38
„Pescara“ – „Roma“ 1:4 (nuotr. SCANPIX)

Pirmadienį sužaistose vienintelėse Italijos „Serie A“ 33-ojo turo rungtynėse viena lygos lyderių „Roma“ svečiuose ilgai siekė pirmojo įvarčio į autsaiderės „Pescara“ vartus. Galiausiai Romos futbolininkams pavyko įsibėgėti ir jie laimėjo užtikrintai – 4:1 (2:0).

38

„Roma“ džiaugėsi labai greitai – 2-ąją minutę kamuolį į „Pescara“ vartus pasiuntė egiptietis Mohamedas Salah. Linksmybes čia pat pakeitė nusivylimas – nuošalė, įvartis neįskaitytas.

Romos futbolininkai ir toliau be perstojo atakavo, bet pirmojo tikslaus smūgio reikėjo laukti iki pat kėlinio pabaigos. 44-ąją minutę varžovų vartininką Vincenzo Fiorillo nuginklavo olandas Kevinas Strootmanas (1:0). Po minutės antrąjį „Roma“ tikslų smūgį atliko belgas Radja Nainggolanas (2:0).

„Pescara“, gavusi tokį smūgį į paširdžius, nebeatsitiesė. 48-ąją minutę įmušė M. Salah (3:0). 60-ąją minutę egiptietis tai padarė dar kartą (4:0).

Rungtynėse tris rezultatyvius perdavimus atliko Stephanas El Shaarawy.

83-ąją minutę garbės įvartį šeimininkams pelnė Ahmedas Benali iš Libijos (4:1).

Mače neįskaitytas buvo ne tik M. Salah, bet dėl taisyklių pažeidimų dar keli tikslūs abiejų komandų spyriai.

„Roma“ (75 taškai) užima antrąją „Serie A“ poziciją. „Pescara“ (14 tšk.) – paskutinė, 20-a. Lygoje pirmauja Turino „Juventus“ (83 tšk.). Trečiojoje vietoje – Neapolio „Napoli“ (71 tšk.).