„AC Milan“ Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose 4:0 sutriuškino „Crotone“ futbolininkus ir vėl sugrįžo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Davide‘as Calabria 6-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Niccolo Zanellato 9-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau vartų sargas meistriškai atrėmė kamuolį.

Zlatanas Ibrahimovičius 30-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė „AC Milan“ ekipą į priekį 1:0. Puolėjas antrajame kėlinyje dar kartą nuginklavo vartininką ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Ante Rebičius per vieną minutę du kartus pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir rezultatas tapo triuškinamas 4:0.