Italijos „Serie A“ futbolo lygoje pirmuosius sezono taškus prarado šešerių pastarųjų metų šalies čempionas Turino „Juventus“. Jis sekmadienį svečiuose 2:2 (2:1) sužaidė su Bergamo „Atalanta“. Turino komandai pergalę galėjo išplėšti Paulo Dybala, bet argentinietis nerealizavo 11 metrų baudinio.

„Juventus“ pirmajame kėlinyje pirmavo 2:0. Turino ekipa du įvarčius pelnė per tris minutes. 21-ąją buvo tikslus Federico Bernardeschi. 24-ąją po jo perdavimo įmušė Gonzalo Higuainas.

Šeimininkų viltis 31-ąją minutę atgaivino Mattia Caldara, o rezultatą 67-ąją minutę išlygino Bryanas Cristante.

84-ąją minutę skirtas 11 metrų baudinys į „Atalanta“ vartus. „Juventus“ pergalę galėjo išplėšti P. Dybala, bet argentinietis baudinio nerealizavo.

Turino komandos kluptelėjimu pasinaudojo ir vienvaldžiu lygos lyderiu tapo visas septynerias rungtynes laimėjęs „Napoli“. Šįkart jis namie 3:0 (2:0) sutriuškino „Cagliari“.

4-ąją minutę po Drieso Mertenso perdavimo įmušė Marekas Hamšikas. 40-ąją nuo 11 metrų žymos tiksliai smūgiavo pats D. Mertensas. 47-ąją paskutinį įvartį pelnė Kalidou Koulibaly.

„Napoli“ turi 21 tašką, „Juventus“ ir „Inter“ – po 19.