Italijos „Serie A“ čempionate šeštadienį buvo sužaistos trejos rungtynės. Turine į kovą stojo lygos lyderiai, Turino „Juventus“ ir „Napoli“ klubai.

„Juventus“ stadione susitiko lyderiai „Napoli“ futbolininkai, bet ant kulnų lipusi „Juventus“ ekipa. Šeimininkai prieš rungtynes Italijos čempionate demonstravo neįtikimą formą. Italijos čempionai „Serie A“ čempionate buvo laimėję net 14 rungtynių iš eilės, tuo „Napoli“ taip pat buvo gana neprastoje formoje, lyderiai žygiavo su 8 pergalėmis iš eilės. Savo įspūdingą seriją pratęsti pavyko Turino ekipai, šeimininkai rungtynių gale iškovojo pergalę rezultatu 1:0 (0:0).

Nuo pirmojo kėlinio iniciatyvą priklausė šeimininkams. „Juventus“ futbolininkai pirmajame kėlinyje atliko 9 smūgius, tačiau nei vienas jų nevirto įvarčiu.Antrajame kėlinyje žaidimas išsilygino, tačiau ne į sirgaliams norimą pusę. Abi komandos pradėjo retai atakuoti, ir stengėsi labiau nepraleisti įvarčio į savo vartus. Visgi 88-ąją minutę po keitimo pasirodęs „Juventus“ puolėjas Simone Zaza šūviu lyg iš patrankos nuginklavo „Napoli“ vartus gynusį Pepe Reina, bei išplėšę pergalę šeimininkams.

„Juventus“ po pergalės pakilo į pirmąją poziciją, bei po 25 turų yra surinkę 57 taškus. „Napoli“ klubas nukrito į antrą poziciją, tačiau nuo Turino klubo atsilieka vos vienu tašku.