• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Mes esame ten, kur jūs“ – būtent tokiu šūkiu antrąjį vasaros mėnesį pasitinka klausomiausias jaunimo radijas Lietuvoje „Power Hit Radio“.

39

„Mes esame ten, kur jūs“ – būtent tokiu šūkiu antrąjį vasaros mėnesį pasitinka klausomiausias jaunimo radijas Lietuvoje „Power Hit Radio“.

REKLAMA

Radijo komanda su nekantrumu laukia antrosios vasaros pajūryje – nuo liepos 1-osios savo studiją įrengę prie pat legendinio Palangos tilto, jie klausytojų ir vėl lauks kiekvieną dieną, nuo ryto iki vakaro. O kartu poilsiautojams parodys, kaip iš arti atrodo radijas ir dosniai apdovanos vasariškais prizais. 

Radijo laidų vedėjų ir jų klausytojų ryšys kasmet tampa vis stipresnis. Todėl abejonių, ar ir šiemet savo studiją verta perkelti mėnesiui į Palangą, nekilo niekam.

Priešingai – radijo laidų vedėjai su nekantrumu laukia susitikimų su poilsiautojais!

„Vasarą visas veiksmas persikelia į Palangą, o mes visada esame ten, kur ir mūsų klausytojai – negalime leisti vasaros malonumais jiems mėgautis vieniems (juokiasi). O jei rimtai, norime, kad tiek mūsų, tiek ir klausytojų vasara taptų dar geresnė. Mus rasti bus labai paprasta – keliaujate Palangos tilto link, prieš pat tiltą pasukate akis į dešinę ir... Tiesą pasakius, kur kas anksčiau mus išgirsite, nei pamatysite. Užsukus pas mus į studiją, kiekvienas įlįs į radiją ir iš arti pamatys, kaip rengiama laida. O dar ir dovanų gaus!“ – priimti radijui neabejingus svečius ruošiasi programų direktorius Saulius Baniulis.

REKLAMA
REKLAMA

Jis atskleidžia, kad čia bus laukiami ne tik tie klausytojai, kurie Palangoje vasaroja nuolat, bet ir tie, kurie užsuka tik savaitgaliui.

REKLAMA

„Šeštadienį nuo 9 valandos ryto žadinsime mes su Elena Karaliene, o vėliau prie mūsų prisijungs ir „Power“ veteranas Aleksas Pozemkauskas. Jis pas mus taip pat sugrįžta pavasaroti“, – pasakoja S. Baniulis.

O ko apie darbą Palangoje labiausiai pasiilgo visų duetų vedėjai?

„ŠOK Į KELNES“ klausytojų laukia Elenos iššūkiai

Rytinės laidos vedėja Elena neslepia – Palangoje labiausiai žavi tai, kad visi vedėjai pagaliau turi progą susitikti su savo klausytojais. O tuo pat metu – ir pamatyti, kiek jų gausu fiziškai!

REKLAMA
REKLAMA

„Kai dirbi radijuje, gi nematai visų savo klausytojų, o čia toks didelis jų būrys ateina kasdien... Kartais net būna sunku patikėti, kad prie mūsų Palangos studijos netgi nusidriekusi eilė ištikimiausiųjų, o taip pat – kad žmonės specialiai planuoja atostogas ar trumpas išvykas prie jūros tuo metu, kai būsime ir mes“, – atvirauja ji. 

Anot Elenos, visi klausytojų apsilankymai radijuje būdavo malonūs, o ypač stebindavo dovanos.

„Tikrai išprotėję (juokiasi)! Nuo keptos duonos tortų, ledų ar vaisių pilnų dėžių, iki cukraus vatos, kavos ar net rankų darbo dovanų“, – neįtikėtinas staigmenas vardija ji.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Tik negalvokite, kad staigmenų šiemet nėra sugalvojusi ir pati E. Karalienė…

„Aš jau pasiruošiau reporterės mikrofoną ir kamerą, tad tikrai keliausiu ir už eterio ribų – kalbinsiu žmones pajūryje, gatvėse ar kavinėse. Visuomet įdomu pamatyti šio sezono kainas, jas palyginti, pasišnekėti su poilsiautojais gatvėje ar pakviesti sudalyvauti juos iššūkyje“, – intriguoja ji.

Taip pat Elena nekantrauja kuo greičiau ryto keliones į darbą su mašina išmainyti  į dviratį. O praėjusiais metais ji atrado ir tokių vietų, kurių siūlo nepraleisti ir kitiems: „Labai kviečiu neapsiriboti tik pagrindinėmis Palangos gatvėmis – išnaudokite dviračių taką tiek į Šventosios pusę, tiek į Karklės. Pati iki Šventosios ir atgal važinėjau tiek dviračiu, tiek riedučiais. O į kitą pusę yra ne viena jauki vieta paplūdimyje su įspūdingomis sūpynėmis ir kerinčiu vaizdu į jūrą.“

REKLAMA

„POWER HITAI“ laukia skirtingas istorijas sukaupusių klausytojų

„Power hitų“ laidą kartu su Roku Lukošaičiu vedantis Laurynas Matonis atvirauja – be visų priežasčių, kurios skatina laukti šios kelionės, jis turi dar ir vieną ypač svarbią.

„Pirmiausiai skubėsiu ištaisyti didžiausią pernai metų klaidą, kuri netgi tapo tikru širdies skausmu. Net nepatogu sakyti, bet pernai, per mėnesį Palangoje, aš nė karto nesimaudžiau jūroje…“ – pripažįsta jis.

REKLAMA

O štai darbą Palangos studijoje jis lygina su anuomet itin populiariu realybės šou.

„Mūsų darbas vasaros sostinėje – savotiškas realybės šou „Akvariumas“. Iš pradžių mus dirbančius restobaro lankytojai stebi patogiai įsitaisę prie staliukų. Po kiek laiko jie įsidrąsina – ateina pasidaryti nuotraukos ar pasikalbėti. Kiekvienas iš jų – savotiškas siurprizas, pasakojantis skirtingą istoriją, tačiau būtent tai ir yra įdomiausia“, – pasakoja L. Matonis. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Be darbo radijuje, patį Lauryną į Palangą dar vilioja ir laukianti rytinė meditacija – kelionė į studiją paspirtuku, kvėpuojant pačiu gryniausiu pajūrio oru.

„Tai – kažkas neapsakomo. Puikiai nuteikdavo visai dienai!“ – atskleidžia jis.

O kokia Palangos vieta, anot L. Matonio, yra nepelnytai užmiršta?

„Laukinių vakarų salūnas“ Basanavičiaus gatvėje! Seniai apie muštynes ten nieko negirdėti….“ – sako jis.

„POWER POPIETĖ“ duoda pažadą – su klausytojais eis linksmintis

O ko, pagalvojęs apie Palangą, labiausiai pasiilgsta kartu su Laura Ignatovičiūte „Power popietę“ vedantis Edgaras Kožuchovskis?

REKLAMA

„Viešbučio „Jacuzzi“. Aišku, faina ir ta jūra, gamta prie jūros, ir, tai, kad pagaliau savo klausytojus pamatysime gyvai. Bet galimybė kada nori varyti į „Jacuzzi“, pirtį ar baseiną…. Atsiprašau, bet tai yra nuostabu. Aš net pats sau truputį pavydžiu“, – juokiasi Edgaras.

Surimtėjęs jis prideda, kad iš tiesų, kaip ir pernai, labiausiai nekantrauja klausytojams aprodyti į Palangą išsikėlusią radijo studiją. 

„Čia yra vienas iš nedaugelio atvejų, kai visi norintys gali pamatyti, kaip iš arti atrodo radijas, kaip tie vedėjai ten kalba, skaito, dirba. O ir poilsiaujantys žmonės visuomet yra geresnės nuotaikos  – tai labai jaučiasi su jais bendraujant, juos filmuojant ar siūlant pasirašyti kokiai nors avantiūrai“,  – sako jis.

REKLAMA

O pats Edgaras Palangoje žada semtis ne tik tos ramybės, kurią suteikia pajūrio paplūdimiai, bet ir atsiduoti linksmybėms: „Kadangi visą liepą būsime Palangoje, manau, kad bent vieną savaitgalį galėsime su klausytojais kartu ir pabaliavoti, nes vietų vakarėliams Palangoje tikrai užtenka!“

„Power Hit Radio“ Palangoje – jau nuo liepos 1 d.

„Power Hit Radio“ jau 21 metų į eterį leidžia pasaulyje populiariausią ir klausomiausią šokių muzika, supažindina klausytojus su perspektyviausiais ir talentingiausiais lietuviškos šokių muzikos kūrėjais. „Power Hit Radio“ programoje – daugybė laidų, tarp kurių klausytojų labiausiai mėgstamos: „Šok į kelnes“, „Power hitai“, „Power popietė“ ir kitos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų