0

Sekmadienio vakare buvo sužaistos paskutinės dvi VII Italijos „Serie A“ turo rungtynės.

Daug dėmesio sulaukusiame Milano derbyje pusę rungtynių dešimtyje žaidęs „Inter“ 1:0 įveikė „Milan“ vienuolikę.

Jau 3 rungtynių minutę Andrea Stramaccioni auklėtinius į priekį išvedė tiksliai smūgiu galva kamuolį vartus pasiuntęs gynėjas Walteris Samuelis.

Antrojo kėlinio pradžioje antrą geltoną kortelę užsidirbo iš aikštės buvo išvarytas „Inter“ gynėjas Yuto Nagatomo. Su 15 taškų „nerazzurri“ rikiuojasi ketvirtoje „Serie A“ turnyrinės lentelės vietoje, tuo tarpu septynis taškus savo sąskaitoje turintis „Milan“ yra vienuoliktas.

Toliau be pralaimėjimų žygiuoja „Napoli“ futbolininkai savo aikštėje 2:1 įveikę „Udinese“. Pergalingą įvartį nugalėtojams pirmojo kėlinio pabaigoje pelnė Goranas Pandevas.

Walterio Mazzari auklėtiniai yra surinkę 19 taškų, tiek pat kiek ir čempionato lyderiai Turino „Juventus“, tačiau dėl prastesnio įvarčių santykio užima antrą vietą.

Rezultatai:

AC „Milan“ 0 - 1 Milano „Inter“

• 3' [0 - 1] W. Samuel

• 48' iš aikštės pašalintas   Y. Nagatomo („Inter“)

„Napoli“ 2 - 1 „Udinese“