Vakar buvo sužaista dešimt Italijos „Serie A“ čempionato 21-ojo turo rungtynių. Ypač sėkmingai jos susiklostė Lietuvos rinktinės gynėjui Mariui Stankevičiui – Genujos „Sampdoria“ šventė retą pergalę, o mūsiškis įmušė antrąjį savo įvartį sezone.

Turnyrinės lentelės antroje pusėje esanti „Sampdoria“ savo aikštėje priėmė Romos „Lazio“ futbolininkus. Susitikimo pradžia šeimininkams susiklostė puikiai – jau 13 minutę juos į priekį išvedė taiklus Gennaro Delvecchio smūgis. Visgi „Lazio“ žaidėjams pakankamai greitai pavyko atkurti pusiausvyrą – 29 minutę pasižymėjo Tommaso Rocchi.

Iškart po pertraukos „Sampdoria“ gretose žodį tarė komandos lyderis Antonio Cassano, pasiuntęs kamuolį į varžovų vartus 51 minutę. Dar po trijų minučių atėjo ir lietuvio Mariaus Stankevičiaus eilė: lietuvis po komandos draugų pakelto kampinio išsivadavo iš gynėjų globos ir galingu smūgiu galva nepaliko jokių šansų priešininkų vartininkui  – 3:1. Nors lietuvis 79 minutę dar buvo nubaustas geltona kortele, tai jau nieko nebepakeitė – „Sampdoria“ iškovojo svarbią pergalę ir šiek tiek pagerino savo poziciją.

Tai buvo jau antrasis M. Stankevičiaus įvartis šiame „Serie A“ čempionate. Prieš tai mūsiškis pasižymėjo lapkričio mėnesio rungtynėse su „Lecce“. Beje, tada jis įvartį pelnė taip pat smūgiuodamas galva.