Šeštadienį Italijos futbolo čempionate „Serie A“ buvo sužaisti du 10-ojo turo susitikimai. Juose pergales iškovojo Turino „Juventus“ ir Milano „Inter“ klubai.

„Juventus“ futbolininkai namuose 2:0 (1:0) nepaliko šansų „Roma“ ekipai ir su 18 taškų pakilo į penktąją turnyrinės lentelės vietą.

Tuo metu ir toliau savo žaidimo niekaip nerandanti UEFA Čempionų lygos dalyvė „Roma“, savo sąskaitoje turinti tik 7 taškus, yra priversta tenkintis vos 17-ąja pozicija.

Šeimininkus 38-ąją minutę į priekį išvedė Alessandro Del Piero, tolimu smūgiu nuginklavęs varžovų vartininką. Kiek vėliau Marco Marchionni padidino „Juventus“ persvarą (48 min.), kuri išsilaikė iki pat rungtynių pabaigos.

Kitose šeštadienio rungtynėse Milano „Inter“ išvykoje per vargus 3:2 (2:1) palaužė „Reggina“. Portugalo Jose Mourinho auklėtiniai sėkmingai pradėjo rungtynes ir jau 23 minutę pirmavo rezultatu 2:0, bet persvaros neišsaugojo ir leido „Regina“ vienuolikei atstatyti pusiausvyrą. Vis tik jau per pridėtą teisėjo laiką jiems pavyko išnešti sveiką kailį – po I. Cordobos smūgio Milano klubas išplėšė pergalę 3:2.