Italijos čempionas AC „Milan“ klubas 15-o „Serie A“ turo rungtynėse nesunkiai susidorojo su 17-ą vietą turnyro lentelėje užimančia „Siena“ ekipa. Ją „madų sostinės“ komanda įveikė rezultatu 2:0 ir pakilo į pirmą poziciją. Milaniečiai vienu tašku lenkia rungtynėmis mažiau žaidusią Turino „Juventus“ komandą. Pastaroji 15-o turo mačą žais sekmadienį.

Šiame susitikime Milane „Siena“ klubas laikėsi tik kėlinį. Antrame kėlinyje įvarčius šeimininkams pelnė Antonio Nocerino ir Zlatanas Ibrahimovičius. Pastarasis realizavo vienuolikos metrų baudinį.

Dramatiška rungtynių pabaiga užfiksuota Florencijoje. Ten vietos „Fiorentina“ ekipa gerokai patampė savo aistruoliams nervus mače su Bergamo „Atalanta“ futbolininkais. Nors šeimininkai nuo 9-os minutės išsiveržė į priekį ir po tikslaus Alberto Gilardino smūgio pirmavo rezultatu 1:0,iki susitikimo pabaigos likus žaisti mažiau nei 10 minučių rezultatą išlygino „Atalanta“ komandos gynėjas Andrea Masiello.

Sužaidus dar penkias minutes, svečiai sugebėjo persverti rezultatą savo naudai. Šį kartą tiksliu smūgiu pasižymėjo puolėjas Germanas Denisas.

Tačiau viskas „Fiorentina“ komandos futbolininkams baigėsi sėkmingai. 88-ą minutę Stevanas Jovetičius išlygino rezultatą 2:2.

Trečiame turo susitikime Veronos „Chievo“ klubas namuose 2:0 įveikė „Cagliari“ ekipą.

Rezultatai:

AC „Milan“ 2 – 0 „Siena“

54' [1 – 0] Antonio Nocerino

63' [2 – 0] Zlatan Ibrahimovič (iš 11 metrų baudinio)

„Fiorentina“ 2 – 2 „Atalanta“

9' [1 – 0] Alberto Gilardino

81' [1 – 1] Andrea Masiello

86' [1 – 2] German Denis

88' [2 – 2] Stevan Jovetič

Veronos „Chievo“ 2 – 0 „Cagliari“

35' [1 – 0] Cyril Thereau

57' [2 – 0] Gennaro Sardo