Italijoje pergales šventė favoritai. Tiek „Juventus“, tiek „AC Milan“, tiek Milano „Inter“ iškovojo pergales. Tiesa, pastarasis klubas šiame sezone stringa, favoritu jį vadinti jau būtų sunku.

Turino „Juventus išvykoje 1:2 susitvarkė su „Chievo Verona“ klubu. Pirmasis įvartį pelnė Mario Mandžukičius (53`), o 66-ąją minutę rezultatą išlygino Sergio Pellissier (66`). pergalę lėmė Miralemo Pjaničiaus įvartis 75-ąją minutę.

Tokiu pat rezultatu 1:2 „AC Milan“ komanda laimėjo prieš „Palermo“. Išvykoje rungtyniavusius milaničius į priekį išvedė Suso (15`), o lygybę buvo atstatęs Ilija Nestorovskis (71`). Pergalę išplėšė Gianluca Lapadula (82`).

Milano „Inter“ klubas bando žengti iš nesėkmių liūno. Šįkart 3:0 namuose palaužtas „Crotone“ klubas. Visi įvarčiai krito tik pačioje rungtynių pabaigoje, kai pasižymėjo Ivanas Perišičius (84`) ir Mauro Icardi (89` ir 90`).

Kiti rezultatai:

„Pescara“ 0:4 „Empoli“ 12`, 44` Massimo Maccarone 23` Manuel Pucciarelli 89` Riccardo Saponara

„Genoa“ 1:1 „Udinese“ 11` Cyril Thereau 24` Lucas Ariel Ocampos

„Sassuolo“ 0:3 „Atalanta“ 19` Alejandro Daro Gomez 24` Mattia Caldara 43` Andrea Conti

„Fiorentina“ 1:1 „Sampdoria“ 37` Federico Bernardeschi 57` Luis Muriel