reggina

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „reggina“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „reggina“.

M. Stankevičiaus ekipa įveikė „Milaną“

Italijos futbolo čempionato 26-ojo turo rungtynėse sekmadienį Genujos „Sampdoria“ komanda, kuriai atstovauja Marius Stankevičius, namuose 2:1 (1:0) įveikė „AC Milan“ futbolininkus ir iškovojo aštuntąją pergalę. Genujos komandai įvarčius pelnė A. Cassano (33 min.) ir G. Pazzini (51 min.). 80-ąją min. rezultatą sušvelnino Milano klubo žaidėjas A. Pato. M. Stankevičius žaidė iki 84-osios min. „Sampdoria“, po 26 rungtynių turinti 32 taškus, užima 14-ąją vietą.
2009-03-02

M. Stankevičius įmušė įvartį, o „Sampdoria“ šventė pergalę!

Vakar buvo sužaista dešimt Italijos „Serie A“ čempionato 21-ojo turo rungtynių. Ypač sėkmingai jos susiklostė Lietuvos rinktinės gynėjui Mariui Stankevičiui – Genujos „Sampdoria“ šventė retą pergalę, o mūsiškis įmušė antrąjį savo įvartį sezone. Turnyrinės lentelės antroje pusėje esanti „Sampdoria“ savo aikštėje priėmė Romos „Lazio“ futbolininkus. Susitikimo pradžia šeimininkams susiklostė puikiai – jau 13 minutę juos į priekį išvedė taiklus Gennaro Delvecchio smūgis.
2009-01-29

Italijos „Serie A“ čempionate - sunki „Inter“ pergalė ir dar viena „Roma“ nesėkmė

Šeštadienį Italijos futbolo čempionate „Serie A“ buvo sužaisti du 10-ojo turo susitikimai. Juose pergales iškovojo Turino „Juventus“ ir Milano „Inter“ klubai. „Juventus“ futbolininkai namuose 2:0 (1:0) nepaliko šansų „Roma“ ekipai ir su 18 taškų pakilo į penktąją turnyrinės lentelės vietą.  Tuo metu ir toliau savo žaidimo niekaip nerandanti UEFA Čempionų lygos dalyvė „Roma“, savo sąskaitoje turinti tik 7 taškus, yra priversta tenkintis vos 17-ąja pozicija.
2008-11-02

Liūtis nutraukė M. Stankevičiaus klubo rungtynes su „AS Roma“

Vakar turėjo būti sužaisto dešimt Italijos „Serie A“ pirmenybių 9-ojo turo rungtynės, bet įvyko tik devynerios iš jų. Romoje, kur turėjo susitikti vietos „AS Roma“ ir Genujos „Sampdoria“, mačas buvo nutrauktos jau 6-ąją minutę dėl prapliupusio itin stipraus lietaus. Švieslentėje tuo metu degė lygus rezultatas 0:0. Kol kas dar neaišku, kada bus žaidžiamos šios rungtynės. M. Stankevičius susitikimą pradėjo ant atsarginių suolo.
2008-10-30

Italijos „Serie A“ čempionate – pirmoji M. Stankevičiaus klubo pergalė!

Vakar Italijoje buvo žaidžiami likę aštuoni „Serie A“ futbolo čempionato 8-o turo susitikimai. Pirmą pergalę pagaliau nuskynė Lietuvos rinktinės gynėjo Mariaus Stankevičiaus Genujos „Sampdoria“ klubas, namuose antrajame kėlinyje 2:0 palaužęs „Bologna“ vienuolikę. Lietuvis į aikštę išbėgo 68-ą minutę, o įvarčius nugalėtojams pelnė: 63 min. G. Delvecchio, 73 min. C. Bellucci.
2008-10-27

Italijoje – pirmas Ronaldinho įvartis ir „Milano“ pergalė prieš „Interą“

Vakar Italijos stadionuose vyko aštuonerios šalies futbolo pirmenybių „Serie A“ 5-ojo turo  rungtynės. Daugiausia dėmesio sulaukė Milano derbis tarp AC „Milano“ ir  „Inter“, kuriame Ronaldinho pelnė pirmąjį savo įvartį Italijoje, o Jose Mourinho patyrė pirmąjį pralaimėjimą. Pilnutėliame „San Siro“ stadione susitikimą sėkmingiau pradėjo šeimininkų teisėmis žaidę AC „Milano“ futbolininkai – jie ilgiau kontroliavo kamuolį ir diktavo žaidimo ritmą.
2008-09-29

Italijos „Serie A“ čempionate – dar vienos M. Stankevičiaus klubo lygiosios

Vakar Italijoje buvo žaidžiami šalies futbolo pirmenybių 4-ojo turo susitikimai. Pergalės ir vėl nepavyko iškovoti Genujos „Sampdoria“ ekipai su Mariumi Stankevičiumi – ji išvykoje buvo priversta tenkintis nulinėmis lygiosiomis su Sienos klubu. Lietuvis rungtynes pradėjo startinėje sudėtyje, bet buvo pakeistas antrajame kėlinyje - 71 minutę. Po šių lygiųjų „Sampdoria“ vienuolikė su trimis taškais turnyrinėje lentelėje užima itin kuklią 17-ąją vietą.
2008-09-25

Milano „Inter“ apgynė Italijos čempionų titulą

Šiandien įvyko devynerios paskutinio 38-ojo Italijos futbolo pirmenybių „Serie A“ turo rungtynės. Po dramatiškos kovos čempionų titulą iškovojo Milano „Inter“ futbolininkai, finiše tik trimis taškais aplenkę „Romos“ komandą. „Inter“ tik antrajame kėlinyje palaužė „Parmos“ klubo pasipriešinimą 2:0. Abu įvarčius nugalėtojams pelnė 52 minutę po keitimo aikštėje pasirodęs Švedijos rinktinės puolėjas Zlatanas Ibrahimovičius. Jis taikliai smūgiavo 62 ir 79 minutėmis.
2008-05-18

Paaiškėjo paskutiniai Italijos futbolo taurės turnyro ketvirtfinalio dalyviai

Ketvirtadienį sužaistos likusios dvejos atsakomosios Italijos futbolo taurės turnyro aštuntfinalio rungtynės, po kurių vietas ketvirtfinalyje užsitikrino Milano "Inter" ir Romos "Lazio" klubai.
2008-01-18

Italijos futbolo klubas „Siena“ turės naują trenerį

Naujuoju Italijos elitinės futbolo lygos (Serie A) "Siena" klubo vyriausiuoju treneriu vėl tapo Mario Beretta, šiose pareigose pakeitęs nuo birželio dirbusį 47 metų Andreą Mandorlinį.Dvidešimties komandų pirmenybėse "Siena" su 9 taškais užima šešioliktąją vietą - 1 pergalė, 6 lygiosios ir 5 pralaimėjimai.Sekmadienį dvyliktojo turo rungtynes namuose "Siena" 2:3 pralaimėjo "Livorno" (19 vieta - 9 tšk.) futbolininkams.