power hit radio

Power Hit Radio yra populiarus radijas Lietuvoje, pradėjęs transliacijas 2003 metais. Pagrindinė PHR programos dalis yra muzika ir pramoginės laidos, kurios yra orientuotos į 15-35 metų jaunimo auditoriją. Ši stotis dažniausiai transliuoja muziką ir pramogines laidas, orientuotos į jaunimą. Tai moderni radijo stotis, kurioje galima išgirsti naujausius hitus ir mėgautis įdomiomis laidomis. Čia galite tiesiogiai klausyti Power Hit Radio.

„Power Hit Radio“ kviečia gerumo mainams: prisidėkite prie kilnaus Gineso rekordininkės Ajanos tikslo!

Klausomiausio jaunimo radijo „Power Hit Radio“ klausytojai kartą jau įrodė, kad niekuomet nebus abejingi gerumui. O ypač – žmonėms, kurie dėl kilnaus tikslo yra pasiryžę nuversti kalnus. Būtent tą, žygiuodama per Lietuvą, jau 6 savaites daro Ajana Lolat-Pažarauskienė. Jos žygiui artėjant prie pabaigos, šį penktadienį visi pamilto radijo klausytojai palaikymą jai bus pakviesti parodyti ir dar kartą. Ir šįkart tai truks net visą dieną! Per Lietuvą Gineso rekordininkė Ajana keliauja ne šiaip sau.
2024-05-23
REKLAMA
„Power Hit Radio“ komanda sveikinasi iš TV bokšto: leidosi į dar vieną avantiūrą  „Power Hit Radio“ komanda sveikinasi iš TV bokšto: leidosi į dar vieną avantiūrą

„Power Hit Radio“ komanda sveikinasi iš TV bokšto: leidosi į dar vieną avantiūrą

Ištikimiausi radijo stoties „Power Hit Radio“ klausytojai žino – „PWR“ komanda nebijo avantiūrų ir nuolat leidžiasi į linksmus ir netgi beprotiškus nuotykius. Šį kartą radijo laidų vedėjai savo klausytojus sveikina iš ypatingos vietos – Vilniaus TV bokšto! Apie tai, kaip jiems sekėsi įsikurti, su kokiais iššūkiais susidūrė ir ar vedėjų nekamuoja aukščio baimė pasakoja radijo programų direktorius ir laidų vedėjas Saulius Baniulis.
2024-05-06

Jie tai padarė pirmieji: „Power Hit Radio“ studija keliasi į Vilniaus televizijos bokštą!

Lietuvos jaunimas ne veltui pasirinko, kad jiems geresnių už juos nėra. Ribų nėra ir pačiam „Power Hit Radio“! Klausomiausias Lietuvos jaunimo radijas savo klausytojams paruošė dar vieną staigmeną – nuo šiol dvi savaites jie skambės iš paties aukščiausio taško! Savo pamiltus radijo laidų vedėjus nuo šiol girdėsite besisveikinančius tiesiai iš… Vilniaus televizijos bokšto.
63 2024-05-06

Per valandą – 1000 eurų kilniam tikslui: „Power Hit Radio“ klausytojai ištikimi ne tik hitams, bet ir gerumui

Klausomiausio jaunimo radijo „Power Hit Radio“ laidų vedėjai ne veltui kartoja, kad už jų klausytojus geresnių nėra. O šį penktadienio rytą paaiškėjo, kad jie visuomet pasiruošę ne tik linksmintis, dalyvauti radijo žaidimuose ar pradėti savo dieną su geriausiais šokių muzikos hitais, bet ir… ištiesti pagalbos ranką tiems, kuriems to reikia labiausiai.
2024-04-26

Išgirdę Elenos Karalienės tėčio repliką „Power Hit Radio“ priėmė iššūkį: nesitikėjo, kad bus taip sunku

Jaunimo pamilto radijo „Power Hit Radio“ vedėjai priėmė naują ir kiek netikėtą iššūkį – eterio metu nebevartoti mažybine forma vardų. Kartu su tuo radijo veidai išsikėlė ir kilnų tikslą – paremti įspūdingo rekordo sieksiančią lietuvę Ajaną Lolat.  Kaip naujienų portalui tv3.lt pasakojo rytinės laidos „Šok į kelnes“ vedėja Elena Karalienė, mintis „Power Hit Radio“ kolektyvui priimti tokį iššūkį kilo sulaukus pastabų iš šeimos narių.
2024-04-04

Saulius Baniulis palieka „Power Hit Radio“

Jaunimo klausomiausios radijo stoties „Power Hit Radio“ programų direktorius ir laidų vedėjas Saulius Baniulis palieka ilgametę darbovietę. Saulius su klausytojais ryto laidoje „Šok į kelnes“ sveikinsis iki šio penktadienio, balandžio 5-osios. „Apsisprendžiau atsisveikinti, kai „Power Hit Radio“ yra aukštumoje.
800 2024-04-01

21-ojo „Power Hit Radio“ gimtadienio proga – dovana klausytojams: savaitgalį pakvies pakeliauti laiku

Metai skrieja greitai. O dar greičiau jie lekia tuomet, kai esi 21 metų ir nuo tavęs be jokio žalingo poveikio yra „priklausomas“ Lietuvos jaunimas! Būtent tą įrodo pirmąją Velykų dieną savo gimtadienį švęsiantis radijas „Power Hit Radio“. Užaugo ne tik radijas – kartu su juo augo ir visi jo vedėjai. O kai kurie kūriniai, išgirsti šio radijo eteryje, ir jiems patiems kelia auksinius prisiminimus.
2024-03-29

Elena Karalienė leidosi į kelionę po Kiprą: parsivežė neįkainojamą dovaną

Jaunimo klausomiausios radijo stoties „Power Hit Radio“ ryto laidos „Šok į kelnes“ vedėja Elena Karalienė leidosi į trumpą, bet potyriais turtingą išvyką po Viduržemio jūros perlu vadinamą Kiprą. Į keturių dienų kelionę žinoma moteris vyko Kipro turizmo ministerijos kvietimu kartu su  Lietuvos žiniasklaidos atstovais.  Susitikę Vilniaus oro uoste, salą Viduržemio jūroje kompanija pasiekė per kiek daugiau nei tris valandas tiesioginiu skrydžiu „Wizz Air“ oro linijomis.
2024-03-25

„Power Hit Radio“ laidų vedėja Elena Karalienė: „Netvarkingi namai – košmaras!“

Šį šeštadienį TV6 laida „Atliekų kultūra“ gerokai nustebins. Ne tik sužinosite, kaip tvariai į meną žvelgia Jolita Vaitkutė, bet ir daugiau išgirsite apie klausomiausios jaunimo radijo stoties „Power Hit Radio“ laidų vedėjos Elenos Karalienės tvarkos įpročius. O taip pat pagilinsime savo žinias apie maisto atliekų rūšiavimą, ir kuo tai naudinga visiems.
2024-03-07

Į Lietuvą atvyksta DJ Argy: „Kursime šventę Lietuvoje“

Geros žinios elektroninės muzikos gerbėjams – pirmą kartą į Lietuvą atvyks vienas populiariausių melodic techno atlikėjų pasaulyje DJ Argy. Balandžio 20 d. jis pasirodys „Gravity Warehouse x Power Hit Radio gimtadienis“ renginyje, kuris vyks naujose industrinėse patalpose Vilniuje. Organizatoriai – Skandinavijoje pagarsėjusių vakarėlių iniciatoriai, kurie sako, kad nori sukurti didžiausią šokių muzikos šventę Lietuvoje.
2024-02-21
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų