p. dybala

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „p. dybala“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „p. dybala“.

Paulo Dybala neįmušė 11 metrų baudinio, „Juventus“ prarado pirmuosius taškus

Italijos „Serie A“ futbolo lygoje pirmuosius sezono taškus prarado šešerių pastarųjų metų šalies čempionas Turino „Juventus“. Jis sekmadienį svečiuose 2:2 (2:1) sužaidė su Bergamo „Atalanta“. Turino komandai pergalę galėjo išplėšti Paulo Dybala, bet argentinietis nerealizavo 11 metrų baudinio. „Juventus“ pirmajame kėlinyje pirmavo 2:0. Turino ekipa du įvarčius pelnė per tris minutes. 21-ąją buvo tikslus Federico Bernardeschi. 24-ąją po jo perdavimo įmušė Gonzalo Higuainas.
2017-10-02

Italijos čempionų pergalę lėmė jaunojo supertalento „hetrikas“

23-ejų supertalentas iš Argentinos Paulo Dybala įmušė tris įvarčius ir padėjo savo komandai švęsti pergalę. Šešerių pastarųjų metų Italijos čempionas Turino „Juventus“ sekmadienį svečiuose 3:1 (1:0) nugalėjo „Sasuolo“ futbolininkus. Ketvirtojo „Serie A“ turo rungtynėse P. Dybala įvarčius mušė 16, 49 ir 63 minutėmis. Šeimininkų gretose 51-ąją minutę pasižymėjo Matteo Politano. „Juventus“ (12 taškų) užima pirmąją „Serie A“ poziciją, „Sasuolo“ (1 tšk.) – 17-ąją.