„Serie A“ pirmenybėse pralaimėjimą patyrė Turino „Juventus“ komanda. Penktojo turo rungtynėse jie išvykoje rezultatyvioje kovoje 2:4 nusileido „Sassuolo“ komandai.

Jau 12-ąją rungtynių minutę už galvos buvo priverstas griebtis „Juventus“ vartininkas Wojciechas Szczesny. Jis nesugebėjo atremti tiesiai į jį iš toli pasiųsto Armando Lauriente smūgio. Tiesa, jau po devynių minučių nelaimė ištiko jau „Sassuolo“ žaidėją: kamuolį į savo vartus nukreipė Matiasas Vina.

Dar kartą priekyje „Sassuolo“ atsidūrė kėlinio pabaigoje. 41-ąją minutę iš už baudos aikštelės ribų atliktas Dominico Berardi šūvis suspurdėjo „Juventus“ vartų tinkle.

Antrajame rungtynių kėlinyje arti tikslo buvo „Juventus“ puolėjas Dušanas Vlahovičius, o galiausiai lygybę rungtynėse atstatė Federico Chiesa. Italas smūgiu į artimąjį vartų kampą išlygino rungtynių rezultatą.

Nepaisant pelnyto įvarčio, „Juventus“ netrukus ir vėl turėjo vytis savo varžovus. Tolimą smūgį W. Szczesny atrėmė tiesiai prieš save, o ten buvęs Andrea Pinamonti pakartotiniu bandymu sugrąžino „Sassuolo“ komandai vieno įvarčio pranašumą.

Jau per pridėtą laiką krito dar vienas absurdiškas įvartis į svečių vartus. Bandydamas grąžinti kamuolį vartininkui jį į savo vartus pasiuntė „Juventus“ gynėjas Federico Gatti.

Kitame turo mače minimalią pergalę iškovojo „Milan“ ekipa, kuri 1:0 namuose pranoko „Chievo“.