Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „daniele rugani“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „daniele rugani“.

Koronavirusas neaplenkė pasaulio garsenybių: kenčia ir aktoriai, ir futbolininkai, ir politikai

Per pasaulį žygiuojantis naujasis koronavirusas neaplenkė įžymybių ir aukštų pareigūnų. Pavyzdžiui, ketvirtadienį paaiškėjo, kad Holivudo superžvaigždei Tomui Hanksui ir jo žmonai Ritai Wilson, kurie vieši Australijoje dėl aktoriaus kino projekto, testais nustatytas naujasis koronavirusas. 63 metų T. Hanksas ir jo bendraamžė žmona yra izoliuoti ligoninėje Gold Kouste Rytų Australijoje, paskelbė Kvynslando valstijos sveikatos apsaugos pareigūnai.

„Juventus“ saugas serga koronavirusu

Turino „Juventus“ futbolo klubo saugas Daniele Rugani serga pasaulyje sparčiai plintančiu koronavirusu, praneša užsienio žiniasklaida. Turino komanda laikosi karantino sąlygų. Papildysime.
2020-03-12

Mažumoje žaidęs „Juventus“ įmušė šešis įvarčius, tris jų – Sami Khedira

„Serie A“ futbolo lygoje įspūdingą pergalę iškovojo šešerių pastarųjų metų Italijos čempionas Turino „Juventus“. Jis sekmadienį svečiuose 6:2 (2:1) sutriuškino Udinės „Udinese“. Pirmąjį įvartį pelnė svečiai. 8-ąją minutę pasižymėjo Stipe Perica. „Juventus“ rezultatą išlygino 14-ąją minutę, kai kamuolį į savuosius vartus nukreipė Samiras. 20-ąją minutę Turino futbolininkai pirmavo po Sami Khediros įvarčio. 26-ąją „Juventus“ liko dešimtiese.
2017-10-22

„Monaco“ sieks pralaužti „Juventus“ gynybą, Turino komanda – sustabdyti varžovų puolimą

Šiandien UEFA Čempionų lygos pirmosiose pusfinalio rungtynės susitiks „Monaco“ ir Turino „Juventus“. Monako komanda tikisi pralaužti gerai organizuotą varžovų gynybą, Italijos ekipa – sustabdyti uragnininį šeimininkų puolimą. „Juventus“ turi laimėtojų mentalitetą, – rungtynių išvakarėse kalbėjo vyriausiasis „Monaco“ treneris Leonardo Jardimas. – Turino komanda – gerai organizuota ir fiziškai stipri gindamasi. Ji galinga ir atakuodama. „Juventus“ pakanka poros progų, kad įmuštų.