radja nainggolanas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „radja nainggolanas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „radja nainggolanas“.

Italijoje suklupo Čempionų lygos finalininkas

Sekmadienį „Serie A“ pralaimėjo UEFA Čempionų lygos finalininkas Turino „Juventus“. Jis svečiuose 1:3 (1:1) nusileido „Roma“ ir nepasinaudojo galimybe užsitikrinti čempiono vardą. „Juventus“ į priekį išsiveržė pirmasis. Įvartį 21-ąją minutę įmušė Mario Lemina. Turino futbolininkai persvara džiaugėsi neilgai – 25-ąją minutę rezultatą išlygino Daniele De Rossi. „Roma“ svečius sumušė antrajame kėlinyje. 56-ąją minutę įvartį pelnė Stephanas El Shaarawy, 65-ąją – Radja Nainggolanas.
2017-05-15

„Roma“ ilgai vargo, bet įsibėgėjo nesustabdomai

Pirmadienį sužaistose vienintelėse Italijos „Serie A“ 33-ojo turo rungtynėse viena lygos lyderių „Roma“ svečiuose ilgai siekė pirmojo įvarčio į autsaiderės „Pescara“ vartus. Galiausiai Romos futbolininkams pavyko įsibėgėti ir jie laimėjo užtikrintai – 4:1 (2:0). „Roma“ džiaugėsi labai greitai – 2-ąją minutę kamuolį į „Pescara“ vartus pasiuntė egiptietis Mohamedas Salah. Linksmybes čia pat pakeitė nusivylimas – nuošalė, įvartis neįskaitytas.
2017-04-25

Emocingame Romos derbyje – susistumdymai ir „AS Roma“ triumfas

Italijos futbolo pirmenybėse įvyko Romos derbis, kuriame formaliai svečiuose žaidusi „AS Roma“ 2:0 įveikė „Lazio“. Rungtynėse netrūko aistrų. Dar pirmajame kėlinyje jas pakurstė arbitro sprendimas į „Roma“ vartus paskirti baudos smūgį. Po to, kai Lucasas Biglia ant baudos aikštelės linijos nugriovė Bruno Peresą, teisėjas iš pradžių parodė į 11 metrų žymą, tačiau netrukus pakeitė sprendimą. „Roma“ į priekį išsiveržė 64 minutę po grubios „Lazio“ klaidos.
2016-12-04

EURO 2016 atranka: Belgijos triumfas ir kaimynų latvių lygiosios

Šeštadienį baigėsi devintasis Europos futbolo čempionato atrankos turas. Į kovas stojo A, B ir H grupių komandos. Islandijoje susitko A grupės lyderiai, islandai su mūsų kaimynais latviais. Nepaisant to, kad namuose latviai pralaimėjo 3:0, išvykoje sugebėjo sužaisti lygiosimis 2:2. Rungtynės sėkmingiau prasidėjo Islandijos futbolininkams. Jau 5-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Kolbeinas Sighorssonas, o persvarą 27-ąją minutę padvigubino Gylfis Sigurdssonas.
2015-10-10

Spauda: ateinančią vasarą R. Nainggolanas už 15 milijonų eurų kelsis į „Napoli“ ekipą

Atėjus vasarai "Cagliari" saugas Radja Nainggolanas papildys "Napoli" gretas, skelbia Italijos dienraštis "La Gazzetta dello Sport". Neapolio mieste įsikūręs klubas praėjusį sausį bandė prisivilioti kertinį Sardinijos ekipos saugų grandies žaidėją, tačiau "Cagliari" nesutiko su 12 milijonų eurų pasiūlymu. Šiandien "La Gazzetta dello Sport" skelbia, kad abu klubai sukirto rankomis dėl būsimo perėjimo, kurio vertė gali siekti 15 milijonų eurų.