sassuolo

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sassuolo“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sassuolo“.

Italijoje lyderis „Inter“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą

Milano „Inter“ klubas Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose 1:2 turėjo pripažinti „Sassuolo“ futbolininkų pranašumą. „Inter“  į priekį mače išvedė Denzelis Dumfriesas, kuris pirmojo kėlinio pabaigoje puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Inter“ ekipą į priekį 1:0. Bet N.Bajrami 54-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1. O, kaip vėliau paaiškėjo, pergalingą įvartį mače pelnė Domenico Berardi 63-ąją minutę.
2023-09-28

„Juventus“ patyrė netikėtą pralaimėjimą Italijoje

„Serie A“ pirmenybėse pralaimėjimą patyrė Turino „Juventus“ komanda. Penktojo turo rungtynėse jie išvykoje rezultatyvioje kovoje 2:4 nusileido „Sassuolo“ komandai. Jau 12-ąją rungtynių minutę už galvos buvo priverstas griebtis „Juventus“ vartininkas Wojciechas Szczesny. Jis nesugebėjo atremti tiesiai į jį iš toli pasiųsto Armando Lauriente smūgio. Tiesa, jau po devynių minučių nelaimė ištiko jau „Sassuolo“ žaidėją: kamuolį į savo vartus nukreipė Matiasas Vina.
2023-09-24

Po 11 metų pertraukos: „AC Milan“ tapo „Serie A“ lygos čempionais

„AC Milan“ klubas Italijos „Serie A“ lygos paskutinėse šio sezono rungtynėse 3 – 0 sutriuškino „Sassuolo“ futbolininkus ir iškovojo čempionų titulą. • „AC Milan“ iškovojo „Serie A“ lygos titulą 20 kartą klubo istorijoje. Olivieris Giroud 17-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „AC Milan“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0. Sandro Tonali 23-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartininkas Andrea Consigli sėkmingai atrėmė kamuolį.
2022-05-22

Nuo varžovų atsilikusi „Juventus“ išplėšė dramatišką pergalę Italijoje

Turino „Juventus“ klubas Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse 2:1 palaužė „Sassuolo“ futbolininkus. Giacomo Raspadori 38-ąją minutę išvedė „Sassuolo“ ekipą į priekį 1:0. Paulo Dybala 45-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1. Moise’as Keanas 88-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išplėšė „Juventus“  dramatišką pergalę rezultatu 2:1....
2022-04-26

Futbolo rungtynes Italijoje nutraukė parašiutininkas

Milano „Inter“ Italijos „Serie A“ lygoje 4:3 įveikė „Sassuolo“ futbolininkus ir iškovojo septintąją pergalę, o rungtynes trumpam buvo nutraukęs neįprastas incidentas. „Inter“ 44-ą rungtynių minutę pirmavo 2:1, o Romelu Lukaku ruošėsi smūgiuoti nuo 11 m baudinio žymos. Staiga į aikštę netikėtai nusileido parašiutininkas, o rungtynes teko sustabdyti. Apsaugos darbuotojai čia pat sugavo vyriškį ir paragino jį greičiau pasišalinti iš aikštės. Šis kuriozas R. Lukaku iš vėžių neišmušė.
2019-10-21

„Torino“ padėjo „Juventus“ – dar labiau priartino prie titulo

Turino „Juventus“ gali siūtis čempioniškus marškinėlius. Sekmadienį „Serie A“ taškus prarado artimiausi persekiotojai – „Napoli“ futbolininkai. Jie savo stadione 2:2 (1:0) sužaidė su „Torino“. „Napoli“ du kartus pirmavo, bet „Torino“ abusyk lygino rezultatą. Šeimininkams įvarčius pelnė lyderiai – Driesas Mertensas (25 minutė) ir Marekas Hamšikas (71 min.). „Torino“ gretose pasižymėjo Daniele Baselli (55 min.) bei Lorenzo De Silvestri (83 min.
2018-05-06

Milano derbis baigėsi be įvarčių

Trečiadienį Europos futbolo stadionuose vyko ne tik UEFA Čempionų lygos rungtynės. Sužaisti keturi „Serie A“ mačai. Tarp jų – be įvarčių pasibaigęs Milano derbis. Nominaliai namie žaidęs „Milan“ (51 taškas) užima šeštąją Italijos lygos poziciją, „Inter“ (59 tšk.) – ketvirtąją.
2018-04-05

Spaudimą didinantis „Juventus“ mušė septynis, bet „Napoli“ išsaugo persvarą

Italijos „Serie A“ lyderiu lieka „Napoli“. Jis sekmadienį svečiuose 2:0 (1:0) nugalėjo „Benevento“ futbolininkus. 20-ąją minutę pasižymėjo Driesas Mertensas, 47-ąją – Marekas Hamšikas. „Napoli“ ant kulnų mina titulą ginantis Turino „Juventus“. Šalies čempionai sekmadienį savo aikštėje nepasigailėjo „Sassuolo“ – 7:0 (4:0). „Hetriką“ pelnė Gonzalo Higuainas, įmušęs tris paskutiniuosius rungtynių įvarčius. Tai įvyko 63, 74 ir 83 minutėmis. Dubliu pasižymėjo Sami Khedira (24, 27 min.
2018-02-05

„Serie A“ lyderiu lieka „Napoli“

Italijos „Serie A“ futbolo lygoje toliau lyeriauja „Napoli“. Jis sekmadienį svečiuose 1:0 (0:0) palaužė Bergamo „Atalanta“. Pergalingą įvartį po Jose Callejono perdavimo 65-ąją minutę įmušė Driesas Mertensas. Intriguojanti vienų „Serie A“ lyderių dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1). Tokiu rezultatu išsiskyrė namie žaidęs Milano „Inter“ ir į svečius atvykusi „Roma“. Pastaroji pirmavo po Stephano El Shaarawy įvarčio, pelnyto 31-ąją minutę.
2018-01-21

„Serie A“: lyderiai tolsta

Italijos futbolo lygoje pergales iškovojo „Serie A“ lyderiai. „Napoli“ savo aikštėje 2:0 (0:0) nugalėjo Veronos „Hellas“. 65-ąją minutę įmušė Kalidou Koulibaly, 78-ąją – Jose Callejonas. Turino „Juventus“ svečiuose 1:0 (0:0) įveikė „Cagliari“. Pergalingą įvartį 74-ąją minutę pelnė Federico Bernardeschi. „Napoli“ ir „Juventus“ tvirtai pirmauja lygoje.