Vakar Italijoje buvo žaidžiami šalies futbolo pirmenybių 4-ojo turo susitikimai. Pergalės ir vėl nepavyko iškovoti Genujos „Sampdoria“ ekipai su Mariumi Stankevičiumi – ji išvykoje buvo priversta tenkintis nulinėmis lygiosiomis su Sienos klubu.

Lietuvis rungtynes pradėjo startinėje sudėtyje, bet buvo pakeistas antrajame kėlinyje - 71 minutę. Po šių lygiųjų „Sampdoria“ vienuolikė su trimis taškais turnyrinėje lentelėje užima itin kuklią 17-ąją vietą.

Tik lygiosiomis vakar sužaidė ir vienas čempionato lyderių Turino „Juventus“ klubas, namie nesugebėjęs palaužti „Catania“ futbolininkų – 1:1. Dar prasčiau pasirodė krizę išgyvenanti AS „Roma“ komanda, svečiuose net 1:3 nusileidusi „Genoa“ ekipai.

Kuklią pergalę savo aikštėje iškovojo absoliutūs pirmenybių lyderiai Milano „Inter“ futbolininkai – jie po vienintelio 79 minutę įmušto Julio Cruzo įvarčio 1:0 palaužė „Leccę“. Į antrąją vietą turnyrinėje lentelėje šoktelėjo „Lazio“ vienuolikė, kuri namuose net 3:0 sutriuškino UEFA Čempionų lygos dalyvę Florencijos „Fiorentiną“.

Iš duobės baigia išlipti AC „Milan“ žaidėjai – jie vakar svečiuose 2:1 įveikė „Regginą“ ir, įsirašę dar tris taškus į savo sąskaitą, pakilo jau į devintą poziciją.