pescara

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pescara“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pescara“.

Įkvepianti „Pescara“ talento istorija: į Europą atplaukė prisiglaudęs laive, į savo dabartinį klubą – „zuikiu“

Mamadou Coulibaly po vienų įsimintiniausių savo rungtynių sulaukė spaudos dėmesio, o iš Senegalo į Italiją atvykęs saugas papasakojo savo gyvenimo istoriją. M.Coulibaly atskleidė savo sunkią kelionę į Italiją iš Afrikos ir tai, kad tos kelionės metu jis galėjo mirti. Saugas taip pat papasakojo, kad jam teko badauti, kol pagaliau jis pasirašė sutartį su pirmuoju savo klubu karjeroje „Pescara“. „Iš Senegalo aš išvykau tik su kuprine.
2023-09-10

„Arsenal“ žais Urugvajaus rinktinės saugas

Londono „Arsenal“ įsigijo Urugvajaus rinktinės futbolininką Lucą Torreirą. „Kanonieriai“ už 22-ejų saugą sumokėjo jo sutartyje su Genujos „Sampdoria“ numatytą išpirką – 25 milijonus eurų. Urugvajietis rankomis su „Sampdoria“ sukirto 2015-aisiais, bet metams skolintas buvusiai komandai – „Pescara“. „Arsenal“ šią vasarą papildė vartininkas Berndas Leno, gynėjai Stephanas Lichtsteineris ir Sokratis Papastathopoulos.
2018-07-10

Ilgametis „Roma“ narys: komanda parodė, kad nėra nieko neįmanomo

Tomas Švedkauskas – ilgametis „Roma“ narys. Lietuvis treniravosi su tokiais futbolininkais kaip Francesco Totti ar Daniele De Rossi. Šiemet 23-ejų vartininkas grįžo į Lietuvą ir UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalyje aistringai sirgo už buvusius komandos draugus. Įspūdingos rungtynės „Roma“ pirmąjį ketvirtfinalio mačą svečiuose „Barcelona“ komandai pralaimėjo 1:4, bet atsigriebė namie.
2018-04-11

Italijoje suklupo Čempionų lygos finalininkas

Sekmadienį „Serie A“ pralaimėjo UEFA Čempionų lygos finalininkas Turino „Juventus“. Jis svečiuose 1:3 (1:1) nusileido „Roma“ ir nepasinaudojo galimybe užsitikrinti čempiono vardą. „Juventus“ į priekį išsiveržė pirmasis. Įvartį 21-ąją minutę įmušė Mario Lemina. Turino futbolininkai persvara džiaugėsi neilgai – 25-ąją minutę rezultatą išlygino Daniele De Rossi. „Roma“ svečius sumušė antrajame kėlinyje. 56-ąją minutę įvartį pelnė Stephanas El Shaarawy, 65-ąją – Radja Nainggolanas.
2017-05-15

„Roma“ ilgai vargo, bet įsibėgėjo nesustabdomai

Pirmadienį sužaistose vienintelėse Italijos „Serie A“ 33-ojo turo rungtynėse viena lygos lyderių „Roma“ svečiuose ilgai siekė pirmojo įvarčio į autsaiderės „Pescara“ vartus. Galiausiai Romos futbolininkams pavyko įsibėgėti ir jie laimėjo užtikrintai – 4:1 (2:0). „Roma“ džiaugėsi labai greitai – 2-ąją minutę kamuolį į „Pescara“ vartus pasiuntė egiptietis Mohamedas Salah. Linksmybes čia pat pakeitė nusivylimas – nuošalė, įvartis neįskaitytas.
2017-04-25

„Juventus“ ir „Napoli“ šventė pergales, Romos komandos prarado taškų, Milano derbis baigėsi lygiosiomis

Šeštadienį visos 20 Italijos „Serie A“ komandos žaidė 32 turo rungtynes. Pergales iškovojo Turino „Juventus“ ir Neapolio „Napoli“. Abi Romos komandos prarado taškų, o Milano derbis baigėsi lygiosiomis. „Juventus“ svečiuose 2:0 (2:0) nugalėjo absoliučią pirmenybių autsaiderę „Pescara“. Abu įvarčius pelnė Gonzalo Higuainas. Argentinietis pasižymėjo 22-ąją ir 43-ąją minutėmis.
2017-04-16

Prieš du mėnesius atleistas treneris sugrįžo į tą pačią komandą

Kartais naujas treneris neatneša norimų permainų ir tada ateina laikas priimti atgal į darbą trenerį, kurį prieš du mėnesius atleidai. Taip nutiko Italijos klube „Genoa“. „Serie A“ pirmenybėse šešioliktą vietą tarp dvidešimties klubų užimanti uostamiesčio komanda vasario 19 dieną atleido kroatą Ivaną Juričių, kai šio auklėtiniai pralaimėjo 0:5 „Pescara“ klubui. Kroatijos futbolo specialistą pakeitė Andrea Mandorlini, tačiau šis italas atsistatydino po šešerių rungtynių.
2017-04-10

Italijoje lyderiai sužaidė lygiosiomis

Italijos aukščiausiosios futbolo lygos „Serie A“ lyderiai sekmadienį sužaidė lygiosiomis – „Napoli“ namuose 1:1 (0:1) baigė mačą su Turino „Juventus“. Svečiai šeimininkus užklupo greitu įvarčiu – 7-ąją minutę įmušė vokietis Sami Khedira. „Napoli“ rezultatą išlygino sužaidus valandą. 60-ąją minutę pasižymėjo slovakas Marekas Hamšikas.
2017-04-03

Italijos futbolą sukrėtė tragedija: po širdies smūgio aikštėje mirė „Livorno“ žaidėjas

Šeštadienį, Italijos futbolą sukrėtė nelaimė: antrosios futbolo lygos „Seria B“ rungtynės tarp „Livorno“ ir „Pescara“ nuo širdies smūgio mirė 25-erių metų futbolininkas Piermaro Morosini praneša www.football-italia.net. Medikai dar bandė gaivinti ir atstatyti sportininko širdies ritmą, tačiau jo gyvybė užgeso ligoninėje. Mačas buvo atšauktas iškart po nelaimės, o žaidėjai aikštę paliko su ašaromis akyse. „Futbolininkas patyrė širdies smūgį.