florentina

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „florentina“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „florentina“.

Italijoje - įspūdingas M. Stankevičiaus įvartis ir „Sampdoria“ pergalė

Šiandien Italijoje buvo sužaistos septynerios „Serie A“ čempionato rungtynės, kuriose pirmą savo įvartį pelnė Marius Stankevičius - lietuvis pasižymėjo įspūdingu galvos smūgiu 61 minutę ir padėjo Genujos „Sampdoriai“ pasiekti pergalę namuose prieš „Lecce“ futbolininkus rezultatu 3:2 (2:0). M. Stankevičius aikštėje pasirodė tik po keitimo 41 minutę, kai jo klubas jau pirmavo 2:0. Nors varžovams pavyko sušvelninti rezultatą 55 minutę, mūsiškis į tai atsakė puikiu smūgiu galva permesdamas kamuolį...
2008-11-16

Italijos „Serie A“ čempionate – dar viena M.Stankevičiaus ekipos nesėkmė

Vakar Italijos „Serie A“ čempionate buvo sužaisti likę aštuoni 11-o turo susitikimai. Dar vieną pralaimėjimą išvykoje patyrė Genujos „Sampdoria“ su Mariumi Stankevičiumi, kuri 0:2 (0:1) nusileido vienai pirmenybių lyderių „SSC Napoli“ vienuolikei ir nukrito į 16-ą turnyrinės lentelės vietą. Įvarčius nugalėtojams pelnė: 23 min. Daniele Mannini, 74 min. Marcelo Zalayeta. Lietuvos rinktinės gynėjas M. Stankevičius aikštėje pasirodė 77-ą minutę.