07

Italijoje – užtikrinta „Juventus“ pergalė ir dvejos nulinės lygiosios

Italijoje lengvą pergalę iškovojo titulą ginantis Turino „Juventus“. Jis savo aikštėje 3:0 (1:0) sutriuškino Genujos „Sampdoria“ futbolininkus. 45-ąją minutę tikslus buvo Mario Mandžukičius, 60-ąją – Benediktas Howedesas, 75-ąją – Sami Khedira. Visiems trims futbolininkams rezultatyvius perdavimus atliko Douglasas Costa. Kiti du svarbūs „Serie A“ mačai baigėsi be įvarčių.
2018-04-15

Ketvirtfinaliai: faktai, mintys ir Ryčio Vyšniausko prognozės

Startuoja UEFA Čempionų lygos ketvirfinaliai. Portalas tv3.lt pateikia įdomiausius faktus, futbolininkų ir žaidėjų citatas bei komentatoriaus Ryčio Vyšniausko prognozes. Turino „Juventus“ – Madrido „Real“ Praėjusio UEFA Čempionų lygos finalo pakartojimas. Italijos ir Ispanijos čempionai pernai susitiko Kardife. Tąkart Velse „Real“ nugalėjo 4:1. Madrido komandai dublį pelnė Cristiano Ronaldo (20, 64 minutė), po įvartį pridėjo Casemiro (61 min.) ir Marco Asensio (90 min.
2018-04-03

Čempionų lygoje – Italijos ir Ispanijos milžinų mūšis

Į Europos stadionus grįžta UEFA Čempionų lygos kovos. Šiandien ir rytoj vyks pirmosios ketvirtfinalio rungtynės. Didžiausi susidomėjimą kelia Italijoje šiandien vyksiantis Turino „Juventus“ ir Madrido „Real“ futbolininkų susirėmimas. Šie klubai praėjusį sezoną grūmėsi finale. Tada 4:1 triumfavo Ispanijos komanda. Ketvirtfinalio mačus rodys vaizdo transliacijų internetu platforma viaplay.lt, „Viasat Sport Baltic“ ir TV6 kanalai.
2018-04-03

„Napoli“ grįžo į pirmąją poziciją, laimėjo ir „Juventus“

Milano „Inter“ pirmąja „Serie A“ pozicija džiaugėsi parą. Sekmadienį į viršūnę sugrįžo „Napoli“, svečiuose 1:0 (0:0) parklupdęs Udinės „Udinese“ futbolininkus. 33-ąją minutę Jorginho pasinaudojo šeštadienio Cristiano Ronaldo pamoka – nerealizavo 11 metrų baudinio, bet pirmasis suskubo prie vartininko Simone Scuffeto atmušto kamuolio. Triuškinamą pergalę iškovojo Turino „Juventus“, savo aikštėje 3:0 (0:0) nugalėjęs „Crotone“. Visi įvarčiai krito per 19 antrojo kėlinio minučių.
2017-11-27

Mažumoje žaidęs „Juventus“ įmušė šešis įvarčius, tris jų – Sami Khedira

„Serie A“ futbolo lygoje įspūdingą pergalę iškovojo šešerių pastarųjų metų Italijos čempionas Turino „Juventus“. Jis sekmadienį svečiuose 6:2 (2:1) sutriuškino Udinės „Udinese“. Pirmąjį įvartį pelnė svečiai. 8-ąją minutę pasižymėjo Stipe Perica. „Juventus“ rezultatą išlygino 14-ąją minutę, kai kamuolį į savuosius vartus nukreipė Samiras. 20-ąją minutę Turino futbolininkai pirmavo po Sami Khediros įvarčio. 26-ąją „Juventus“ liko dešimtiese.
2017-10-22

„Juventus“ minimaliu rezultatu palaužė „Fiorentina“ futbolininkus

„Juventus“ Italijos „Serie A“ žengia be pralaimėjimų. Turino futbolininkai trečiadienį namie 1:0 (0:0) nugalėjo Florencijos „Fiorentina“. Šeimininkai pergalingą įvartį pelnė 52-ąją minutę. Kamuolį į vartus nukreipė Mario Mandžukičius. „Fiorentina“ rungtynes baigė dešimtiese, mat 66-ąją minutę antrąją geltoną kortelę prieš save išvydo Milanas Badeljis.
2017-09-20

„Juventus“ pirmajame ture vargo neturėjo

Italijos „Serie A“ sėkmingai startavo daugkartinis čempionas – Turino „Juventus“. Jis namie 3:0 (2:0) sutriuškino „Cagliari“ futbolininkus. Nugalėtojams po įvartį pelnė Mario Mandžukičius (12 minutė), Paulo Dybala (45+1 min.) ir Gonzalo Higuainas (66 min.). Svečiai 39-ąją minutę galėjo išlyginti rezultatą, bet Diego Fariasas nerealizavo 11 metrų baudinio.