Milano „Inter" klubas Italijos Serie A lygos paskutinėse sezono rungtynėse 5:1 sutriuškino „Udinese" futbolininkus.

Ashley Youngas jau 8-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė „Inter" į priekį 1:0.

Christianas Eriksenas 44-ąją minutę fantastišku baudos smūgiu padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Lautaro Martinezas 55-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir rezultatas tapo 3:0.

Ivanas Perišičius 64-ąją minutę nuostabiu smūgiu dar labiau padidino Milano ekipos pranašumą 4:0.

Romelu Lukaku taip pat šiose rungtynėse pridėjo savo pelnytą įvartį ir rezultatas tapo net 5:0.

Roberto Pereyra 79-ąją minutę pasižymėjo nuo vienuolikos metrų atžymos ir sušvelnino rezultatą 1:5.