sampdoriai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sampdoriai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sampdoriai“.

M. Stankevičius gavo raudoną kortelę Italijoje

Sekmadienį Italijos „Serie A“ lygoje buvo žaidžiami 12-ojo turo susitikimai. Deja, juose nepasisekė abiems „lietuviškiems“ klubams – „Sampdoriai“ ir „Livorno“, kurie išvykose patyrė pralaimėjimus. Mariaus Stankevičiaus „Sampdoria“ ekipa svečiuose 0:2 (0:0) privalėjo pripažinti „Cagliari“ futbolininkų pranašumą. Abu įvarčiai buvo pelnyti antrojo kėlinio pabaigoje – 85 ir 89 min, o jiems neabejotinai įtakos turėjo lietuvio pašalinimas iš aikštės. 42 min.
2009-11-09

„Livorno“ įvarčių badą nutraukęs T. Danilevičius ne džiaugiasi, o liūdi

Savaitgalį Italijos „Serie A“ čempionato 8-ojo turo mače „Livorno“ ekipai Tomo Danilevičiaus dėka pagaliau pavyko nutraukti net 5-erias rungtynes ir 544 min. trukusią įvarčių sausrą, bet tai nepadėjo lygos naujokui iškovoti pirmos pergalės šį sezoną.
2009-10-20

M. Stankevičiaus ekipa tapo Italijos „Serie A“ lydere

Sekmadienį Italijos „Serie A“ pirmenybėse buvo sužaisti likę aštuoni antrojo turo susitikimai. Juose labai skirtingai sekėsi „lietuviškiems“ klubams – Genujos „Sampdoriai“ su Mariumi Stankevičiumi ir Tomo Danilevičiaus „Livorno“. „Sampdoria“ vienuolikė savo aikštėje rezultatu 3:1 (2:0) įveikė „Udinese“ futbolininkus. Marius Stankevičius rungtyniavo visas rungtynes bei 51 minutę gavo geltoną kortelę.
2009-08-31

UEFA taurė: CSKA žais su „Aston Villa“, „Sampdoria“ – su „Metalistu“

Šveicarijos mieste Nione ištraukti UEFA taurės turnyro antrojo ir trečiojo etapo burtai, suskirstę 32-i varžybų dalyves į 16-a, o paskui ir į 8-ias poras. „Lietuviškiems“ klubams burtai pasisekė skirtingai: Maskvos CSKA ekipai su Deividu Šemeberu teko grėsmingas varžovas Birmingemo „Aston Villa“, o Mariaus Stankevičiaus Genujos „Sampdoriai“ teks grumtis su ukrainiečių Charkovo „Metalist“ vienuolike.
2008-12-19

Italijoje - įspūdingas M. Stankevičiaus įvartis ir „Sampdoria“ pergalė

Šiandien Italijoje buvo sužaistos septynerios „Serie A“ čempionato rungtynės, kuriose pirmą savo įvartį pelnė Marius Stankevičius - lietuvis pasižymėjo įspūdingu galvos smūgiu 61 minutę ir padėjo Genujos „Sampdoriai“ pasiekti pergalę namuose prieš „Lecce“ futbolininkus rezultatu 3:2 (2:0). M. Stankevičius aikštėje pasirodė tik po keitimo 41 minutę, kai jo klubas jau pirmavo 2:0. Nors varžovams pavyko sušvelninti rezultatą 55 minutę, mūsiškis į tai atsakė puikiu smūgiu galva permesdamas kamuolį...
2008-11-16

M. Činikas: Savo aikštėje „Sampdoriai“ stengsimės bent nepralaimėti

Po skaudžiai net 0:5 Genujos „Sampdoriai“ pralaimėto pirmojo UEFA taurės turnyro mačo Kauno FBK „Kauno“ saugas Marius Činikas pripažino, kad varžovai buvo visa galva stipresni ir laimėjo pelnytai, bet tvirtino, jog atsakomajame mūšyje Kaune po dviejų savaičių vaizdas aikštėje turėtų būti visai kitoks. - Kaip manai, kodėl nepavyko pasipriešinti „Sampdoria“ komandai? - paklausėme Mariaus Činiko. - Kodėl? Todėl, kad tarp „Kauno“ ir „Sampdoria“ komandų yra didelis meistriškumo skirtumas.