Antradienį buvo žaidžiamos pirmosios XXXII Italijos „Serie A“ turo rungtynės tarp Veronos „Chievo“ ir „AC Milan“ vienuolikių, kurias 0-1 laimėjo madų sostinės ekipa ir bent iki rytojaus vakaro sugrįžo į pirmąją lentelės vietą.

Aktyviai rungtynes pradėję svečiai iš Lombardijos sostinės savo tikslą pasiekė jau 8 mačo minutę, kuomet „Milan“ saugas Sulley Muntari įspūdingu smūgiu iš toli pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Po įvarčio Massimiliano Allegri auklėtiniai sumažino apsukas ir pliaupiant stipriam lietui aikštėje žaidimas tapo visiškai nykus.

Vienintele progą pasižymėti aikštės šeimininkai sukūrė prieš pat pertrauką, kuomet „Chievo“ saugas Luca Rigoni gavęs kamuolį „Milan“ baudos aikštelėje niekeno netrukdomas smūgiavo į svečių vartus, tačiau kamuolys praskriejo šalia virpsto.

Rungtynių pabaigoje „Milan“ gynėjas Alessandro Nesta savo baudos aikštelėje sužaidė ranka, tačiau rungtynių teisėjas Paolo Valeri sustabdęs rungtynes ir pamatęs, jog šoninis arbitras dar prieš tai užfiksavo nuošalę vienam iš Veronos ekipos žaidėjų, vienuolikos metrų baudinio neskyrė.

Po šios pergalės „Milan“ vėl sugrįžo į pirmą „Serie A“ lentelės vietą ir dviem taškais lenkia Turino „Juventus“ ekipą, kuri rytoj savo aikštėje susikaus su Romos „Lazio“ ekipa.

Veronos „Chievo“ 0-1 „AC Milan“

8' [0-1] S.Muntari