saulius baniulis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „saulius baniulis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „saulius baniulis“.

„Power Hit Radio“ liepos mėnesį keliasi į Palangą

„Mes esame ten, kur jūs“ – būtent tokiu šūkiu antrąjį vasaros mėnesį pasitinka klausomiausias jaunimo radijas Lietuvoje „Power Hit Radio“. Radijo komanda su nekantrumu laukia antrosios vasaros pajūryje – nuo liepos 1-osios savo studiją įrengę prie pat legendinio Palangos tilto, jie klausytojų ir vėl lauks kiekvieną dieną, nuo ryto iki vakaro. O kartu poilsiautojams parodys, kaip iš arti atrodo radijas ir dosniai apdovanos vasariškais prizais.
56 2024-06-28
REKLAMA
„Power Hit Radio“ komanda sveikinasi iš TV bokšto: leidosi į dar vieną avantiūrą  „Power Hit Radio“ komanda sveikinasi iš TV bokšto: leidosi į dar vieną avantiūrą

„Power Hit Radio“ komanda sveikinasi iš TV bokšto: leidosi į dar vieną avantiūrą

Ištikimiausi radijo stoties „Power Hit Radio“ klausytojai žino – „PWR“ komanda nebijo avantiūrų ir nuolat leidžiasi į linksmus ir netgi beprotiškus nuotykius. Šį kartą radijo laidų vedėjai savo klausytojus sveikina iš ypatingos vietos – Vilniaus TV bokšto! Apie tai, kaip jiems sekėsi įsikurti, su kokiais iššūkiais susidūrė ir ar vedėjų nekamuoja aukščio baimė pasakoja radijo programų direktorius ir laidų vedėjas Saulius Baniulis.
2024-05-06

Per valandą – 1000 eurų kilniam tikslui: „Power Hit Radio“ klausytojai ištikimi ne tik hitams, bet ir gerumui

Klausomiausio jaunimo radijo „Power Hit Radio“ laidų vedėjai ne veltui kartoja, kad už jų klausytojus geresnių nėra. O šį penktadienio rytą paaiškėjo, kad jie visuomet pasiruošę ne tik linksmintis, dalyvauti radijo žaidimuose ar pradėti savo dieną su geriausiais šokių muzikos hitais, bet ir… ištiesti pagalbos ranką tiems, kuriems to reikia labiausiai.
2024-04-26

Saulius Baniulis palieka „Power Hit Radio“

Jaunimo klausomiausios radijo stoties „Power Hit Radio“ programų direktorius ir laidų vedėjas Saulius Baniulis palieka ilgametę darbovietę. Saulius su klausytojais ryto laidoje „Šok į kelnes“ sveikinsis iki šio penktadienio, balandžio 5-osios. „Apsisprendžiau atsisveikinti, kai „Power Hit Radio“ yra aukštumoje.
800 2024-04-01

21-ojo „Power Hit Radio“ gimtadienio proga – dovana klausytojams: savaitgalį pakvies pakeliauti laiku

Metai skrieja greitai. O dar greičiau jie lekia tuomet, kai esi 21 metų ir nuo tavęs be jokio žalingo poveikio yra „priklausomas“ Lietuvos jaunimas! Būtent tą įrodo pirmąją Velykų dieną savo gimtadienį švęsiantis radijas „Power Hit Radio“. Užaugo ne tik radijas – kartu su juo augo ir visi jo vedėjai. O kai kurie kūriniai, išgirsti šio radijo eteryje, ir jiems patiems kelia auksinius prisiminimus.
2024-03-29

Į Lietuvą atvyksta DJ Argy: „Kursime šventę Lietuvoje“

Geros žinios elektroninės muzikos gerbėjams – pirmą kartą į Lietuvą atvyks vienas populiariausių melodic techno atlikėjų pasaulyje DJ Argy. Balandžio 20 d. jis pasirodys „Gravity Warehouse x Power Hit Radio gimtadienis“ renginyje, kuris vyks naujose industrinėse patalpose Vilniuje. Organizatoriai – Skandinavijoje pagarsėjusių vakarėlių iniciatoriai, kurie sako, kad nori sukurti didžiausią šokių muzikos šventę Lietuvoje.
2024-02-21

Jaunimui geresnių už juos nėra: paaiškėjo, kas tapo klausomiausia jaunų žmonių radijo stotimi Lietuvoje

Nors jau tvirtai žengėme į naujus metus, daugelis iš mūsų vis dar galvojame apie praėjusius. Vieniems jie buvo kupini iššūkių, kitiems – mažų mažiausiai spalvingi. O štai „Power Hit Radio“ jie buvo puikūs.
2024-01-10

„Power Hit Radio“ laidų vedėjai Saulius ir Elena mini ypatingą progą: „Gerai, kad turime vienas kitą“

Gruodis – svarbiausių švenčių metas! Itin gražią sukaktį šio mėnesio pradžioje kasmet mini ir linksmasis jaunimo pamilto radijo „Power Hit Radio“ duetas, rytinės laidos „Šok į kelnes“ vedėjai – Saulius Baniulis ir Elena Karalienė. Prieš 5 metus, iškritus pirmajam sniegui, jiedu pradėjo kartu dirbti. O šiandien tai – vienas mylimiausių duetų, kas rytą keliančių nuotaiką ne tik vienas kitam, bet ir tūkstančiams klausytojų! Šie metai tiek Sauliui, tiek Elenai buvo be galo įsimintini.
65
2023-12-04

„Power Hit Radio“ skelbia naują savaitinę didžėjaus Tom Bones laidą, skirtą dramenbeiso muzikos žanrui

Radijo stotis „Power Hit Radio“ dalijasi puikiomis naujienomis – prie kolektyvo jungiasi muzikos didžėjus Tomas Paliūnas, žinomas kaip Tom Bones, kurio vedama nauja laida apie dramenbeiso muziką bus transliuojama kiekvieną pirmadienį nuo 21 val. „Komercinio Lietuvos radijo rinkoje išsiskiriame tuo, kad nesibaiminame į savo grojaraštį įtraukti dramenbeiso stiliaus kūrinių, o kadangi pastebime, kad mūsų klausytojui tai patinka – nusprendėme ieškoti šia muzika besidominčių didžėjų.
50
2023-11-13

„Power Hit Radio“ gastrolių vasara: pirmas, bet tikrai ne paskutinis kartas

Vienas klausomiausių jaunimo radijų „Power Hit Radio“ nuolat pateikia staigmenų. O dar dažniau jos nustebina ne tik ištikimiausius klausytojus, bet ir pačius radijo laidų vedėjus. Jau eilę metų pagrindinė radijo stoties vertybė – išskirtinai artimas ryšys su klausytojais, o šią vasarą tam, kad tą įrodytų, vedėjai žengė ir dar vieną žingsnį.
2023-10-13
REKLAMA
REKLAMA

Radijo eteris – lietuvių kūrėjų raktas į sėkmę ir žinomumą

Jaunimo pamiltas radijas „Power Hit Radio“ kasdienybėje tikru bičiuliu tampa ne tik klausytojams, bet ir lietuvių šokių muzikos kūrėjams. Ne vienas čia nuskambėjęs kūrinys šiandien jau drąsiai galėtų vadintis ne tik šalyje, bet ir užsienyje plačiai žinomu hitu! „Tokie kūriniai kaip „Medžiai Melagiai“, „Vaikai Po Lelijom“, ar „Chaoso Rūmai“ ne tik pirmiausiai buvo sugroti būtent „Power Hit Radio“ eteryje, bet čia nuskambėjo tiek kartų, kol ir kitos šalies radijo stotys patikėjo, kad jie iš ties...
2023-09-27
REKLAMA
„Power Hit Radio“ komanda dalijasi įspūdžiais iš Palangos: džiaugiasi gausiu klausytojų būriu  „Power Hit Radio“ komanda dalijasi įspūdžiais iš Palangos: džiaugiasi gausiu klausytojų būriu

„Aroma Gold“ kviečia dalyvauti konkurse: išpildys didžiausias jūsų svajones

„Aroma Gold“ kavos receptas tobulinamas jau daugiau nei 30 metų, o išskirtinė kokybė ir skonis žavi daugelį kavos gerbėjų.  Nuo rugsėjo 1-osios, „Aroma Gold“ ir naujienų portalas tv3.lt skelbia projektą, kurio metu bus pildomos išrinktų dalyvių svajonės, kurių bendra vertė sieks net 18 400 Eur ! „Aroma Gold“ – kava, kuri pildo svajones Turite svajonę, tačiau nežinote, kaip ją įgyvendinti? Tuomet pats laikas dalyvauti „Aroma Gold“ konkurse! Taisyklės vis...
2023-09-04

Neeilinis 20-asis „Power Hit Radio“ gimtadienis: šventinę dieną radijas atiteks į klausytojų rankas!

Šį penktadienį, kovo 31-ąją, būkite pasiruošę švęsti nuo ryto iki pat vėlyvo vakaro. Į vienintelę tokią šventę kviečiami visi – ir tie, kurie mėgsta gerą muziką, ir tie, kurie yra neabejingi linksmiems žaidimams ar dar drąsesniems iššūkiams.
2023-03-30
REKLAMA
Saulius Baniulis ir Elena Karalienė  Saulius Baniulis ir Elena Karalienė

Laidoje „Pasaulis pagal moteris“ svečiavosi PWR vedėjai: „Mūsų draugystė prasidėjo per skrandį“

Prieš kelias savaites TV3 žiūrovų pamėgtos laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja Kristina Rimienė apsilankė „Power Hit Radio“ studijoje, kur kalbino rytinės radijo laidos „Šok į kelnes“ vedėjus Eleną Karalienę ir Saulių Baniulį. Netikėtas duetas Nors daugelis galvoja, kad Elena ir Sauliu yra pora ne tik radijo eteryje, bet ir gyvenime, išties tai netiesa. Duetas atvirauja, kad jie tik draugai, o kartu juos suvedė maistas. „Mūsų draugystė prasidėjo per skrandį.
2023-02-27

„Power Hit Radio“ duetas Elena ir Saulius – atvirai apie darbą radijuje, klausytojus ir antrąsias puses

Jau ketverius metus rytais klausytojus žadinantis radijo „Power Hit Radio“ duetas Elena Karalienė ir Saulius Baniulis visuomet atrodo neišsenkantys idėjų ir gebantys bet ką užkrėsti pakilia savo nuotaika. Tačiau kartu jie abu neslepia, kad yra pakankamai skirtingos asmenybės.
2023-02-11
REKLAMA
Saulius Baniulis ir Elena Karalienė  Saulius Baniulis ir Elena Karalienė

„Power Hit Radio“ duetas: „Žemėje labiausiai parazituojančios rūšies reikia ieškoti veidrodyje“

Kas rytą „Power Hit Radio“ klausytojus iš miego žadina linksmasis radijo laidos „Šok į kelnes“ duetas Elena Karalienė ir Saulius Baniulis. Nors šis duetas trykšta išskirtine nuotaika ir pozityvu, vis dėlto šį kartą su jais kalbame daug rimtesne – gamtos tausojimo ir sąmoningo vartojimo tema. Svarbus kiekvienas žingsnis Vis garsiau diskutuojama apie žmonių daromą žalą gamtai – oro taršą, išmetamas šiukšles, besaikį plastiko vartojimą.
2023-02-06

„Power Hit Radio“ duetas šoka į naujas kelnes: Elena ir Saulius nuo šiol rytais klausytojus budins ilgiau!

Gruodžio pradžioje vienos klausomiausių jaunimo radijo stočių Lietuvoje „Power Hit Radio“ rytinės laidos „Šok į kelnes“ duetas mini svarbią dieną. 4 metai – būtent tiek laiko su klausytojais kiekvieną darbo dienos rytą sveikinasi Saulius Baniulis ir Elena Karalienė. Tokias šventes paminėti būtina, tačiau duetas tą daryti mėgsta tik kartu su klausytojais. Būtent todėl nuo šiandien Saulių ir Eleną girdėsime ir dar ilgiau.
50 2022-12-05

1000 eurų už siaubingą iššūkį: „Power Hit Radio“ per Heloviną apdovanos vieną bebaimį klausytoją

Beprotiškiausių idėjų kupinas radijas „Power Hit Radio“ šiurpiausiai metų nakčiai jau pasiruošė – ne tik neatpažįstamai pakeitė savo studiją, bet ir nusprendė apdovanoti savo ištikimiausius klausytojus.
2022-10-26

Sauliaus Baniulio ir Elenos Karalienės antienos receptas: pavyks iš pirmo karto

TV3 laidoje „Lidl grilio talentai“ radijo stoties „Power Hit Radio“ rytinės laidos vedėjai Saulius Baniulis ir Elena Karalienė pasidalijo anties filė receptu, kurį paruošti labai paprasta. Jums reikės: 2 vnt. anties filė česnako druskos pipirų rozmarino apelsino vyšninio pomidoro agurko špinatų raudonojo svogūno sūrio (salotoms) balzaminio acto Kaip gaminti? Nusausiname anties filė. Aštriu peiliu įpjauname odelę, stengdamiesi neįpjausti mėsos.
2022-08-13

Kuriozų pilnas „Power Hit Radio“ vedėjų patiekalo ruošimas ant griliaus: nuo „gaisro“ iki nuostabos

Kartais ruošiant maistą ant grilio ne viskas vyksta taip, kaip norėtųsi, o ypač tada, kai ruošiamas patiekalas visai nepažįstamas. Į tokią situaciją pakliuvo ir radijo stoties „Power Hit Radio“ rytinės laidos vedėjai Elena Karalienė ir Saulius Baniulis. TV3 laidoje „Lidl grilio talentai“ sutikę dalyvauti vedėjai susidūrė su iššūkiu – antiena.
2022-07-30

„Power Hit Radio“ vedėjų duetas išbandė save prie grilio: dalijasi receptu, kuris pavyks kiekvienam

TV3 laida „Lidl grilio talentai“ žiūrovus nustebino jau ne kartą – visi matėme, kaip ant grilio paruošti žuvį, vištieną, vegetariškus patiekalus ar net chačiapurį, o šį penktadienį laidos vedėjas Vytaras Radzevičius paskelbs, jog atėjo metas antienai. Priimti šį iššūkį jis pakvies ne tik du grilio profesionalus, bet ir du mėgėjus – linksmuosius „Power Hit Radio“ laidos vedėjus, Eleną Karalienę ir Saulių Baniulį.
2022-07-22

„Power Hit Radio“ vedėjų duetas išbandė save prie grilio: dalijasi receptu, kuris pavyks kiekvienam

TV3 laida „Lidl grilio talentai“ žiūrovus nustebino jau ne kartą – visi matėme, kaip ant grilio paruošti žuvį, vištieną, vegetariškus patiekalus ar net chačiapurį, o šį penktadienį laidos vedėjas Vytaras Radzevičius paskelbs, jog atėjo metas antienai. Priimti šį iššūkį jis pakvies ne tik du grilio profesionalus, bet ir du mėgėjus – linksmuosius „Power Hit Radio“ laidos vedėjus, Eleną Karalienę ir Saulių Baniulį. Šįkart žiūrovai grilio kovas stebės iš Trakų apylinkėse esančios poilsiavietės.
2022-07-21

Už remontą keliasdešimt tūkst. paprašę meistrai Saulių Baniulį paliko be žado: ragina neužkibti ant to paties kabliuko

„Power Hit Radio“ programų vadovo Sauliaus Baniulio namuose jau kurį laiką vyksta remontas. Išgirdęs pirmuosius meistrų pasiūlymus, Saulius pakraupo – ir ragina kitus neužkibti ant jų kabliuko. „Vyksta buto remonto darbų sąmatų medžioklė. Vakar gavom pirmą pasiūlymą, tai paliksiu jį čia ir nieko nekomentuosiu, nes viskas labai tvarkingai ir iškalbingai parašyta“, – socialiniuose tinkluose rašė S. Baniulis, pridėjęs prie įrašo sąmatos nuotrauką.
2022-07-14

Vonios kambarį susiremontuoti nusprendęs Saulius Baniulis nesitikėjo tokios pabaigos: ieško, kur gyventi

Pradėjęs namuose daryti remontą, „Power Hit Radio“ programų direktorius Saulius Baniulis pakraupo – pradėjus tvarkyti vonią paaiškėjo, jog jau kurį laiką jis gyveno su prasiskyrusiais vamzdžiais.  Apie įvykį Saulius papasakojo socialiniuose tinkluose.  „Laikinai benamiai!!! Gal kas turit nenaudojamą butą nuomai? Namuose nutiko vamzdiec – išsiskyrė vamzdžiai ir apie tai nepranešė, kol nenusprendėm daryti vonios remontą.
2022-06-24

Jovani jungiasi prie „Power Hit Radio“ kolektyvo: „Radijas – neatsiejama mano gyvenimo dalis“

Viena klausomiausių jaunimo radijo stočių „Power Hit Radio“ dalijasi puikiomis naujienomis – prie kolektyvo jungiasi tikriausiai garsiausias lietuvių elektroninės muzikos kūrėjas, Jonas Nainys-Jovani.  Kiekvieną šeštadienį nuo 21 val. radijo klausytojai kviečiami praleisti su Jonu bei atsinaujinusia laida Jovani@Club.
114
2022-06-23

Saulius Baniulis eterio metu neteko ne tik plaukų, bet ir antakių: kada ir kaip pastarieji ataugs – nežinia

TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyvis Justinas ryžosi iššūkiui – jei instagramo paskyroje surenka 2 tūkst. sekėjų, nusiskuta galvą plikai. Ilgai laukti nereikėjo, pasiekęs norimą sekėjų skaičių, vaikinas pažadą išpildė. Neilgai trukus jo pavyzdžiu pasekė ir „Power Hit Radio“ programų direktorius ir laidų vedėjas Saulius Baniulis Apie iššūkį išgirdęs Saulius Baniulis ryto laidoje „Šok į kelnes“ pasižadėjo, kad, jei instagramo paskyroje surenka 10 tūkst.
2022-06-10

Justino pavyzdžiu pasekė ir Saulius Baniulis – surinkęs 10 tūkst. sekėjų nusiskus galvą ir antakius plikai

TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyvis Justinas ryžosi iššūkiui – jei instagramo paskyroje surenka 2 tūkst. sekėjų, nusiskuta galvą plikai. Ilgai laukti nereikėjo, pasiekęs norimą sekėjų skaičių, vaikinas pažadą išpildė. Apie iššūkį išgirdęs „Power Hit Radio“ programų direktorius ir laidų vedėjas Saulius Baniulis ryto laidoje „Šok į kelnes“ pasižadėjo, kad, jei instagramo paskyroje surenka 10 tūkst. sekėjų, nusiskuta ne tik galvą plikai, bet ir antakius.
2022-06-09

M.A.M.A raudonojo kilimo transliacija per tv3.lt – jau šiandien: ką apie šalies mylimiausius atskleis jos vedėjai?

Laukiamiausias ir didžiausias muzikos renginys – M.A.M.A apdovanojimai 2021 – jau šiandien sudrebins ne tik Kauno „Žalgirio“ areną, bet prie ekranų pritrauks ir būrį TV3 žiūrovų. O prieš pat apdovanojimų pradžią, visi tie, kurie neabejingi muzikai, madai ir nekantrauja pirmieji pamatyti mylimiausius šalies muzikos atstovus, kviečiami nuo 17.30 val.
2022-01-28

Sauliaus Baniulio augintinis susidūrė su liga: niekas nė neįtarė, teko tirti užsienyje

„Power Hit Radio“ laidų vedėjas Saulius Baniulis susidūrė su mylimo augintinio sveikatos problemomis – jo Naujosios Škotijos retriveriui Penktadieniui ant kojos atsiradus mįslingam darinukui, net dvi laboratorijos įtarė vėžį.  Visgi, galiausiai sunki diagnozė nepasitvirtino – atlikus kitus tyrimus paaiškėjo, jog auglys nepiktybinis. Apie Penktadienio ligą S. Baniulis mielai papasakojo naujienų portalui tv3.lt. „Iš pradžių atsirado nuplikusi vieta ant kojytės, o tada gumbas.
2022-01-24

Išskirtinę M.A.M.A 2021 apdovanojimų raudonojo kilimo transliaciją sekite tik per tv3.lt

Iki didžiausių ir visą Lietuvos muzikinę padangę sudrebinsiančių muzikos apdovanojimų M.A.M.A 2021 likus vos daugiau nei savaitei, TV3 žiniasklaidos grupė dalijasi džiugiomis naujienomis. Prie kasmet renginį transliuojančios TV3 televizijos ir svarbiausias muzikines naujienas nušviečiančio radijo „Power Hit Radio“ jungiasi naujienų portalas tv3.lt.
2022-01-21

Atėję į darbą „Power Hit Radio“ vedėjai negalėjo patikėti savo akimis: sulaukė įspūdingos staigmenos

Ketvirtadienio rytą „Power Hit Radio“ vedėjai sulaukė neįtikėtinos staigmenos – ištikima klausytoja atsiuntė jiems keksiukų, kuriuos papuošė pačių vedėjų figūrėlėmis. Ketvirtadienio rytą sulaukę ištikimos klausytojos dovanos ir ją išpakavę, radijo laidų vedėjai negalėjo patikėti tuo, ką mato – kiekvienam iš jų buvo skirtas keksiukas su jų pačių figūrėlė.
2022-01-20

„Power Hit Radio“ džiaugiasi sėkmingais metais: neabejotinai mylimiausias jaunimo radijas Lietuvoje

2021-ieji metai klausomiausiai šokių muzikos radijo stočiai „Power Hit Radio“ buvo kaip niekad įspūdingi. Radijas nemažai pasikeitė – tiek išoriškai, tiek ir komandos sudėtimi, tačiau kai kurie dalykai liko nepajudinami.
2021-12-21

Išrinktas „Power Hit Radio“ naujokas: dėl svajonių darbo – pokyčiai asmeniniame gyvenime

Mėnesį trukęs ir didžiulio klausytojų susidomėjimo sulaukęs konkursas „Power naujokas“ pasiekė finišą! Pagaliau paaiškėjo, koks naujas veidas prisijungs prie „Power Hit Radio“ – mylimiausios jaunimo radijo stoties Lietuvoje. Įveikęs konkurentus, juo verčiausias tapti pasirodė Rokas Lukošaitis.
2021-11-23

„Power Hit Radio“ laidų vedėjai stojo į kovą: kurią porą palaikote jūs?

„Power Hit Radio“ eteryje šią savaitę – iš tiesų karšta. Į kovą, siekdami išsiaiškinti, kuri geresnė, stojo dvi radijo laidų vedėjų poros – Edgaras Kožuchovskis ir Laura Ignatovičiūtė, bei Saulius Baniulis ir Elena Karalienė.  Portalui tv3.lt ryto laidos „Šok į kelnes“ vedėja E. Karalienė tvirtino, jog šią „dvikovą“ pradėjo būtent Edgaras ir Laura: „Kartą šią savaitę atėjus į ofisą mes radome studijoje iki 25 laipsnių atsuktą karštį.
2021-11-19

„Siaubinga“ dovana iš „Power Hit Radio“: atgaivink šiurpius prisiminimus

Klausomiausios šokių muzikos radijo stotis „Power Hit Radio“ Heloviną pasitinka su pašėlusiomis naujienomis. „Power Hit Radio“ komanda tau padovanos neeilinę ir neįprastą dovaną – „Stigą“ pjūklą. Klausyk radijo stoties, lauk siaubingiausių minučių ir bandyk prisiskambinti. Laimėjusysis gaus siaubo filmų atributą – plieninį benzopjūklą.
2021-10-27

Svajonių darbas – pasiekiamas ranka: tapk klausomiausios jaunimo radijo stoties „Power Hit Radio“ laidų vedėju!

Kiekvieną rytą pradedate su muzika, kuri užveda visai dienai? Jūsų draugai sako, kad kito tokio, kuris gebėtų prakalbinti net ir didžiausius tylenius, nėra? Neįsivaizduojate savo gyvenimo be beprotiškų iššūkių ir malonaus dėmesio? Tuomet klausomiausios šokių muzikos radijas „Power Hit Radio“ turi jums pasiūlymą… „Power Hit Radio“ skelbia tokį konkursą, kokio dar nebuvo – siūlo svajonių darbą ir ieško radijui neabejingų talentų, kuriuos mielai priimtų į savo komandą! Gal būtent tu tapsi „...
2021-10-18

„Power Hit Radio“ laidų vedėja pralaimėjo lažybas: nesu taip bijojusi dėl nei vienos užduoties

Penktadienio popietę Vilniaus gyventojai turėjo galimybę išvysti nuotaikingą reginį – „Power Hit Radio“ laidos „Power popietė“ vedėja Laura Ignatovičiūtė stovėjo vienoje judriausių miesto sankryžų su smagiu užrašu.  Paaiškėjo, jog Laura pralaimėjo radijo eteryje įvykusias lažybas.
2021-10-08

„Power Hit Radio“ – mylimiausias jaunimo radijas Lietuvoje!

Klausomiausios šokių muzikos radijo stotis „Power Hit Radio“ rudenį pasitinka su džiugiomis naujienomis. Per pastarąjį pusmetį radijas išgyveno nemažai pokyčių – ne tik atnaujino savo patalpas, bet ir pristatė naujieną – auksinių hitų radiją. O dabar gali drąsiai didžiuotis ir vis stiprėjančiu klausytojų prisirišimu bei tvirta jų meile.
2021-09-20

Įspūdingas „Power Hit Radio“ kolegų sveikinimas: jubiliatas atsidūrė Vilniaus miesto stenduose

Birželio 12-ąją „Power Hit Radio“ programų direktorius ir laidų vedėjas Saulius Baniulis švenčia 40-metį. Jubiliejaus proga radijo kolegos nusprendė S.Baniulį pasveikinti įspūdingai ir surengė jam staigmeną – Vilniaus miesto stenduose pasileido vaizdo įrašas, kuriame „poweriečiai“ sveikina jubiliatą.
2021-06-12

Ne tik klausykite, bet ir puoškitės: „Power Hit Radio“ pristato aprangą ir aksesuarus didžiausiems savo gerbėjams

Radijo stotis „Power Hit Radio“ savo klausytojus kviečia ne tik klausytis geriausių hitų, dalyvauti įtraukiančiuose žaidimuose ir stebėti tiesiogines transliacijas, bet ir puoštis. Populiariausios šokių muzikos radijui suvienijus bendras jėgas kartu su lietuvišku aprangos prekės ženklu „Shmutke“, tai padaryti pagaliau tapo įmanoma! Radijo programų direktorius bei rytinės laidos „Šok į kelnes“ vedėjas Saulius Baniulis pasakojo, kad ištikimiausi klausytojai jau kurį laiką laukė šios naujienos.
2021-06-03

Ne tik pamatykite, bet ir išgirskite: „Power Hit Radio“ eteryje – objektyviausios TV3 žinios

Atsinaujinęs radijas „Power Hit Radio“ savo klausytojus kviečia ne tik linksmintis, bet ir kuo įmanoma patogiau sužinoti objektyvias ir pačias šviežiausias naujienas. Jau kurį laiką radijo eteryje transliuojamos svarbiausios dienos žinios, kurias parengė TV3 žinių komanda. Nuo šiol „Power Hit Radio“ klausytojai taip pat kviečiami sužinoti, kas aktualiausio per parą nutiko Lietuvoje ir visame pasaulyje. „Žinių objektyvumas – labai svarbi vertybė, kurią nuosekliai puoselėjame jau daugybę metų.
2021-05-14

Atsinaujinusi „Power Hit Radio“ studija – tarsi kosminis laivas: kviečia dar artimesniam ryšiui

Klausomiausios šokių muzikos radijas „Power Hit Radio“ visai neseniai atsinaujino. Ilgai dailinta ir pasaulinio lygio standartus atitinkanti nauja studija dabar džiugins klausytojus ir žiūrovus vaizdo transliacijų metu, bei primins, kad šis radijas ir jo vedėjai sukuria tokią nuotaiką, tarsi nesibaigiančiame vakarėlyje. Per 18 metų „Power Hit Radio“ studija keitėsi net 3 kartus, tačiau tokia erdvia gali pasigirti pirmą kartą.
2021-05-04

Intriguojančios „Power Hit Radio“ balsų lažybos ne visada baigdavosi sėkmingai: vienas laimėjo šunį, kitas – skutosi plaukus

Šio šeštadienio TV3 laida „galvOK“ nusimato kaip niekad linksma –  šįkart čia pasirodys visiems puikiai žinomi radijo balsai. „Power Hit Radio“ programų direktorius bei rytinės laidos „Šok į kelnes“ vedėjas Saulius Baniulis ir jo kolega, „veteranu“ vadinamas radijo laidų vedėjas Aleksas Pozemkauskas, prie savo mylimo radijo įprato jau seniai, tačiau kaip jiems seksis išbandyti save kitu amplua, televizijoje? Tiek juoko „galvOK“ filmavimo aikštelėje nebuvo jau seniai.
2021-04-24

„Power Hit Radio“ – geriausias klausytojų draugas, randantis jiems partnerį visam gyvenimui

Radijo stotis „Power Hit Radio“ ir toliau sėkmingai plečia savo ištikimų klausytojų gretas, o kaip sako radijo stoties vadovas bei vienas iš rytinės laidos „Šok į kelnes“ vedėjų Saulius Baniulis, „Power Hit Radio“ ir toliau skinasi kelią į Lietuvos klausytojų širdis. Naujausi KANTAR tyrimų duomenys parodė, kad per pastaruosius 3 mėnesius radijo auditorijoje pagal klausyto laiko dalį „Power Hit Radio“ iš 9-os vietos pakilo iki 5-ąją.
2021-03-18

Netikėtas ketvirtadienio rytas: „Power Hit Radio“ eteryje – intriguojančios sužadėtuvės

Pavasarišką ketvirtadienio rytą, tiesioginiame populiarios radijo stoties „Power Hit Radio“ eteryje, žaidimo metu įvyko netikėtos piršlybos. Emocijų lavina užliejo ne tik merginą, kuriai tai tapo visai netikėta staigmena, bet ir jos sužadėtinį bei pačius laidos vedėjus Eleną ir Saulių. Kasdien radijo stoties vedėjai Elena Karalienė bei Saulius Baniulis žaidžia žaidimus, skambina žmonėms ir uždavinėja įvairiausius klausimus.
2021-03-04

Naujas „Power Hit Radio“ veidas Adomas – apie tai, kaip meilė sportui virto darbu radijuje

Viena klausomiausių šalies radijo stočių „Power Hit Radio“ gerbėjus stebina naujienomis ir populiariausiomis dainomis. Nuo ryto iki vakaro klausytojų nuotaiką skaidrina ir radijo laidų vedėjai. Praėjusių metų pabaigoje prie vedėjų komandos prisijungė naujas narys – Adomas Grinius.
2021-02-07

„Power Hit Radio“ vedėjas Saulius Baniulis dėl savo meilės išnaršė pusę Europos

„Power Hit Radio“ programų direktorius ir laidų vedėjas Saulius Baniulis jau kurį laiką spinduliuoja itin gera nuotaika ir džiaugsmu, o į socialinius tinklus nepaliauja kelti savo meilės nuotraukų. Kol karantino sąlygos leidžia, jiedu ypač daug laiko leidžia kartu, o mėgstamiausias užsiėmimas – žygiai gamtoje ir siautėjimas pusnyse. Saulius atskleidžia, kad labiausiai jam patiko charakteris ir išvaizda.
2021-02-03

„Power Hit Radio“ ir toliau stebina klausytojus: pristatė dėmesio vertas naujienas

Viena klausomiausių šalies radijo stočių „Power Hit Radio“ pirmą kartą šiemet paruošė naują staigmeną ir transliavo specialius „Power Hit Radio“ apdovanojimus.  Vieną apdovanojimą radijo stotis įteikė daugiausiai palaikymo sulaukusiai užsienio grupei ar atlikėjui, o kitą – lietuvių grupei ar atlikėjui.
2021-01-04

Paaiškėjo, kokią muziką lietuviai pernai klausė labiausiai: „Power Hit Radio“ apdovanojo populiariausius atlikėjus

Viena klausomiausių šalies radijo stočių „Power Hit Radio“ tęsė savo tradiciją ir jau trečius metus iš eilės kvietė senus metus palydėti bei Naujus pasitikti su populiariausių muzikos kūrinių šimtuku. Kas pateko į 100-tuką, sprendė „Power Hit Radio“ klausytojai balsuodami už labiausiai patinkančius lietuvių bei užsienio atlikėjų kūrinius.
2021-01-01

Naujuosius metus pasitik su „Power Hit Radio“: šiemet laukia ir specialūs apdovanojimai

Šiemet daugelis liks namuose, tad Naujametiniu vakarėliu – jo vaišėmis, nuotaika ir muzika teks pasirūpinti patiems. Tačiau „Power Hit Radio“  ateina į pagalbą ir išvaduos jus bent jau nuo grojaraščio sudarymo galvosūkio – paruošė šimtuką klausomiausių ir mėgstamiausių užsienio bei lietuvių atlikėjų kūrinių.
2020-12-30
Į viršų