stephanas el shaarawy

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „stephanas el shaarawy“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „stephanas el shaarawy“.

Čempionų taurė: krito abu Ispanijos grandai

Tęsiasi tarptautinis čempionų taurės turnyras. Šiąnakt jame nesėkmes patyrė Ispanijos futbolo grandai – „Barcelona“ ir Madrido „Real“. Barselonos futbolininkai krito įvarčių fiestoje Teksase – 2:4 (1:1) pralaimėjo „Roma“ komandai. Katalonijos ekipai 6-ąją minutę įvartį pelnė Rafinha, 49-ąją – Malcomas. „Roma“ gretose pasižymėjo Stephanas El Shaarawy (35 min.), Alessandro Florenzi (78 min.), Bryanas Cristante (83 min.) ir 11 metrų baudinį realizavęs Diego Perotti (86 min.
2018-08-01

Ketvirtfinaliai: faktai, mintys ir Ryčio Vyšniausko prognozės

Startuoja UEFA Čempionų lygos ketvirfinaliai. Portalas tv3.lt pateikia įdomiausius faktus, futbolininkų ir žaidėjų citatas bei komentatoriaus Ryčio Vyšniausko prognozes. Turino „Juventus“ – Madrido „Real“ Praėjusio UEFA Čempionų lygos finalo pakartojimas. Italijos ir Ispanijos čempionai pernai susitiko Kardife. Tąkart Velse „Real“ nugalėjo 4:1. Madrido komandai dublį pelnė Cristiano Ronaldo (20, 64 minutė), po įvartį pridėjo Casemiro (61 min.) ir Marco Asensio (90 min.
2018-04-03

10 gražiausių UEFA čempionų lygos įvarčių

Stipriausias pasaulyje klubinis futbolo turnyras UEFA čempionų lyga savo gerbėjus kasmet žavi ne tik aukščiausio lygio futbolu, bet ir pasakiškais įvarčiais. Portalas tv3.lt siūlo desertą Jūsų akims ir kviečia pasigrožėti šio sezono gražiausių UEFA čempionų lygos įvarčių dešimtuku! 10. Lionelis Messi („Barcelona”) Vienam geriausių planetos žaidėjų sutekiame garbę „atidaryti” dešimtuką.
2018-02-24

Italijoje – „Juventus“ ir „Roma“ pergalės

Šeštadienį Italijoje pergales iškovojo Turino „Juventus“ ir „Roma“ futbolininkai. „Juventus“ svečiuose buvo stipresnis už „Milan“ – 2:0 (1:0). Pergalę lėmė Gonzalo Higuaino dublis (23, 63 minutėmis). „Roma“ savo aikštėje įrodė pranašumą prieš „Bologna“ – 1:0 (1:0). 33-ąją minutę buvo tikslus Stephanas El Shaarawy. „Serie A“ pirmauja „Napoli“ (28 taškai). Jį „Juventus“ pavijo, bet yra sužaidęs rungtynėmis daugiau. Turino futbolininkus dar gali aplenkti Milano „Inter“ (26 tšk.
2017-10-29

Italijoje suklupo Čempionų lygos finalininkas

Sekmadienį „Serie A“ pralaimėjo UEFA Čempionų lygos finalininkas Turino „Juventus“. Jis svečiuose 1:3 (1:1) nusileido „Roma“ ir nepasinaudojo galimybe užsitikrinti čempiono vardą. „Juventus“ į priekį išsiveržė pirmasis. Įvartį 21-ąją minutę įmušė Mario Lemina. Turino futbolininkai persvara džiaugėsi neilgai – 25-ąją minutę rezultatą išlygino Daniele De Rossi. „Roma“ svečius sumušė antrajame kėlinyje. 56-ąją minutę įvartį pelnė Stephanas El Shaarawy, 65-ąją – Radja Nainggolanas.
2017-05-15

„Roma“ ilgai vargo, bet įsibėgėjo nesustabdomai

Pirmadienį sužaistose vienintelėse Italijos „Serie A“ 33-ojo turo rungtynėse viena lygos lyderių „Roma“ svečiuose ilgai siekė pirmojo įvarčio į autsaiderės „Pescara“ vartus. Galiausiai Romos futbolininkams pavyko įsibėgėti ir jie laimėjo užtikrintai – 4:1 (2:0). „Roma“ džiaugėsi labai greitai – 2-ąją minutę kamuolį į „Pescara“ vartus pasiuntė egiptietis Mohamedas Salah. Linksmybes čia pat pakeitė nusivylimas – nuošalė, įvartis neįskaitytas.
2017-04-25

„Lazio“ antrąjį derbį pralaimėjo, bet finale žais

Antradienį Romos „Lazio“ žengė į Italijos taurės finalą. „Lazio“ 2:3 (1:1) nusileido to paties miesto „Roma“, bet pirmąsias rungtynes buvo laimėjęs 2:0. Mačui buvo registruotas „Lazio“ vartininkas iš Lietuvos Marius Adamonis. Antradienį „Lazio“ pelnė pirmąjį mačo įvartį.
2017-04-05

Prancūzijos ir Italijos futbolo čempionatuose pergales iškovojo favoritai

Antradienį Prancūzijoje „Ligue 1“ buvo sužaistos dvejos rungtynės. Pergalėmis džiaugėsi „Monaco“ ir „Marseille“ ekipos. „Stade Louis II“ stadione susirinkę žiūrovai pamatė tai ko ir tikėjosi. Jų palaikoma „Monaco“ ekipa namuose rezultatu 2:0 (1:0) šventė pergalė prieš 13-oje vietoje esančius „Bastia“ futbolininkus. Pirmasis įvartis krito 35-ąją minutę, kai kamuolį į savus vartus pasiuntė Francois Modesto. 67-ąją minutę pergalę įtvirtino Bernardo Silva.
2016-02-03

Futbolininkai, kurie negalės žaisti Čempionų lygos aštuntfinalyje

Jau kitą savaitę futbolo aistruoliai ir vėl galės mėgautis Senojo Žemyno turnyro aštuntfinalio rungtynėmis. Dvi savaites iš eilės UEFA Čempionų lygoje bus žaidžiamos pirmosios aštuntfinalio rungtynes, tačiau jas privalės praleisti nemažai futbolininkų. „Manchester City“ – „Barcelona“ Pirmasis mačas įvyks Anglijoje, tačiau "miestiečiams" šiame susitikime negalės padėti ekipos lyderis Sergio Aguero ir saugas Fernandinho. Tuo tarpu Jamesas Milneris mačą praleis dėl geltonų kortelių limito.
2014-02-15

M. Allegri: po 50 įvarčių per sezoną muša tik L. Messi

Jaunasis Italijos „Milan“ puolėjas Stephanas El Shaarawy paskutiniu metu sulaukia kritikos dėl prasto rezultatyvumo antrojoje sezono pusėje, tačiau komandos treneris Massimiliano Allegri gina savo auklėtinį, teigdamas, kad po 50 įvarčių per sezoną muša tik „Barcelona“ klubo puolėjas Lionelis Messi.