Lietuvos pajūryje siūlo nemokamą paslaugą: kiti to nežino

Iki rugsėjo 12 dienos pirmadieniais, antradieniais ir ketvirtadieniais Neringos muziejuose vyks nemokamos ekskursijos. Neringos muziejai kviečia į nemokamas ekskursijas Rašytojo Thomo Manno memorialiniame (Skruzdynės g. 17, Neringa, LT-93121) ir Kuršių nerijos istorijos (Pamario g. 53, Neringa, LT-93121) muziejuose. Kviečia nemokamai lankyti muziejus Rašytojo Thomo Manno memorialiniame muziejuje nemokamos ekskursijos: Pirmadieniais 15.00 val. vokiečių kalba, 16.00 val.

Kokia daina šauna į galvą pagalvojus apie Palangą? Poilsiautojų atsakymai nustebins

Prasidėjus vasarai Palanga tampa tikra pramogų sostine. Čia poilsiautojai ne tik mėgaujasi smėlėtais paplūdimiais ir Baltijos jūros bangomis, bet ir J. Basanavičiaus gatvėje skambančiais karščiausiais muzikos hitais. Liepos mėnesį iš Palangos dirbanti „Power Hit Radio“ komanda nutarė išsiaiškinti – kokia daina poilsiautojams šauna į galvą pagalvojus apie Palangą? Tarp atlikėjų – ne tik lietuviški vardai Elena Karalienė įsitikinusi – kiekvienas turime dainą, kuri mums primena Palangą.

Savaitgalį pasiekti pajūrį nebus taip paprasta: numatomi šie eismo ribojimai

Palangos miesto savivaldybė praneša, kad dėl „Aurum 1006 km lenktynių“ numatomi laikini eismo pakeitimai. Skelbiama, kad antradienį iki 16 valandos iš Klaipėdos bei Liepojos į Palangą atvykti bus galima A13 (E272) keliu, iš Šiaulių – A11 (E272) keliu. Taip pat nuo antradienio 16 valandos iki sekmadienio 6 valandos ryto į Palangą iš Klaipėdos reikės važiuoti A13 (E272) keliu per Nemirsetą, važiuojant iš Liepojos, iš A13 kelio reikės pasukti link Palangos.

Gasanovas atskleidė, kokių žinučių sulaukia: turinys pribloškia

„Power Hit Radio“ komanda tęsia darbą Palangoje. Šį kartą linksmasis laidų vedėjų duetas Edgaras ir Laura susitiko su žurnalistu ir keliautoju Orijumi Gasanovu ir uždavė jam intriguojantį klausimą. Gauna daugybę žinučių Laura ir Edgaras nusprendė išsiaiškinti ar O. Gasanovas gauna žinučių su nuogybėmis. Išgirdęs klausimą apie gaunamus pranešimus socialiniuose tinkluose, žurnalistas ir keliautojas atviras –žinučių turinys neretai verčia nusistebėti. „Gaunu be galo daug nudes nuotraukų.

Elena Karalienė šokiravo Palangos lankytojus: tokio klausimo jie nesitikėjo

Liepos mėnesį linksmoji „Power Hit Radio“ komanda darbuosis iš Palangos. Rytinės radijo laidos „Šok į kelnes!“ vedėja Elena Karalienė tęsia pernai vasarą pradėtą tradiciją ir bevaikštinėdama kurorto gatvėmis praeiviams užduoda pačius įvairiausius klausimus.

„Power Hit Radio“ liepos mėnesį keliasi į Palangą

„Mes esame ten, kur jūs“ – būtent tokiu šūkiu antrąjį vasaros mėnesį pasitinka klausomiausias jaunimo radijas Lietuvoje „Power Hit Radio“. Radijo komanda su nekantrumu laukia antrosios vasaros pajūryje – nuo liepos 1-osios savo studiją įrengę prie pat legendinio Palangos tilto, jie klausytojų ir vėl lauks kiekvieną dieną, nuo ryto iki vakaro. O kartu poilsiautojams parodys, kaip iš arti atrodo radijas ir dosniai apdovanos vasariškais prizais.

„Power Hit Radio“ nuo liepos mėnesio keliasi į Palangą!

„Power Hit Radio“ komanda šią vasarą vėl ryžosi pokyčiams ir nuo liepos mėnesio keliasi iš Vilniaus į Palangą. „Power Hit Radio“ klausytojai ne tik girdės iš Palangos, bet ir turės progą mylimus radio laidų vedėjus aplankyti jaukioje radijo studijoje. Joje kasdien nuo ryto iki vakaro skambės geriausia šokių muzika, vyks įvairūs iššūkiai ir nesibaigiantys pokalbiai su ištikimiausiais klausytojais.

Apie šią pramogą Lietuvos pajūryje žino nedaugelis: nepraleiskite progos

Palangos turizmo informacijos centras palangiškius ir kurorto svečius kviečia į įdomias ekskursijas, kurių metu ekskursantai turės galimybę pamatyti kitokią, dar neatrastą Palangą. Socialinio tinklo „Facebook“, Palangos miesto savivaldybės puslapyje skelbiama apie rekomenduojamas ekskursijas, atvykus į Palangą. Ekskursija „Labas rytas, Palanga“ Ekskursija skirta norintiems aktyviai pažinti kurortą bei 15 minučių pasimankštinti pajūryje.

Norite vasarą pasitikti prie jūros? Suskubkite, jau dabar dalis vietų išgraibstytos

Palangoje atostogautojų neužimtų ir nerezervuotų kambarių vasaros sezonui dar yra labai daug, sako Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė. Vis tik, jei šį savaitgalį nusprendėte praleistį prie jūros, reiktų suskubti. Tuo metu šiam savaitgaliui, kai pajūrio kurorte vyks festivalis „Myliu Palangą“, Lauros Taučiūtės teigimu, jau užsakyta apie 70 proc. apgyvendinimo vietų.   „Vasaros užimtumas šiai dienai, pamėnesiui skiriasi, bet vidurkis yra apie 30-35 proc.

„Power Hit Radio“ komanda dalijasi įspūdžiais iš Palangos: džiaugiasi gausiu klausytojų būriu

Pajūryje liepos mėnesį praleidę „Power Hit Radio“ laidų vedėjai spėjo pasimėgauti ne tik saulėtais orais, smėlėtais paplūdimiais ir Palangos linksmybėmis, bet ir gausiu, juos aplankyti atėjusiu, ištikimiausių klausytojų būriu. Radijo vedėjų komanda dalijasi linksmomis nuotraukomis ir užtikrina, kad į pajūrį dar būtinai sugrįš.

„Power Hit Radio“ laidų vedėjas Rokas pralaimėjo lažybas: teko išsimaudyti fontane

Ištikimiausi „Power Hit Radio“ klausytojai jau įsitikino, kad laiką Palangoje leidžiantys radijo vedėjai dievina avantiūras ir linksmas pramogas. Šį kartą iš pajūrio su gerbėjais besisveikinantys Laura ir Rokas susilažino, na, o Laurai lažybas laimėjus, Rokui teko susitaikyti su laukiančia užduotimi.

„Power Hit Radio“ vedėjai linksminasi Palangoje: ryžosi tatuiruotėms ir išbandė taiklumą

„Power Hit Radio“ laidų vedėjai Edgaras, Rokas ir Laurynas dalijasi smagiomis akimirkomis iš pajūrio, kur radijo komanda darbuojasi visą liepos mėnesį. Juoko netrūksta Kad darbo dienos neprailgtų ir neužvaldytų nuobodulys, linksmieji Edgaras, Rokas ir Laurynas nusprendė išmėginti populiariausias pramogas Palangoje. Iš pradžių jie ryžosi laikinoms tatuiruotėms, o vėliau pasuko žaidimų automatų link, kur išbandė taiklumą bei iki soties prisijuokė.
REKLAMA
Pavyks tik akyliausiems: žaiskite ir laimėkite „Jabra“ ausines Pavyks tik akyliausiems: žaiskite ir laimėkite „Jabra“ ausines

Pavyks tik akyliausiems: žaiskite ir laimėkite „Jabra“ ausines

Kviečiame išbandyti savo atidumą – nuo liepos 20 dienos portale tv3.lt žaiskite „Lay’s vasara“ žaidimą ir laimėkite puikius prizus!  Dalyvauti gali kiekvienas Norite dalyvauti žaidime? Taisyklės visai paprastos: naršydami tv3.lt portale ieškokite pasislėpusių „Power Hit Radio“ laidų vedėjų veidų, vos tik radę – nedelskite, spauskite ir registruokitės! Galiausiai, burtų keliu bus išrinkti net 11 laimingųjų, kurie galės džiaugtis belaidėmis „Jabra“ ausinėmis! Šauniosios „Jabra“ ausi...

Elena Karalienė aiškinosi poilsiautojų įdegio paslaptis: štai kokiomis taisyklėmis jie vadovaujasi

„Power Hit Radio“ komanda ir toliau leidžia laiką pajūryje. Žavingoji laidos „Šok į kelnes“ vedėja Elena Karalienė nusprendė prasiblaškyti ir vaikštinėdama paplūdimyje apklausė poilsiautojus, kokiomis taisyklėmis jie vadovaujasi norėdami tobulai įdegti. Praleidžia ne vieną valandą Palangos saule besimėgaujantys poilsiautojai atviri – norint pasiekti šokoladinį įdegį, saulės spinduliuose reikia praleisti ne vieną valandą.
REKLAMA
„Power popietės“ vedėja Laura Ignatovičiūtė kviečia užsukti į „Palangos švyturį“: nepasigailėsite „Power popietės“ vedėja Laura Ignatovičiūtė kviečia užsukti į „Palangos švyturį“: nepasigailėsite

„Power popietės“ vedėja Laura Ignatovičiūtė kviečia užsukti į „Palangos švyturį“: nepasigailėsite

„Power Hit Radio“ komanda su „Telia“ 5G internetu ir toliau leidžia laiką pajūryje, „Palangos švyturyje“. Čia kviečia užsukti ir visus ištikimiausius klausytojus. Vaišino „Power drinkais“ „Power popietės“ vedėja Laura sako, kad „Palangos švyturį“ verta apsilankyti kiekvienam mėgstančiam skanius gėrimus. Kviesdama užsukti ir išbandyti „Power drinkų“, radijo laidų vedėja ryžosi avantiūrai – su pilnu padėklu ryškiaspalvių kokteilių ji patraukė link Palangos tilto ir vaišino praeivius.
REKLAMA
„Power Hit Radio“ vedėjas Edgaras aiškinosi, kur pjūryje gardžiausi patiekalai: atsakymai nustebino „Power Hit Radio“ vedėjas Edgaras aiškinosi, kur pjūryje gardžiausi patiekalai: atsakymai nustebino

„Power Hit Radio“ vedėjas Edgaras aiškinosi, kur pajūryje gardžiausias maistas: atsakymai nustebino

„Power Hit Radio“ vasaros avantiūra tęsiasi – linksmoji radijo komanda su „Telia“ 5G internetu ir toliau transliuoja laidas, bei groja geriausią muziką tiesiai iš Palangos. Šį kartą „Power Popietės“ vedėjas Edgaras nusprendė apklausti pajūrio lankytojus ir išsiaiškinti, kur kurorte galima skaniausiai pavalgyti. Akivaizdus lyderis Nors ne visi Palangos svečiai noriai atsakinėjo į „Power Hit Radio“ laidų vedėjo klausimus, tačiau atsirado ir tokių, kurie laisvai bendravo prieš kamerą.
REKLAMA
Laura ir Edgaras pasiekė Nidą: skelbia „Power Hit Radio“ kelionės po Lietuvą pabaigą Laura ir Edgaras pasiekė Nidą: skelbia „Power Hit Radio“ kelionės po Lietuvą pabaigą

Laura ir Edgaras pasiekė Nidą: skelbia „Power Hit Radio“ kelionės po Lietuvą pabaigą

„Power Hit Radio“ duetas Laura ir Edgaras su „Telia“ plačiausio 5G interneto pagalba jau aplankė 8 Lietuvos miestus ir pasiekė paskutinę stotelę – Nidą. Įspūdingas laivas „Gresa“ Viešėdamas Nidoje „Power Hit Radio“ duetas aplankė pašėlusiais vakarėliais ir puikia muzika garsėjantį laivą „Gresa“. Laura spėjo pakalbinti netgi patį kapitoną ir vakarėlių organizatorių Kęstą, kuris papasakojo, kaip lengvai ir greitai patekti į vieną iš „Gresa“ laive organizuojamų vakarėlių.
REKLAMA
„Power Hit Radio“ vedėjai Laura ir Edgaras viešėjo Mažeikiuose: jautėsi tarsi Vilniuje  „Power Hit Radio“ vedėjai Laura ir Edgaras viešėjo Mažeikiuose: jautėsi tarsi Vilniuje

„Power Hit Radio“ vedėjai Laura ir Edgaras viešėjo Mažeikiuose: jautėsi tarsi Vilniuje

„Power Hit Radio“ duetas Laura ir Edgaras su „Telia“ plačiausio 5G interneto pagalba jau aplankė 7 miestus, na, o birželio 29-tąją savo atvykimu pradžiugino Mažeikius. Tarsi Architektų gatvėje Edgarą ir Laurą sužavėjo nedideli, bet jaukūs ir svetingi Mažeikiai. Laura pripažino, kad šis miestas jai primena Vilnių. „Jausmas lyg esame Vilniuje, Architektų gatvėje“, – sakė „Power Popietės“ vedėja.
REKLAMA
„Power Hit Radio“ komanda darbuojasi Palangoje: išbandė pajūrio pramogas „Power Hit Radio“ komanda darbuojasi Palangoje: išbandė pajūrio pramogas

„Power Hit Radio“ komanda darbuojasi Palangoje: išbandė pajūrio pramogas

„Power Hit Radio“ komanda šią vasarą ryžosi iššūkiui – jie ne tik „Telia“ 5G interneto pagalba transliavo „Power Popietės“ laidas iš 9 skirtingų Lietuvos miestų, bet ir nusprendė visą liepą praleisti Palangoje. Pirmaisiais įspūdžiais iš pajūrio dalijasi Elena ir Laurynas. Kainos sukėlė šoką Vos pasiekę pajūrį „Power Hit Radio“ laidų vedėjai Laurynas ir Elena nusprendė pasidomėti vietinių kavinių ir restoranų meniu kainomis.
REKLAMA
Telšiuose „Power Hit Radio“ dueto laukė degustacija: ragavo kastinį ir cibulynę Telšiuose „Power Hit Radio“ dueto laukė degustacija: ragavo kastinį ir cibulynę

Telšiuose „Power Hit Radio“ dueto laukė degustacija: ragavo kastinį ir cibulynę

Antradienį „Power Hit Radio“ duetas Laura ir Edgaras su „Telia“ plačiausio 5G interneto pagalba apsilankė Žemaitijos sostinėje – Telšiuose. Vaišino skaniausiais patiekalais Telšiškiai „Power Popietės“ vedėjus pasitiko itin svetingai. Edgaras ir Laura turėjo progą paragauti cibulynės, kastinio, naminės giros ir net silkės! Žinoma, vien gardžiomis vaišėmis viskas nesibaigė – „Power Hit Radio“ duetą aplanke Telšių veidas Egyda ir netgi miesto meras Tomas Katkus.
REKLAMA
„Power Hit Radio“ vedėjų duetas apsilankė Kėdainiuose: neišgąsdino net lietus „Power Hit Radio“ vedėjų duetas apsilankė Kėdainiuose: neišgąsdino net lietus

„Power Hit Radio“ vedėjų duetas apsilankė Kėdainiuose: neišgąsdino net lietus

„Telia“ plačiausio 5G interneto pagalba „Power Hit Radio“ duetas Laura ir Edgaras tęsia tiesiogines radijo transliacijas kelionės po Lietuvą metu. Šį kartą jie apsilankė Kėdainiuose. Lietinga diena Kėdainiai „Power Popietės“ vedėjus pasitiko tamsiais debesimis ir prapliupusiu lietumi.
REKLAMA
 „Power Hit Radio“ linksminosi Marijampolėje: čia dar tikrai sugrįšim  „Power Hit Radio“ linksminosi Marijampolėje: čia dar tikrai sugrįšim

„Power Hit Radio“ linksminosi Marijampolėje: čia dar tikrai sugrįšim

Šią vasarą „Power Hit Radio“ laidų vedėjai Laura Ignatovičiūtė ir Edgaras Kožuchovskis nusprendė nustebinti savo klausytojus ir „Telia“ plačiausio 5G interneto pagalba „Power Popietės“ laidas transliuoja iš pačių įvairiausių Lietuvos miestų. Birželio 23-ąją duetas aplankė Marijampolę. Netikėtas svečias Marijampolėje Laurą su Edgaru pasitiko būrys jaunųjų gerbėjų – jie parodė ne tik šaunius triukus su futbolo kamuoliu, bet ir mielai pasišnekučiavo bei nusifotografavo.
REKLAMA
„Power Hit Radio“ duetą Alytuje aplankė Nerijus Cesiulis: tokio sutikimo nesitikėjo „Power Hit Radio“ duetą Alytuje aplankė Nerijus Cesiulis: tokio sutikimo nesitikėjo

„Power Hit Radio“ duetą Alytuje aplankė Nerijus Cesiulis: tokio sutikimo nesitikėjo

„Telia“ plačiausio 5G interneto pagalba, „Power Hit Radio“ laidos „Power Popietė“ vedėjai Laura ir Edgaras tęsia tiesiogines radijo transliacijas kelionės po Lietuvą metu. Birželio 22-ąją duetas aplankė Alytų. Nustebino dėmesys Visi miestai, kuriuos jau spėjo apsilankyti Edgaras ir Laura sužavėjo jaukumu, draugiškais žiūrovais ir netgi dovanomis. Vis dėlto, Laura sako, kad Alytuje jų laukė neregėta minia ištikimiausių klausytojų.

„Power Hit Radio“ duetą Druskininkuose užklupęs lietus linksmybių nesugadino: surengė vandens dviračių lenktynes

„Power Hit Radio“ laidos „Power Popietė“ vedėjai Laura ir Edgaras tęsia tiesiogines radijo transliacijas kelionės po Lietuvą metu Telia plačiausio 5G intreneto pagalba – šį kartą duetas aplankė Druskininkus. Užklupo lietus Keletą dienų alinę karščiai šiek tiek atsiraukė. Vos Laura su Edgaru pasiekė Druskininkus ir gavo progą atsipūsti nuo kaitrios saulės, atslinko audros debesys ir prapliupo lietus.
REKLAMA
Ukmergę aplankęs „Power Hit Radio“ duetas nustebo: kodėl čia visi važinėja dviračiais? Ukmergę aplankęs „Power Hit Radio“ duetas nustebo: kodėl čia visi važinėja dviračiais?

Ukmergę aplankęs „Power Hit Radio“ duetas nustebo: kodėl čia visi važinėja dviračiais?

„Power Hit Radio“ laidų vedėjai Laura ir Edgaras tęsia tiesiogines radijo transliacijas kelionės po Lietuvą metu Telia plačiausio 5G intreneto pagalba. Šį kartą „Power Popietės“ vedėjai dalijasi akimirkomis iš Ukmergės. Darosi vis karščiau Edgaras ir Laura teigia, kad nėra nieko smagiau, nei vesti radijo laidą drauge su klausytojų būriu, vis dėlto, problemų išvengti nepavyksta. Vis labiau kaistantis oras alina laidos vedėjus ir verčia ieškoti išeičių.

„Power Hit Radio“ vedėjų duetas Laura ir Edgaras aplankė Uteną: nustebino klausytojų dėmesys

Šią vasarą „Power Hit Radio“ radijo laidos „Power Popietė“ duetas Laura ir Edgaras nusprendė leistis į kelionę kemperiu ir savo laidą vesti iš 9 skirtingų Lietuvos miestų. Šį kartą „Power Popietės“ vedėjai apsilankė Utenoje ir liko maloniai nustebinti gausaus klausytojų būrio ir linksmų dovanų.
REKLAMA
Laura Ignatovičiūtė ir Edgaras Kožuchovskis Laura Ignatovičiūtė ir Edgaras Kožuchovskis

PWR laidos vedėjai lankysis 9 Lietuvos miestuose: nepraleiskite progos išvysti gyvai

Jau visai netrukus „Power Hit Radio“ vedėjai Laura Ignatovičiūtė ir Edgaras Kožuchovskis leisis į kelionę kemperiu po Lietuvą. Dueto laukia ne vienas iššūkis – jie ne tik kelionėje kartu praleis 10 dienų, bet ir aplankys daugybę skirtingų Lietuvos miestų. Startas jau čia pat Lauros ir Edgaro kelionė po Lietuvą vadinsis „POWER ATOSTOGOS“, o visos išvykos metu jų patogumą užtikrins įspūdingas „Telia“ kemperis.

Radijo laidų vedėjai Laura ir Edgaras kemperiu apvažiuos visą Lietuvą: didžiausias iššūkis – 10 dienų praleisti kartu

Nors ir tikina, kad vienas kito nemėgsta, iš tiesų jie vienas be kito negali. O jau visai netrukus didžiausią vakarėlį „Power Hit Radio“ eteryje popietėmis užkuriantys Laura Ignatovičiūtė ir Edgaras Kožuchovskis leisis į kelionę kemperiu po Lietuvą! Ir nors laukia daug iššūkių, iš kurių didžiausias – net 10 dienų praleisti kartu – jie jau dabar nekantrauja susitikti su savo klausytojais ir nepamirštamą patirtį sukurti vis kitame Lietuvos mieste.
REKLAMA
PWR kemperis leidžiasi į kelionę: aplankys daugelį Lietuvos miestų  PWR kemperis leidžiasi į kelionę: aplankys daugelį Lietuvos miestų

PWR kemperis leidžiasi į kelionę: aplankys daugelį Lietuvos miestų

Power Hit Radio kemperis kartu su Telia 5G internetu juda link pajūrio iš kur visas Power laidas transliuos visą liepos mėnesį. O nuo birželio 19 d. leisimės į kelionę, kurios metu per 9 dienas Edgaras ir Laura savo laidą Power Popietė ves 9-iuose skirtinguose Lietuvos miestuose: 06.19 pirmadienis UTENA Vieta: Dauniškio ežero prieiga 06.20 Antradienis UKMERGĖ Vieta: Ukmergės miesto centras aikštė prie Kultūros centro (Kauno g. 8). 06.21 Trečiadienis Druskininkai Vieta: amfiteatras prie ež...
Į viršų