marekas hamsikas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marekas hamsikas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marekas hamsikas“.

10 ateities žvaigždžių Pasaulio čempionate

Jau šį penktadienį Pietų Afrikos Respublikoje prasidėsiančiame Pasaulio futbolo čempionate išvysime ne tik būrį pripažintų šios sporto šakos žvaigždžių, bet ir daugybę šio statuso dar nepelniusių, tačiau talentu šių dienų herojams nenusileidžiančių jaunųjų žaidėjų. Portalas goal.com sudarė sąrašą ateities futbolo žvaigždžių, žaisiančių šiose pirmenybėse.
2010-06-08

„Serie A“ čempionate – pirmasis Tomo Danilevičiaus įvartis

Savaitgalį vykusiose Italijos „Serie A“ 8-ojo turo rungtynėse sėkmingai pasirodė abu Lietuvos rinktinės žaidėjai – Tomas Danilevičius pelnė įvartį, o Marius Stankevičius padėjo savo klubui iškovoti lygiąsias. „Livorno“ ekipoje rungtyniaujantis Tomas Danilevičius, aikštėje pasirodęs nuo antrojo kėlinio pradžios, 54 minutę pelnė įvartį ir išvedė savo komandą į priekį, tačiau „Palermo“ futbolininkai į tai iškart sureagavo ir 56 min. rezultatą išlygino, o mačo artėjant į pabaigą 81 min.
2009-10-19

„Serie A“ čempionate M. Stankevičiaus klubas – nesustabdomas

Trečiąją pergalę iš eilės naujajame Italijos „Serie A“ sezone iškovojo Mariaus Stankevičiaus Genujos „Sampdoria“, kuri svečiuose po vienintelio D. Mannini įvarčio šventė pergalę 1:0 (0:0) prieš Bergamo „Atalantą“ ir išliko viena iš trijų ekipų, dar nepraradusių taškų. Lietuvos rinktinės gynėjas žaidė visas 90 minučių. Trečiąją pergalę iš tiek pat galimų iškovojo ir Turino „Juventus“ klubas. Šį kartą „zebriukai“ svečiuose 2:0 (0:0) įveikė Romos „Lazio“ vienuolikę.
2009-09-14

M. Stankevičiaus ekipa tapo Italijos „Serie A“ lydere

Sekmadienį Italijos „Serie A“ pirmenybėse buvo sužaisti likę aštuoni antrojo turo susitikimai. Juose labai skirtingai sekėsi „lietuviškiems“ klubams – Genujos „Sampdoriai“ su Mariumi Stankevičiumi ir Tomo Danilevičiaus „Livorno“. „Sampdoria“ vienuolikė savo aikštėje rezultatu 3:1 (2:0) įveikė „Udinese“ futbolininkus. Marius Stankevičius rungtyniavo visas rungtynes bei 51 minutę gavo geltoną kortelę.
2009-08-31

Italijoje – „Inter“ fiasko ir M. Stankevičiaus geltona kortelė

Sekmadienį buvo sužaisti aštuoni likę Italijos „Serie A“ pirmojo turo susitikimai. Juose neišvengta ir itin netikėtų rezultatų. Lygos naujokė „Bari“ ekipa išvykoje nelauktai sustabdė praėjusio sezono Italijos čempionus „Inter“ futbolininkus. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:0), o visai nedaug trūko ir iki dar sensacingesnio rezultato.