m. icardi

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „m. icardi“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „m. icardi“.

„Serie A“ lyderiu tapo „Inter“

Italijos futbolas turi naują lygos lyderį. Juo šeštadienį tapo Milano „Inter“, svečiuose 3:1 (1:0) nugalėjęs „Cagliari“. Milano futbolininkus 29-ąją minutę į priekį išvedė Mauro Icardi. 55-ąją skirtumą padvigubino Marcelo Brozovičius. „Cagliari“ komanda nebuvo linkusi pasiduoti ir 71-ąją minutę sušvelnino atsilikimą. Tikslus buvo Leonardo Pavoletti. Galutinį rungtynių tašką 83-ąją minutę padėjo M. Icardi. „Inter“ (36 taškai) pakilo į pirmąją „Serie A“ poziciją.
2017-11-25

Rezultatyvus Milano derbis baigėsi dramatiška „Inter“ pergale

3:2 (1:0). Taip dramatiškai sekmadienį baigėsi Milano derbis. Jį laimėjo nominalūs rungtynių šeimininkai „Inter“ futbolininkai, įveikę „Milan“. „Inter“ po Mauro Icardi dublio (28, 63 minutėmis) pirmavo 2:1. „Milan“ gretose pasižymėjo Suso (56 min.). 81-ąją minutę rezultatą dar kartą išlygino Giacomo Bonaventura (81 min.). Šeimininkų pergalę lėmė 11 metrų baudinys. Jį 90-ąją minutę realizavo hetriką įsirašęs tas pats M. Icardi.
2017-10-16

Nekenčiamiausių futbolininkų istorijoje sąrašas

Prieš Prancūzijos ir Vokietijos dvikovą Europos futbolo čempionato pusfinalyje, portalas „Goal.com“ išrinko nekenčiamiausių visų laikų futbolininkų dešimtuką. Joey Bartonas Šis žaidėjas dukart buvo nuteistas už užpuolimą. 2007-ųjų gegužės 1-ąją Bartonas užpuolė tuometinį komandos draugą „Manchester City“ klube Ousmane Dabo. Tai įvyko treniruotės metu, žaidėjas buvo suspenduotas keturiems mėnesiams.