Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mariaus stankevičiaus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mariaus stankevičiaus“.

Neseniai pratęsus sutartį su Deividu Dovydaičiu, Saulės miesto ekipa nemažina apsukų ir savo gretose išsaugojo dar vieną nuo mažens FA „Šiauliai" šeimoje augusį aštuoniolikmetį – Dovydą Jansoną. Praėjusiame Pirmos lygos sezone švytėjęs Dovydas susiejo ateitį su savo gimtojo miesto komanda. Pastarasis šiemet atkreipė Lietuvos vaikinų iki 21 metų rinktinės vyr. trenerio Mariaus Stankevičiaus dėmesį, kuris parodė, jog pasitiki šio jauno futbolininko sugebėjimais.
2021-07-23

„Trakų“ legionierius Oscaras: buvau per sprindį nuo išvykimo į Italiją

Sulaukęs vos septyniolikos, Oscaras Dorley jau žaidė Liberijos aukščiausioje lygoje, kai po vienos iš treniruočių klubo prezidentas pranešė apie galimybę persikelti į Europą. O tada jau viskas vyko lyg sugreitintame filme. Pasitaręs su šeima, Oscaras netrukus atsidūrė šalyje, apie kurią nežinojo nieko, sudalyvavo treniruotėje su naujaisiais komandos draugais, dar vėliau pasirašė sutartį, o prabėgus mažiau nei metams, yra realiausias pretendentas tapti geriausiu antrojo rato A lygos žaidėju.
2017-06-06

Deividas Česnauskis: niekas nepakeis jausmo, kai giedant himną po kūną bėgioja šiurpuliukai

63 rungtynes nacionalinėje rinktinėje sužaidęs Deividas Česnauskis po Baltijos taurės turnyro gali pakilti į šeštąją vietą daugiausiai sužaidusių futbolininkų sąraše. Būtent dvejos rungtynės „Trakų“ kapitoną skiria nuo Ispanijoje vis dar žaidžiančio Mariaus Stankevičiaus bei seniai karjerą baigusio Aurelijaus Skarbaliaus.
2016-05-23

Vokietijoje antroji M. Stankevičiaus komandos nesėkmė

Antrąjį pralaimėjimą Vokietijos aukščiausiosios futbolo lygos šeštojo turo rungtynėse patyrė ir į šeštąją vietą aštuoniolikos komandų turnyre nukrito Mariaus Stankevičiaus "Hannover 96" (10 tšk.) vienuolikė, šeštadienį svečiuose 0:1 (0:0) nusileidusi pirmąją pergalę iškovojusiai ir į penkioliktąją poziciją pakilusiai "VfB Stuttgart" ekipai. Lietuvis vėl buvo įtrauktas į susitikimo protokolą, tačiau aikštėje nepasirodė. Pergalingą įvartį antrajame kėlinyje įmušė Danielis Schwabbas (69 min.
2014-09-28

M. Stankevičius gavo raudoną kortelę Italijoje

Sekmadienį Italijos „Serie A“ lygoje buvo žaidžiami 12-ojo turo susitikimai. Deja, juose nepasisekė abiems „lietuviškiems“ klubams – „Sampdoriai“ ir „Livorno“, kurie išvykose patyrė pralaimėjimus. Mariaus Stankevičiaus „Sampdoria“ ekipa svečiuose 0:2 (0:0) privalėjo pripažinti „Cagliari“ futbolininkų pranašumą. Abu įvarčiai buvo pelnyti antrojo kėlinio pabaigoje – 85 ir 89 min, o jiems neabejotinai įtakos turėjo lietuvio pašalinimas iš aikštės. 42 min.
2009-11-09

M. Stankevičiaus ekipa Italijoje net 1:5 pralaimėjo „Juventusui“

Trečiadienį Italijos „Serie A“ pirmenybėse buvo žaidžiamos 10-ojo turo rungtynės. Didelį susidomėjimą kėlė rungtynės Turine, kur vietos „Juventus“ priėmė antroje pozicijoje iki šiandienos buvusią Genujos „Sampdoria“. Mariaus Stankevičiaus ekipai nepavyko pasipriešinti tituluotiems varžovams ir rungtynes jie pralaimėjo rezultatu 1:5 (0:2). Lietuvos rinktinės gynėjas rungtyniavo iki 62 minutės. Tada jį pakeitė Fabrizio Cacciatore.
2009-10-29

Farerų salos tėškė skaudų antausį Lietuvos rinktinei

Lietuvos futbolininkai išvykoje sensacingai 1:2 (1:2) pralaimėjo Farerų salų rinktinei, kuriai tai buvo pirma pergalė oficialiose rungtynėse nuo pat 2001 metų. Tokiu būdu Danijai priklausančiose Farerų salose galutinai subliuško lietuvių svajonė prasibrauti į  2010 metų pasaulio čempionatą, kuris vyks Pietų Afrikos Respublikoje. Farerai pasiuntė lietuvius į nokdauną Susitikimas prasidėjo atsargiai.
2009-09-09

Lietuva 1:0 parklupdė Liuksemburgą

2010 metų pasaulio futbolo čempionato atrankos rungtynėms besirengianti Lietuvos rinktinė draugiškose rungtynėse trečiadienį svečiuose 1:0 (1:0) nugalėjo Liuksemburgo futbolininkus. 39-ąją min. Lietuvos komandą į priekį išvedė Tomas Danilevičius. Jis nukreipė kamuolį į varžovų vartus po puikaus Mariaus Stankevičiaus perdavimo iš dešiniojo baudos aikštelės krašto. 44-ąją min. puikios progos įmušti įvartį neišnaudojo Linas Pilibaitis.
2009-08-13

Panevėžio „Ekranas“ bylinėsis su „Brescia“ dėl Mariaus Stankevičiaus

Panevėžio „Ekranas“ pradėjo teisinį procesą prieš „Serie B“ lygoje rungtyniaujantį klubą „Brescia“. Lietuvos futbolo čempionų klubas pateikė peticiją FIFA Žaidėjų statuso komitetui, kurioje reikalaujama priteisti iš FC „Brescia“ piniginę kompensaciją už teisių į buvusio FK „Ekranas“ futbolininką Marių Stankevičių perleidimą trečiajam klubui.
2009-06-12

Prancūzai antrą kartą palaužė Lietuvos rinktinę

Paryžiaus „Stade de France“ stadione vykusiose itin svarbiose atrankos į 2010-ų metų pasaulio futbolo čempionato rungtynėse prancūzai 1:0 įveikė Lietuvos vienuolikę. Pirmasis kėlinys Pirmajame kėlinyje daug aktyvesni buvo aikštės šeimininkai, kurie ir diktavo žaidimo sąlygas. Prancūzai kamuolį kontroliavo net 75 procentus viso laiko, tačiau jiems atakuojant trūko aštrumo ir Lietuvos vienuolikei pakankamai nesunkiai sekėsi apsiginti.