„Napoli“ Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynes su „Udinese“ baigė lygiosiomis 1:1, tačiau šis vienas iškovotas taškas leido užsitikrinti čempionų titulą.

Sandi Lovričius 13-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išvedė „Udinese“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Victoras Osimhenas 32-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir rezultatas nepakito.

Eljifas Elmas 50-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

V.Osimhenas 52-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Piotras Zielinskis 71-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Marco Silvestri sėkmingai atrėmė kamuolį.

„Napoli“ užsitikrino čempionų titulą likus penkiems turams iki sezono pabaigos. Ši komanda likusio sezono metu „Serie A“ lygoje sužais rungtynes su „Fiorentina“, „Monza“, „Inter“, „Bologna“ ir „Sampdoria“.