Sekmadienį Rytoje (Latvija) tęsiasi pasaulio ledo ritulio čempionatas, kuriame dalyvauja 16 stipriausių planetos komandų.

Pirmose dienos rungtynėse Slovakijos rinktinė A grupėje 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) palaužė Didžiąją Britaniją ir iškovojo antrą pergalę iš tiek pat galimų.

Praėjus vos 25 sekundėms Marekas Hrivikas išvedė slovakus į priekį – 1:0. Į antrąjį kėlinį slovakai nusprendė vartininką Branislavą Konradą pakeisti Juliusu Hudaceku, kurį netrukus „pakrikštijo“ britų lyderis Liamas Kirkas (22:03), išlyginęs rezultatą – 1:1.

Lygu rezultatu britai džiaugėsi neilgai: Robertas Lantosi beveik po 3 minučių pelnė įvartį, kuris ir buvo pergalingas. Slovakai atliko 43 smūgius, tuo tarpu britai – 14.

Slovakai ir britai iki šiol žaidė vos du kartus: 2019 m. draugiškose rungtynėse Slovakija laimėjo 6:1, o pasaulio čempionate – 7:1.

B grupės rungtynėse pirmą pergalę čempionate iškovojo Norvegijos ekipa, kuri 4:1 (1:0, 2:0, 1:1) nugalėjo antrą pralaimėjimą patyrusią Italiją.

Norvegams tris įvarčius pelnė Mathias Trettenes (10:04, 36:01 ir 40:59), o kartą pasižymėjo Matsas Rosseli Olsenas (25:12). Garbės įvartį trečiojo kėlinio viduryje italams įmušė Danielis Frankas (51:55)

Pasaulio čempionate dalyvaujančios 16 rinktinių yra suskirstytos į 2 grupes po 8. Po 4 geriausias abiejų grupių komandas pateks į ketvirtfinalį.

Šiemet nė viena rinktinė neiškris į žemesnį divizioną, nes I-ojo diviziono čempionatai 2020-2021 m. buvo atšaukti dėl covid-19 pandemijos.